Jak ověřit vysokoškolské vzdělání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 28.03.19 13:12
Jak ověřit vysokoškolské vzdělání?

Holky blbý dotaz, mohu nějak dohledat, zda má člověk VŠ titul? Umím dohledat diplomovou práci a zda byla obhájena, ale popravdě nevím, zda to znamená úspěšné ukončení školy :oops: popravdě si nedokážu vzpomenout na pravidla své vlastní VŠ :zed: díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
la_amanita
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 28.03.19 13:13

Diplomem.

carsa
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 28.03.19 13:14

Řekni tomu člověku, ať ti donese diplom.

divine woman
Extra třída :D 11019 příspěvků 28.03.19 13:14

Leda by ti ukázal diplom. A i ten může být falešný. :think:

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 28.03.19 13:19

Holky diplom k dispozici nemám. Trochu se stydím, ale půjdu s pravdou ven. Mám příbuznou, co se celému okolí vysmívá kvůli vzdělání, já si vyslechla, že mám horší titul než ona, každý bez diplomu je negramotný povl… No a někdo mi řekl, že si z jistých důvodů myslí, že školu vůbec nedokončila. Takže sice jde o nic, ale pravda by mě opravdu zajímala. No nevadí, když to nejde, tak to nejde :)

osvc
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.03.19 13:21
@Lalelale píše:
Holky blbý dotaz, mohu nějak dohledat, zda má člověk VŠ titul? Umím dohledat diplomovou práci a zda byla obhájena, ale popravdě nevím, zda to znamená úspěšné ukončení školy :oops: popravdě si nedokážu vzpomenout na pravidla své vlastní VŠ :zed: díky moc

Třeba moje škola má normálně absolventy na svých stránkách ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 1 inzerát 28.03.19 13:22

Víš, jakou školu údajně studovala? Na některých lze nakouknout do profilu člověka, nedozví se nic konkretního, většinou právě akorát to, kdy clovek skolu zacal a sloncil, co studoval.

Qadra
Kecalka 305 příspěvků 28.03.19 13:22

Podle mě se to dá ovéřit na dané vysoké škole. Určitě musí mít evidenci absolventů školy.Otazka je zda by ti info poskytli…

osvc
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.03.19 13:27
@Lalelale píše:
Holky diplom k dispozici nemám. Trochu se stydím, ale půjdu s pravdou ven. Mám příbuznou, co se celému okolí vysmívá kvůli vzdělání, já si vyslechla, že mám horší titul než ona, každý bez diplomu je negramotný povl… No a někdo mi řekl, že si z jistých důvodů myslí, že školu vůbec nedokončila. Takže sice jde o nic, ale pravda by mě opravdu zajímala. No nevadí, když to nejde, tak to nejde :)

Dostat se k občance, takový člověk si to tam vždycky nechá dát a bez diplomu jí to tam nikdo neuvede ;)

Uživatel je onlineElenloth
Závislačka 4137 příspěvků 6 inzerátů 28.03.19 13:28

@Lalelale A nebude mít titul zapsaný v občance? K tomu musí předložit diplom. A tento typ člověka by si titul stopro nechal zapsat.

welovefashion
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 89 inzerátů 28.03.19 13:28

@Lalelale co třeba zkusit zavolat na studijní oddělení? ty informace by měly být veřejně přístupné.....

osvc
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 28.03.19 13:30
@Elenloth píše:
@Lalelale A nebude mít titul zapsaný v občance? K tomu musí předložit diplom. A tento typ člověka by si titul stopro nechal zapsat.
:mrgreen: Stejná myšlenka, ale fakt úplně :mrgreen: :palec:
Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 28.03.19 13:32
@Lalelale píše:
Holky diplom k dispozici nemám. Trochu se stydím, ale půjdu s pravdou ven. Mám příbuznou, co se celému okolí vysmívá kvůli vzdělání, já si vyslechla, že mám horší titul než ona, každý bez diplomu je negramotný povl… No a někdo mi řekl, že si z jistých důvodů myslí, že školu vůbec nedokončila. Takže sice jde o nic, ale pravda by mě opravdu zajímala. No nevadí, když to nejde, tak to nejde :)

tak třeba MU má systém, kde se ukáže kdy a s jakým titulem člověk skončil. Určo to budou mít i další VŠ ;)

Keyllah
Extra třída :D 11385 příspěvků 28.03.19 13:33
@Elenloth píše:

toť otázka, někomu, třeba mě, se kvůli tomu nechtělo řešit změnu občanky a tahat se po úřadech ;) ale je fakt, že jestli se tím ráda chlubí …

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 28.03.19 13:35
@Elenloth píše:

A @osvc Tohle je právě ten důvod, proč si myslíme, že školu nedokončila. Nemá to v občance ani v podpisu pracovního mailu, čemuž nikdo nemůžeme uvěřit. Bože teď si fakt připadám jako drbna první kategorie :mrgreen: ale vážně mě to zajímá. Vím, jakou školu studovala, ale dohledala jsem jen tu diplomovou práci, ale právě nevím, jestli obhájení nutně znamená titul. Ten nemohu nikde najít

Příspěvek upraven 28.03.19 v 13:37

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama