Jak ovlivnila výroba dítěte váš vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 20:48
Jak ovlivnila výroba dítěte váš vztah?

Zajímají mě všechny zkušenosti. Můj muž má trochu depresi. Prý ještě chvíli a budeme mít dítě, ale rozbitej vztah. Jsme teď čtvrtý měsíc v CARu a asi to stopnem, abychom si vydechli. :) Štvou ho neustálý honičky v hnusný místnosti, to, že do mě v ordinaci pořád někdo něco strká, že jsem často mimo provoz a on funguje jen coby trubec. Chápu ho. Zajímalo by mě, jak to chodí u jiných párů. Jestli jdou vaši chlapi do všeho bez keců, nebo vás to třeba trochu rozkolísalo. Klidně anonymně, já jen fakt že zájmu. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kiwiovka
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 21.03.18 20:49

Ahoj, my jsme v procesu ivf celkem více než rok. A muž teda s tím chtěl seknout jen když jsem měla depku já. A to z toho, že to nevyšlo. Jinak to snáší celkem dobře. Tak hlavu vzhůru :) Co dovolená nebo tak něco, to by nepomohlo?

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 20:54

@kiwiovka on je starší, už dvě děti má, takže ta touha je spíš u mě :D My jsme se domluvili. Pár měsíců voraz a pak natvrdo IVF. Teď jsme byli v té fázi vyšetření a IUI a to bylo fakt peklo. A vlastně pro nic. My spolu naštěstí mluvíme, ale neumím si představit, kam až to může jít třeba u někoho jiného. Vlastně nás to zajímá oba :D

pe-terka
Extra třída :D 14974 příspěvků 21.03.18 20:56

Osobně to naštěstí neznám. Ale chápu, že to musí být hrozný stres…Nevím, co bych dělala já. Znáte příčinu problémů? Někdy pomůže výměna CARu - znám i případ, kdy doktoři záměrně obcházeli problém a ordinovali zbytečná vyšetření a procedury, které nkam nevedly.
Pomohla výměna CARu, kde šli cíleně po příčině a žena byla brzy těhotná.
Tak at se brzy zadaří :kytka:

Příspěvek upraven 21.03.18 v 20:57

Anonymní  21.03.18 20:56

@Čičorečka já si teda sex v době ovulace absolutně neužívala už kvůli tomu vědomí, že teď se to může/mělo by povést :oops: teď jsem díkybohu čerstvě těhotná a ve chvíli kdy potvrdi srdičko se mi oddechne akorat teď naopak oba máme strach ten sex mít protože sny se zas něco nepotento :nevim:
Náš vztah to ale poznamenalo veskrze pozitivně a zocelilo náš vztah ale v případě caru by to bylo asi horší, hlavně pro mě jak doktorům nevěřím (asi už syndrom bílého pláště) :roll:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 21.03.18 20:58

@Čičorečka ahoj, my už CAR navstevujeme dva roky. Jsme tam pomalu vic než doma. :mrgreen:
Můj manžel je skvely, na všechna vysetreni chodí semnou, vsechno ho zajímá.
Vztah to poznamenalo jen pozitivně. Ale byly i horsi chvilky. :)
Teď mi říkal: “ Až přestaneme kupovat děti, můžeme koupit nové auto?” :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.03.18 v 21:00

andelka83
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 21.03.18 20:59

U nás to nikdy žádný vliv nestihlo mít, já jsem se s oběma otci ( tři těhotenství) nestihla ani pořádně začít snažit. Ale přijde mi to úplně normální reakce, to rozhodně. Musí to být obrovský zápřah na vztah a hodně to jeho sílu prověří. Dát si na čas oddech určitě je dobrý nápad. My teď máme nucenou pauzu ( těhotenství nevyšlo) a též cítím že to je potřeba před dalším snažením.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 41479 příspěvků 21.03.18 21:02

Souhrnně po CARech asi deset let, ale jo, samozřejmě tam byly pauzy, někdy třeba rok, než se člověk oklepal, srovnal do pohody, hodně dovolených, hodně programu kolem, koníčky… Nehrotit to. A umět to i vzdát, když cítím, že mi to přerůstá přes hlavu. Zkušenost chvílemi dost drsná, ale co se týče vztahu, změna žádná, spíš že po tom všem vím, že mám chlapa, co se na něj můžu spolehnout a ustojí se mnou všecko. Naštěstí jsme aspoň začali včas.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 21:04

@pe-terka on je zdravý, já mám lehce zhoršenou průchodnost jednoho vejcovodu. Ale jinak jsme oba v cajku. Vlastně jsme do toho naskočili příliš brzy. Máme ještě možnost zkusit to normálně. Snad to dopadne, kdyžtak změníme. Dík :kytka:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 21:06

@HandulkaK :D ten můj zas říká: já si pro dítě nechám trhat zuby, ale to honění, to už nemůžu! :D nechám ho vydechnout.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 21:07

@andelka83 vydechněte a přeji, ať se brzy znovu zadaří :kytka:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 21.03.18 21:08

My se snazili okolo 9-10 mesicu, posledni dva mesice uz jsem taky resila proc se to nedari, a ackoliv jsem se snazila, aby sex nebyl jen o tom kdy je ovulace, stejne o tom clovek porad premyslel a ten tlak tam byl. Neumim si predstavit, jak stresujici to musi byt pro vas :hug: moc vam preju, at se to brzo zlomi a zadari se :srdce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19014 příspěvků 21.03.18 21:09

@Čičorečka Můj muž to nesl statečně, nikdy neprotestoval ani si nestěžoval, i když to pro něj příjemné určitě nebylo (ani pro mě). Vztah nám to spíš utužilo, než pokazilo, ale je fakt, že sex na povel už bychom teď nezvládli ani jeden…Do CAR jsme chodili dohromady něco přes tři roky, nakonec jsme si dítě adoptovali.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 21.03.18 21:09

@ugluk tak deset let, to jste drsný, to bych nedala. Dva tři roky a vzdávám to. To by mě rozložilo. Koupím si druhýho jezevčíka :D

pe-terka
Extra třída :D 14974 příspěvků 21.03.18 21:10
@Čičorečka píše:
@pe-terka on je zdravý, já mám lehce zhoršenou průchodnost jednoho vejcovodu. Ale jinak jsme oba v cajku. Vlastně jsme do toho naskočili příliš brzy. Máme ještě možnost zkusit to normálně. Snad to dopadne, kdyžtak změníme. Dík :kytka:

tak to máte hodně slušné šance i na přirozené početí. Vejcovody máš dva. To určitě vyjde :hug:
Takové to obligátní - zkus se rozptýlit, zaměstnat hlavu - asi slýcháš pořád. A není to úpně snadné si poručit. Ale je to hodně v hlavě. Znám dost příběhů, kdy snažící se pár zaskočila nějaká starost - změna zaměstnání, stěhování, stavba doma a pod, a najednou byli v tom.
Držím pěsti :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama