Jak ovlivnit myšlenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 22:29
Jak ovlivnit myšlenky?

Dobrý večer, potřebuji se zeptat prosím jak ovlivnit myšlenky abych se nezblaznila.
Pohadala jsem se s velmi blízkým člověkem, rekla jsem mu věci, které byly opravdu přehnané a které jsem vubec neměla říkat. Ten clovek se mnou od te doby nekomunikuje a já jsem úplně na nervy. Nespim, nejim, nedokazu vylezt z postele, neustale mam v hlave tu hadku a I v noci kdyz se mi zdaji sny tak o te hadce a ja uzmu ani nevim.co je pravda, co se fakt stalo a co je sen.Mam pocit ze se zblaznim, už premyslim I o sebevrazde, nenavidim se za to jak jsem se chovala.Co mam delat? Děkuji za vyslechnuti

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15168 příspěvků 06.01.18 22:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer, potřebuji se zeptat prosím jak ovlivnit myšlenky abych se nezblaznila.
Pohadala jsem se s velmi blízkým člověkem, rekla jsem mu věci, které byly opravdu přehnané a které jsem vubec neměla říkat. Ten clovek se mnou od te doby nekomunikuje a já jsem úplně na nervy. Nespim, nejim, nedokazu vylezt z postele, neustale mam v hlave tu hadku a I v noci kdyz se mi zdaji sny tak o te hadce a ja uzmu ani nevim.co je pravda, co se fakt stalo a co je sen.Mam pocit ze se zblaznim, už premyslim I o sebevrazde, nenavidim se za to jak jsem se chovala.Co mam delat? Děkuji za vyslechnuti

Tak měj koule a jdi za ním se mu omluvit a vše si vysvětlit. Do té doby nebudeš mít klid. Sebevražda - to snad nemyslíš vážně ne? :cert: Koukej mazat na tím dotyčným. Držím palce :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 22:34
@Evulina píše:
Tak měj koule a jdi za ním se mu omluvit a vše si vysvětlit. Do té doby nebudeš mít klid. Sebevražda - to snad nemyslíš vážně ne? :cert: Koukej mazat na tím dotyčným. Držím palce :mavam:

Omlouvala jsem se a marne

Evulina
Neúnavná pisatelka 15168 příspěvků 06.01.18 22:37
@Anonymní píše:
Omlouvala jsem se a marne

A co se stalo konkrétně?
Ono někomu to déle trvá, než to zpracuje..třeba jsi mu řekla něco tak hnusnýho, že i přes omluvu mu to právě bude ještě chvíli trvat. Zkusila bych v pravidelných intervalech omluvy znovu..

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10801 příspěvků 06.01.18 22:42
@Anonymní píše:

Máš z toho pravděpodobně úzkost. Ono po takový záležitosti to vidíš pak hůř, než to skutečně je. Nedělej unáhlený závěry, zkus se trochu uklidnit a promyslet si to do budoucna. Teď si udělala maximum, cos mohla - omluvila se. Však to bude dobrý, hlavně nic nepodnikej teďka :hug:.

Příspěvek upraven 06.01.18 v 23:43

Janina B1
Kecalka 400 příspěvků 06.01.18 23:34

Nádech výdech. Sepiš si, co přesně tě trápí. Některým lidem bohužel trvá, než odpustí. Udělej vše pro to, aby ti odpustil, pak budeš mít čisté svědomí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 13:52
@Evulina píše:
A co se stalo konkrétně?
Ono někomu to déle trvá, než to zpracuje..třeba jsi mu řekla něco tak hnusnýho, že i přes omluvu mu to právě bude ještě chvíli trvat. Zkusila bych v pravidelných intervalech omluvy znovu..

Vyčítala jsem různý věci a jak jsem byla naštvaná tak jsem opravdu i řekla něco moc citlivého a nemyslela jsem to tak, jak to vyznělo. Teď toho hodně lituju a asi jsem toho člověka ztratila navždy a nedokážu to unést, vůbec nevím co dělat. Je mi hrozně zle a už nevím jak dál. Aspoň abych si to už přestala vyčítat. Jak na to furt myslím a jak se mi o tom zdá, tak už nevím co se opravdu stalo a co jsem si v hlavě přikreslila. Přijde mi, že už z toho blázním a nejradši bych už nežila :?

Evulina
Neúnavná pisatelka 15168 příspěvků 07.01.18 16:33
@Anonymní píše:
Vyčítala jsem různý věci a jak jsem byla naštvaná tak jsem opravdu i řekla něco moc citlivého a nemyslela jsem to tak, jak to vyznělo. Teď toho hodně lituju a asi jsem toho člověka ztratila navždy a nedokážu to unést, vůbec nevím co dělat. Je mi hrozně zle a už nevím jak dál. Aspoň abych si to už přestala vyčítat. Jak na to furt myslím a jak se mi o tom zdá, tak už nevím co se opravdu stalo a co jsem si v hlavě přikreslila. Přijde mi, že už z toho blázním a nejradši bych už nežila :?

Neblázni..to bude dobrý.
Někdy pomůže víc dopis..můžeš dotyčnému napsat? Napiš mu to, co píšeš nám tady, jak hrozně se cítíš, jak se ti pořád o tom zdá a jak by jsi nejradši vzala vše zpátky a nejde to.
Ale jinak bych teda ráda upozornila na jednu věc - měli by jsme být sami k sobě upřímní a přiznat si, že když někomu v afektu řekneme něco hnusnýho, tak to v tu chvíli taky tak myslíme, podle mě není pravda, že někoho sjedeš nebo ho do morku kostí urazíš a „přitom to tak nemyslíš“. To až záhy se to člověku rozleží v hlavě, co udělal..ale v tu chvíli, kdy to řekl, to tak bohužel myslel..člověka někdy překvapí vlastní krutost, bohužel je to tak, přiznejme si to a dávejme si na to pozor. Mluvím bohužel i o sobě, jsou věci v životě, které jsem někomu řekla a bylo to dost drsný a pak toho litovala. Dotyčný mi ale pak vždy odpustil. A je tomu i obráceně, já si toho taky hodně vylechla..a odpustila..ale jen těm, u koho jsem viděla, že toho pak právě litují..Byli a jsou ale i tací, kteří se omluvit neráčí a vůbec je to netrápí a ti mi tak nějak nestojí zato..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 18:52
@Evulina píše:
Neblázni..to bude dobrý.
Někdy pomůže víc dopis..můžeš dotyčnému napsat? Napiš mu to, co píšeš nám tady, jak hrozně se cítíš, jak se ti pořád o tom zdá a jak by jsi nejradši vzala vše zpátky a nejde to.
Ale jinak bych teda ráda upozornila na jednu věc - měli by jsme být sami k sobě upřímní a přiznat si, že když někomu v afektu řekneme něco hnusnýho, tak to v tu chvíli taky tak myslíme, podle mě není pravda, že někoho sjedeš nebo ho do morku kostí urazíš a „přitom to tak nemyslíš“. To až záhy se to člověku rozleží v hlavě, co udělal..ale v tu chvíli, kdy to řekl, to tak bohužel myslel..člověka někdy překvapí vlastní krutost, bohužel je to tak, přiznejme si to a dávejme si na to pozor. Mluvím bohužel i o sobě, jsou věci v životě, které jsem někomu řekla a bylo to dost drsný a pak toho litovala. Dotyčný mi ale pak vždy odpustil. A je tomu i obráceně, já si toho taky hodně vylechla..a odpustila..ale jen těm, u koho jsem viděla, že toho pak právě litují..Byli a jsou ale i tací, kteří se omluvit neráčí a vůbec je to netrápí a ti mi tak nějak nestojí zato..

Děkuji :hug: Zkusím ten dopis. Já vůbec nevím co se se mnou stalo, prostě mi ruply nervy, bylo toho na mě moc a nevím proč jsem byla tak hnusná a zlá :? Ten člověk si to nezasloužil a já tak vyjela. Bohužel čas už nevrátím a je to pro mě ponaučení, velké!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 19:47
@Anonymní píše:
Děkuji :hug: Zkusím ten dopis. Já vůbec nevím co se se mnou stalo, prostě mi ruply nervy, bylo toho na mě moc a nevím proč jsem byla tak hnusná a zlá :? Ten člověk si to nezasloužil a já tak vyjela. Bohužel čas už nevrátím a je to pro mě ponaučení, velké!

to chce čas. Já jsem taky tak vyjela vyříkala jsem si to se všemi a bylo to fajn ještě líp než předtím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 19:54

Jà jsem kdysi řekla mladýmu ať chcípne :zed: :zed: :zed: Dostala jsem se do ráže a bylo to psycho. V tu chvíli mi to byli jedno, ale jakmile mě to přešlo, složila jsem se z toho. Těžky období, pak stačí malo a jede to. Být tebou omluvím se znovu, řeknu jak to je a pak ho nechàm jak s tím naloží. Tys mu řekla hnusy a on má právo s tebou nemluvit. Dej mu čas. Představ si, jak by bylo tobě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 19:44
@Anonymní píše:
Jà jsem kdysi řekla mladýmu ať chcípne :zed: :zed: :zed: Dostala jsem se do ráže a bylo to psycho. V tu chvíli mi to byli jedno, ale jakmile mě to přešlo, složila jsem se z toho. Těžky období, pak stačí malo a jede to. Být tebou omluvím se znovu, řeknu jak to je a pak ho nechàm jak s tím naloží. Tys mu řekla hnusy a on má právo s tebou nemluvit. Dej mu čas. Představ si, jak by bylo tobě.

V tomto případě jde o mou sestru, která je mi zároveň velkou kamarádkou. Prostě mě něco naštvalo a byla jsem v ráži. Udělala jsem opravdu velkou chybu :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >