Jak oživit vztah - konkrétní nápady!

Anonymní
29.8.20 10:04

Jak oživit vztah - konkrétní nápady!

Ahoj ženy, pojďte se podělit o KONKRÉTNÍ věci, které vám pomohly oživit vztah, jsme s manželem skoro 15 let, 3 děti, nejmenší půjde brzy do školky, já se vracím do práce, bylo mi 40… Vypadá to tak, že řešíme provozní věci, věci kolem dětí a domácnosti, ale vztah trpí.
Chtělo by to určitě nějaký čas na sebe, věnovat se jeden druhému, bla bla bla, ale mentálně jsem taková vyšťavená, unavená, bez nápadu…
Tak prosím, pokud máte nějaké KONKRÉTNÍ nápady („udělat si čas na sebe“ je hezké krédo, ale radši bych něco přesnějšího, co vám třeba zafungovala…), sem s nimi :palec:
Děkuji :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
205
29.8.20 10:10

Mně se líbí nápad „rekonstrukce“ vašeho prvního (či nejkrásnějšího) rande :)
Zajdete na stejné místa, budete dělat věci co předtím, zavzpomínáte..
S oživováním vztahů jako takových nemám zkušenosti, jelikož jsem moc dlouhý vztah nikdy neměla, ale tohle se mi líbí :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
29.8.20 10:13

My chodíme každou středu na rande. Sejdeme se po práci ve městě a jdeme na kafe, na dort, na skleničku, občas to natáhneme na večeři, jindy se jdeme jen projít. Není to dogma, někdy je “středa” jiný den v týdnu, ale podstatné je to mentální nastavení, že to je rande (včetně výběru oblečení - chtít udělat dobrý dojem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
29.8.20 10:18

Bezte na rande, jak se tu pise :) nebo ja koupila na doma deskovou hru “nevinne hratky” a je to dobre :lol: pobavite se u ukolu a je v tom i erotika, tak k tomu nejake to vinko.. intimita je dulezita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
29.8.20 10:23

Urcite chvili bez deti, pokud ti ma kdo hlidat. Ja se pak citim jak pubertak, kdyz muzu vzit manzela za ruku a jit se jen tak projit (protoze jindy kazdy beha za ditetem a nejdeme ani vedle sebe :D ) nebo do restaurace, kde neresime polity tricka a 3× behem pul hodiny zachod. Nam staci jednou zacas chvile bez deti, projet se na motorce, dat si sklenicku, pak intimni chvilka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
29.8.20 10:39

My jsme spolu 14 let, dvě malé děti. Za oživení povazuji každou akci bez dětí (večeře i nákup v supermarketu, plesy, zábavy, kde si zatancujeme), vzájemnou masáž, i to, že si třeba na pěknou písničku zatancime (v objetí) při vyklízení myčky. Taky bych chtěla taneční pro dospělé. Oba máme rádi sport, takže nás baví i sednout na kola, nebo si dát bedminton, u toho se vzájemně škadlit, vrátit se zas do dob „randění“ a vzájemného prostoru na sebe (plná pozornost, chuť druhého rozesmát apod.).
A taky společná sprcha, vzájemně umytí, promasirovani… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
29.8.20 10:59

Sex s nekym dalsim. Prizvete jeho, ji, par, zajdete na swingers.
Jednak tim automaticky: musite byt bez deti, poradne se nacancate, vyhradite si poradne casu, budete mit vyjimecny zatim nezazity zazitek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8801
29.8.20 11:11

Musíte chtít oba, to je základ.

A rande bez dětí a nebavit se o dětech ani o domácnosti a už vůbec ne o penězích, účtech atd. Mírná intoxikace alkoholem pomůže :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
29.8.20 11:20

Když jsem začala chodit do práce, scházeli jsme se v pátek po práci doma a teprve potom jsme šli pro děti do školky, později do družiny. Nějak to samo vyplynulo, sešli jsme se jednou, dvakrát a najednou se z toho stalo pravidlo :-D Teď už jsou děti větší a chodí domu samy, tak si třeba večer nalijeme skleničku dobrého rumu, pustíme film nebo seriál a pak se uvidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
29.8.20 11:55

Vypadni nekam na tyden nebo dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
29.8.20 11:56
@riccius píše:
Jednak tim automaticky: musite byt bez deti, poradne se nacancate, vyhradite si poradne casu, budete mit vyjimecny zatim nezazity zazitek.

To by mohlo byt dobry drama. A jeste najdou spolecnou rec, ale nezarucuje se, ze prijemnou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
29.8.20 12:07
@_BBQ_s píše:

Zakladatelka chce ozivit vztah, ne si odpocinou. Spis teda mnozne cislo „vypadnete nekam“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
29.8.20 12:18
@Kosopemi píše:
Zakladatelka chce ozivit vztah, ne si odpocinou. Spis teda mnozne cislo „vypadnete nekam“.

Ja si myslim, ze i tohle by pomohlo. Vzdyt to sama ctes, stejne jako ja. Resi se po 15 letech provozni problemy, stereotyp. Takhle kdyz jeden z kolobehu vypadne, jak se na sebe zacnou tesit. Treba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
29.8.20 12:18
@_BBQ_s píše:

ano, tím se skvěle oživuje vztah :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19594
29.8.20 12:46
@riccius píše:
… nebo zkusit jiné sexuální praktiky, anál, fisting atd.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama