Jak ošulit anální sex?:-)

Anonymní
2.8.13 23:59

jak ošulit anální sex?:-)

Ahoj, partner stojí o anáíl-ale nenuzí mě. nevadilo by mi to, ale měla jsem problémy, píštěl u řitního otvoru, tak jsem opatrná. dá se anál nějak ošulit, aby byl přesto spokojený?:-) některá mi tu radila, že partner jí strčil do zadku jen prst a vzrušovalo ho to :-) zkrátka, když budete mít nějaké tipy, a třeba nejen týkající se análu, jak zpestřit sex, prosím pište :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2562
3.8.13 00:10

Hm, další p*del, skoro teď denně jedna, docela by mě spíš zajímalo, jestli ty neustálé anonymy o jednom není jeden dokola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
3.8.13 00:12

Tak mu tam ten prst strč ty a uvidí se jestli to dál bude chtít po tobě (bacha, některý chlapy to fakt bere :-) ) Jinak všechno je na domluvě, určitě bych nedělala nic protože chlap chce, i když já stím nesouhlasím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 00:12

Taky anál nemám v lásce, ale partner je v tomhle ohleduplný, nenutí mě a vystačí si s tím, že si s ním pohraje aspoň jazykem a tím prstíkem :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.8.13 00:13
@Tauriel píše:
Tak mu tam ten prst strč ty a uvidí se jestli to dál bude chtít po tobě (bacha, některý chlapy to fakt bere :-) ) Jinak všechno je na domluvě, určitě bych nedělala nic protože chlap chce, i když já stím nesouhlasím :-)

tak ten můj to má do zadku zrovna rád a líbí se mu, když mu to dělám já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4981
3.8.13 00:27

Mám nápad :). Vem vibrátor a řekni mu, že oživení sexu. Strč mu ho do zadku a udělej mu to s ním. Uvidíš jak mu to bude příjemné a jestli to bude dál chtít. Víš pokud to nechceš tak to prostě nedělej!! Já osobně se tomu nebráním. Nevadí mi to a zároveň mi to nečiní nějak luxusní pocit, ale když něco nechci tak prostě ne a tečka a zkusím to vždy obrátit aby měl možnost to prožit nebo vcítit se a zjistil že to není tak přijemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 00:28

Já myslím, že se to líbí asi každýmu, jen to zkusit. Ono je to fakt bomba, já odolávala 2 roky, pak jsem podlehla, a je to úžasný. Jen se musí začít pamaloučku, a moc tam nerejdit ;) a mít připravenou ještě jednu pomůcku, a víc maximální pocit jsem nezažila. I Sex by si měl člověk umět užít :mavam: Dokud jsme mladý :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1767
3.8.13 01:11
@Anonymní píše:
Já myslím, že se to líbí asi každýmu, jen to zkusit.

Tak s tím bych si dovolila nesouhlasit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
3.8.13 05:20
@ireeenka píše:
Tak s tím bych si dovolila nesouhlasit :think:

Take si dovoluji.

• Nahlásit
  • Citovat
3.8.13 06:38

Mne je to jedno :nevim:

Mmj. - proc ta anonymita vsude? Je to prirozena vec, je jedno jestli Te tu ukamenujou jako anonym, anebo jako prihlasenou uzivatelku :nevim: Kazdy podle sveho gusta preci :nevim: Jestli se to libi TObe a Tvemu partnerovi, anebo to chcete vyzkouset, toz - co vam brani? emimino? :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
3.8.13 07:01

Dělej to, nedělej to… To asi nejsou moc rady na zpestření sexu :mrgreen:
Já teda taky nejdu s radou, ale myslela jsem, že se třeba něco dozvím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 07:28

No je fakt, že je to o partnerovi a jeho celkovém přístupu.
U některýho bych z toho měla osypky, a u dalšího by se mi podlamovala kolena jen při představě, že by právě s ním…
Takže pokud se ti nepodlamují kolena při představě, tak radši ne.
Ono to třeba nakonec jako je hezký nebo tak, ale ve výsledku to zanechá spíš pocit ponížení, zneužití a tak nějak prostě fuj.
Nehledě na to, že po těchle hrátkách mám průjem, bolí mě břicho a o luxusu během velké potřeby ani nemluvě. Takže jau.
dovolím si taky anonym, kvůli poslední větě :-)

• Nahlásit
  • Citovat
6248
3.8.13 07:43

Strč tam prst ty jemu, třeba se mu to bude líbit, pak si můžete koupit různé hračky.. A na původní záměr si ani nevzpomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
3.8.13 08:22

Jaká je nutnost anonymního příspěvku kvůli průjmu teda nechápu, ale já nemusím vědět vše :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8817
3.8.13 09:08

Mě to baví :potlesk:. Tady je poslední dobou víc diskusí o análu než o plínách :mrgreen: není to z toho horka ;)? Ale k tématu. Na anál by dle mého měl být konečník v pořádku. Pokud jsi měla v těchto místech píštěl, nepokoušela bych zdraví za každou cenu. Nevím, jak to ošulit, buďto tam je nebo tam není ;). Hlavní je se domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama