Jak ostříhat 3letého chlapečka?

56
21.3.21 16:53

Jak ostrihat 3 leteho chlapecka

Nevim, jak na to… :roll:

Maly hezky sedi, ani se nehne.Vzdy jsem s nim chodila k holici, takze jsem neresila.

Dnes jsem to zkusila nuzkami, ale zadna slava.
Poradite jak na to a jaky strojek koupit? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12899
21.3.21 17:16

Videa na youtube?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
21.3.21 17:26
@Šarlota4 píše:
Videa na youtube?

Já to zkusila u šestileťáka a fakt to není prča. Ono asi na tom něco bude, když se na holičku 3 roky učíš. Já mám vždy sem tam zub. Dítě nedrží hlavu. Uhýbá. Nemám asi ani tak ostré nůžky. Ale strojkem ho neberu. Prostě týden nebo 2 vypadá hůř a pak to zaroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
21.3.21 17:28

Já bych do toho sama nikdy nešla. Radsi bych pockala a nechala delsi vlasky :mrgreen: nastesti nase kadernice funguje i v teto dobe :oops: Jinak bych asi radeji poprosila nekoho, kdo ma se strihanim nejake zkusenosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
21.3.21 17:32

Já už sjela kluka po druhý. Poprvé před Vánoci, to jsem i zkoušela nový strojek - Philips, jestli to půjde. No, šlo to, ale on sebou děsně šije i u kadeřníka a pak jsem zapomněla otočit kolečkem na větší velikost a zkrátila ho tedy dost hodně. Teď jsem to zkoušela znovu před týdnem a je to lepší. Většinou u kadeřníka mívá sestřih do ztracena - to mi to ztracení moc ještě nejde a nahoře tak dva cenťáky. Zkoušela jsem to podle videa na youtube - https://www.youtube.com/watch?…, jen u tohodle videa nevím, jaký používá nástavec, jinak mám podobný strojek. Ještě hodně používají od Rowenty, myslím. Zkoukni nejdřív tyhle videa, co mají za strojky a podle toho bych asi i koupila. Já nejdřív koupila strojek, bylo mi jedno jaký, aby se tím přítel mohl i normálně oholit, zastřihnout, pak jsem zkoumala videa. Teď bych to udělala obráceně :mrgreen: Musím pořádně nastudovat to doztracena :mrgreen: Možná koupím i nůžky :mrgreen: Klukovi to roste poměrně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
21.3.21 17:39

Já jako moc nevim jak to dělám, prostě stříhám aby to bylo hezký :mrgreen: asi nějakej vrozenej talent. Základ jsou teda ostrý kadeřnický nůžky, normální udělaj zuby skoro stopro. Anebo strojek s nástavcem aspoň na 3 cm, ať to není na vojáka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
21.3.21 17:40

Kluky beru strojkem, celou hlavu na jednu velikost. Do ztracena a s dalšíma vládami nahoře se mi to sice líbí, ale nejde mi to, tak na to kašlu. Jim je to zatím jedno, tak se nebudu nervit. Ale co budu dělat s holkou, to netuším :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
21.3.21 17:43

@PapeJ ted jsem koukla na to video, to vypadá jednoduše, to příště zkusím, diky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
21.3.21 17:53

Jenom natrénuj jak s tím strojkem, že nahoře a na těch přechodech musíš tím strojkem jít jakoby do oblouku, od hlavy - na hodně videích to ukazují. To jsem poprvé nevěděla a měl na těch přechodech čáry. Teď to má lepší, no zase se mi povedl zub nahoře, ani nevím jak, když jsem jela přes prsty. Asi sebou zrovna škubnul. Ale už mu to zarostlo :mrgreen: Synovi se tedy vlasy trochu vlněj, malinko, ale přece jenom se v tom ty zuby ztratí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
21.3.21 18:06
@Russet píše:
Já to zkusila u šestileťáka a fakt to není prča. Ono asi na tom něco bude, když se na holičku 3 roky učíš. Já mám vždy sem tam zub. Dítě nedrží hlavu. Uhýbá. Nemám asi ani tak ostré nůžky. Ale strojkem ho neberu. Prostě týden nebo 2 vypadá hůř a pak to zaroste.

Mno jasny, ja dite sama nikdy nestrihala a ani nikdy nebudu. Ale zakladatelka to asi chce zkusit doma sama. Pak mi prijde nejlepsi to nekde nakoukat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
21.3.21 18:58

Jednoduchý trik na střih do ztracena s horními delšími vlasy. Horní vlasy jen zarovnáš začneš střihat od čela k sobě, kousek po kousku sčesáváš k sobě a zastříháváš do stejný délky. Následovně vemeš strojek s nejdelším nastavcem a vemeš to až k temeni, potom vemeš další menší a to bereš 1cm pod temenem a další menší jen k uším, vždy strojkem jedeš od sdola rovně nahoru, nikdy ne po lebce!
Toto je ten klasicky panský střih, který se naučí i amatér, ale chce to vidět, mrkni na YouTube :oops:
Pokud se ti povede v těch přechodech zub, skryješ to trochu když to vemeš efilačkama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
21.3.21 19:33

V téhle době, musim taky strihat 2leteho prdolu, nevydrží sedet v klidu, takze mam co delat, boky beru strojkem, a vrch nechavam delší, jenom beru nůžkami..bohuzel kadeřnice nejsem, a nikdy asi nebudu, ale neni to nejhorší 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat