Jak otěhotnět s nepravidelnou ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pranda
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 14:45
Jak otehotnet s nepravidelnou ms

Ahojky, prosim o radu uz od puberty mam problem s pravidelnosti ms. brala jsem od 13 let proveru aby mi upravovala cyklus a od 18 mi nasadili antikoncepci. Ted je mi 25 let a uz se rok a pul snazime s manzelem o mimi po vysazeni antikoncepce nastal stejny problem bud menstruce dlouhou dobu neprisla nebo byla nekonecna :nevim: lekari zadnou hormonalni nerovnovahu nepotvrdili a doktorka mi furt rika ze je to normalni po vysazeni antikoncepce 8o kvuli dlouhe ms a pokusu lekaru aby mi narostla sliznice jsem uz nekolikrat absolvovala revizi delozni sliznice :? A proto se chci zeptat jestli nejaka z vas ma stejny nebo podobny problem a jak ho resi s lekarem nebo popripadne vyresila :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 26.07.18 14:49

@pranda Je to nromální. Já to vyřešila cvičením hormonální jógy a Gynexem. Ale je pravda, že jsem ji nasazovala na pravidelný cyklus, tak to netrvalo.
Jinak otěhotnět můžeš i s nepravidelným cyklem.

Adulka24
Kelišová 5215 příspěvků 26.07.18 14:53

@pranda Pokud je to jiz rok a pul co se snažíte o miminko, tak bych mozna zvážila navstevu CAR a nechala se dukladne vysetrit. ;)

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.07.18 14:54
@pranda píše:
Ahojky, prosim o radu uz od puberty mam problem s pravidelnosti ms. brala jsem od 13 let proveru aby mi upravovala cyklus a od 18 mi nasadili antikoncepci. Ted je mi 25 let a uz se rok a pul snazime s manzelem o mimi po vysazeni antikoncepce nastal stejny problem bud menstruce dlouhou dobu neprisla nebo byla nekonecna :nevim: lekari zadnou hormonalni nerovnovahu nepotvrdili a doktorka mi furt rika ze je to normalni po vysazeni antikoncepce 8o kvuli dlouhe ms a pokusu lekaru aby mi narostla sliznice jsem uz nekolikrat absolvovala revizi delozni sliznice :? A proto se chci zeptat jestli nejaka z vas ma stejny nebo podobny problem a jak ho resi s lekarem nebo popripadne vyresila :palec:

Jestli máš s MS starosti od puberty, nechala bych se důkladně vyšetřit. Čajíčkovat a cvičit u toho můžeš taky. Proč ti nasadili hormonální antikoncepci, to jsi chtěla sama?

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 26.07.18 14:57
@Russet píše:
Jestli máš s MS starosti od puberty, nechala bych se důkladně vyšetřit. Čajíčkovat a cvičit u toho můžeš taky. Proč ti nasadili hormonální antikoncepci, to jsi chtěla sama?

Protože dřív se to tak psalo. Teď snad už ne. Taky jsem měla spolužačky, které v devítce zobaly hormony, protože je nepravidelná a bolestivá MS obtěžovala. Bohužel už jim nikdo neřekl, že se problém jen oddálí, a potom je dožene, když budou chtít otěhotnět :(

rozand
Závislačka 3132 příspěvků 26.07.18 14:58

Od 13 let upravování cyklu? Kdy jsi měla první menzes? Já od 11, ale pravidelný až tak v 15 8o . Nikdo mě naštěstí ničím neládoval.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.07.18 14:59
@P4ja píše:
Protože dřív se to tak psalo. Teď snad už ne. Taky jsem měla spolužačky, které v devítce zobaly hormony, protože je nepravidelná a bolestivá MS obtěžovala. Bohužel už jim nikdo neřekl, že se problém jen oddálí, a potom je dožene, když budou chtít otěhotnět :(

Ale je to jen sedm let nazpět. Kamarádka taky toto zažila. Když chtěla dítě, dostávala se do předčasného přechodu. Dítě má úplně nečekaně po letech tvrzení, že neotěhotní.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.07.18 15:01
@rozand píše:
Od 13 let upravování cyklu? Kdy jsi měla první menzes? Já od 11, ale pravidelný až tak v 15 8o . Nikdo mě naštěstí ničím neládoval.

Já asi od dvanácti, ale ségra dvojče s tím taky hrozně bojovala. Nevím, co do ní vše ládovali, dítě má, ale teď jí hormony taky pěkně potrápily. Antikoncepce vše jen zakreje. Tomu se teda říká léčba :zed:, zakladatelko

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 26.07.18 15:03
@Russet píše:
Ale je to jen sedm let nazpět. Kamarádka taky toto zažila. Když chtěla dítě, dostávala se do předčasného přechodu. Dítě má úplně nečekaně po letech tvrzení, že neotěhotní.

Nevím no, ale slyšela jsem podobné názory od lékařů i teď. Že vlastně žena MS nepotřebuje, pokud nechce otěhotnět. Že vlastně není problém cpát se hormony od začátku a řešit to až potom. Bohužel to asi tak nefunguje :,( Kamarádce trvalo 2 roky MS srovnat a pak další rok než otěhotněla.

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 26.07.18 15:09
@P4ja píše:
Nevím no, ale slyšela jsem podobné názory od lékařů i teď. Že vlastně žena MS nepotřebuje, pokud nechce otěhotnět. Že vlastně není problém cpát se hormony od začátku a řešit to až potom. Bohužel to asi tak nefunguje :,( Kamarádce trvalo 2 roky MS srovnat a pak další rok než otěhotněla.

Já docela v tomhle věřím dr. Máslové (četla jsi od ní něco?) Ta má na to jiný názor. Jasně že nepravidelnost obtěžuje. Ale není normální s tím mít roky problém. Ustálí se to během pár měsíců. Aspoň já jsem teda nikdy neměla krvácení mimo nebo čekání a nic. Zato moje sestra si to vyžrala. Pořád na gyndě 8)

Mochomurka83
Závislačka 3863 příspěvků 26.07.18 15:12

@pranda ja otehotnela i s nepravidelnou ms. A pila jsem.tedy kontryhel na upravu, ale stejne mi ho.neupravil. ale zacla jsem se vic sledovat a vnimat telo, takze i ted uz dokazu odhadnout, ktery mesic to doatanu po 35 dnech a kterej si pockam i do 50 dne. Vnimam i ovulaci, takze bych spis zkusila ovulacni testy, jestli vubec mas ovulaci a tak. Ale pokud dr vi, ze se snazite uz vic jak rok a pul, tak je divny, ze vas uz neposlal do CAR.

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 26.07.18 15:16
@Russet píše:
Já docela v tomhle věřím dr. Máslové (četla jsi od ní něco?) Ta má na to jiný názor. Jasně že nepravidelnost obtěžuje. Ale není normální s tím mít roky problém. Ustálí se to během pár měsíců. Aspoň já jsem teda nikdy neměla krvácení mimo nebo čekání a nic. Zato moje sestra si to vyžrala. Pořád na gyndě 8)

Nečetla, ale souhlasím. Jenomže oni ty pilule cpou holkám, které ještě ani neměly čas na to, aby se hormonální systém srovnal. Mně to trvalo asi dva roky než se mně MS porovnala. Ale na začátku je to asi normální. Hlavně mě mamka hned netáhla na gyndu abych se té obtěžující věci, jako je MS zbavila.

Potom už byla prvidelná a HA jsem nasazovala až kolem 19ti. A teď po vysazení dorazila v pohodě a otěhotněla jsem ve třetím cyklu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10468 příspěvků 26.07.18 15:27

@pranda Moje ms je prirozene nepravidelná, což se po vysazeni Ha opět projevilo. Podstatné ale je zjistit, zda mas ovulaci. Pokud ano, tak nepravidelný cyklus otěhotnění nebrání. Pokud ne, je třeba to řešit. Snažíte se dlouho, šla bych rovnou do car.

pranda
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 15:43

@Russet antikoncepci mi nasadili aby s prominutim meli odemne pokoj vse se vyresilo jen do chvili nez jsem chtela otehotnet :nevim:

pranda
Povídálka 11 příspěvků 26.07.18 15:47

@Tichošlápek ne ovulaci nemam zkouseli mi dat clostelbegit a nic :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >