Jak otěhotnět? Jak poznat ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 22:06
Jak otehotnet? Jak poznat ovulaci?

Ahoj, je to mozna trochu blby dotaz, ale jak otehotnet, jak dlouho jste se snazily, budu rada za vase odpovedi, a jak mam zjisti kdy mam ovulaci?
Napiste sem prosim jak jste se casto snazily, po jake dobe jste pak zjisily ze jste tehotne a jak se pozna ovulace, moc vam vsem dekuji za rady❤️❤️❤️ :srdce:

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.01.19 22:10

Neresila jsem vubec nic, proste jsem si nechala vyndat telisko, pak prisla jedna MS a dalsi uz ne.. zadne ovulacni testy, mereni bazalni teploty, sexovani v plodne dny apod

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 13.01.19 22:10

Při ovulaci je prý větší výtok a chuť na sex. Prý. :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 13.01.19 22:11

Z lógru jsme věštily… jako fakt je nutný na vše založit téma?
Internet máš, tak hledej. Témat a diskuzí je na to tady milion

Uživatel je onlinePidulka1991
Závislačka 3152 příspěvků 13.01.19 22:20

Tak vysvětlovat jak otěhotnět nemusime :lol:.. Kup si ovulační testy a curej ;)… Jak to komu trvalo je naprosto bezpredmetne

Fima
Nadpozemská drbna 29357 příspěvků 13 inzerátů 13.01.19 22:21

Měřila jsem si bazální teplotu. Podle ní toho poznáš spoustu. Doporučuji nastudovat.

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 13.01.19 22:22
@pikola píše:
Z lógru jsme věštily…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14096 příspěvků 13.01.19 22:25

Já bych pro začátek sexovala. Kdy je chuť, ne podle ovulace. Když po pravidelné sexu cca co tři dny neotěhotníš, zkus si zjistit, kdy ovuluješ. Jsou na to testy. Během ovulace bývá hustší hlen podobný vaječnému bílku.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14096 příspěvků 13.01.19 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj, je to mozna trochu blby dotaz, ale jak otehotnet, jak dlouho jste se snazily, budu rada za vase odpovedi, a jak mam zjisti kdy mam ovulaci?
Napiste sem prosim jak jste se casto snazily, po jake dobe jste pak zjisily ze jste tehotne a jak se pozna ovulace, moc vam vsem dekuji za rady:heart:️:he­art:️:heart:️ :srdce:

Já jsem rok nic neřešila, pak se nějak zadařilo, ani nevím jak.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 13.01.19 22:32

My jsme se snažili dva roky a nepodařilo se to vůbec. Až z IVF. Tadá! Tuhle odpověď jsi asi nečekala. Raději to prostě aspoň půl roku bez antikoncepce neřeš vůbec. Na všechno je třeba jít postupně.

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 13.01.19 22:35

První těhotenství neplánované. Další těhotenství už ano. Určitě jsem neměřila BT a jiné srandy . Ovulaci u sebe poznám tak, že mám silný výtok a u toho opravdu šílenou bolest vaječníků. Nemůžu ani sedět atd. Takže já ani měření nebo čůrání na papírky nepotřebovala.
Na netu se ohledně ovulace dočteš spoustu a jsou i aplikace, jako Menstruační kalendář, která ti plodné dny vypočítá, ale úplně přesně se tím řídit nedá.

Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 13.01.19 22:37

Otehotni se tak, ze muz a zena maji spolu neprerusovanou souloz ;) nebo cos tady chtela slyset? Pokud do roka bezneho sexovani neotehotnis, tak se zmin svemu gynekologovi a reseni nech na nem…

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 13.01.19 22:47

@Hanka1 A tak chce poradit od zkušenějších. Mně, když nešlo otěhotnět a nevěděla dostatečne info o tom, jak funguje ovulace, tak jsem taky radši zabrouzdala sem a hledala zkušenosti žen, než četla odborné články na googlu.

No, kdyz mi nešlo déle otěhotnět, tak právě tady jsem se dočetla o takzvané „prstíkové metodě“ a když už jsem byla rozhodnutá, že s druhým těhotenstvím počkám a furt to nešlo, tak na poslední pokus tahle metoda hned napoprvé zafungovala :palec:

Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 13.01.19 22:50

@Andulinkaa1 a je nutne kvuli tomu zakladat dalsi diskusi, kdyz je jich tu mraky a jeste spousta snazicich denicku?

Andulinkaa1
Povídálka 32 příspěvků 13.01.19 22:52

@Hanka1 Možná je tu nová?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >