Reklama

Jak oživit vztah můj roční vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:15
Jak oživit vztah můj roční vztah ?

Dobrý den :) Je 17 let a mám už přes rok a půl vztah s přítelem kterému je 20 let. Rodiče obou nás podporují… Jenže poslední dobou si připadám že už k sobě nemame tak blízkou cestu. On už pracuje a já pořád studují… Žijeme spolu u jeho rodičů… Občas přespíme u nás. Už od začátku vztahu jsme spolu každý den, což je asi také chyba… Ale poslední měsíc a půl jsme spolu neměli žádné hrátky a nežijete prakticky sexuální život… Párkrát za den si dáme pusu… Už se sami sebe moc nevšímáme a když ano tak to většinou skončí hadkou… Miluji ho a opustit ho nechci… Co by jste mi poradili na “oživu vztahu”?
Jsem párkrát naladova ale i on.. Jsem dost vyspělá takže spolu žijeme partnerský život dost vazne na to kolik mi je let… Starám se o domácnost, vařím, uklízím a snažím se o to když přijde z práce aby měl vse co potřebuje. Je to můj 2 vážný vztah.. Ovšem ale první sexuální vztah. Prosím o radu, děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10892 příspěvků 09.08.18 22:23
@Andy181802 píše:
Dobrý den :) Je 17 let a mám už přes rok a půl vztah s přítelem kterému je 20 let. Rodiče obou nás podporují… Jenže poslední dobou si připadám že už k sobě nemame tak blízkou cestu. On už pracuje a já pořád studují… Žijeme spolu u jeho rodičů… Občas přespíme u nás. Už od začátku vztahu jsme spolu každý den, což je asi také chyba… Ale poslední měsíc a půl jsme spolu neměli žádné hrátky a nežijete prakticky sexuální život… Párkrát za den si dáme pusu… Už se sami sebe moc nevšímáme a když ano tak to většinou skončí hadkou… Miluji ho a opustit ho nechci… Co by jste mi poradili na “oživu vztahu”?
Jsem párkrát naladova ale i on.. Jsem dost vyspělá takže spolu žijeme partnerský život dost vazne na to kolik mi je let… Starám se o domácnost, vařím, uklízím a snažím se o to když přijde z práce aby měl vse co potřebuje. Je to můj 2 vážný vztah.. Ovšem ale první sexuální vztah. Prosím o radu, děkuji

Proč žijete u rodičů? Máš ještě čas na partnerský život. Kolik vás tam je nasáčkováno? Jste v bytě nebo máte svoje patro? 8o

Lioness34
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 09.08.18 22:23

Asi buď svá a zase se nesnaž tolik… vše ukáže čas - nemyslím to zle ale někdy je normální ze lidi nemají náladu atd záměr se na sebe aby jsi byla spokojena a s tím půjde vše lip - koníčky atd

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 09.08.18 22:24

Ahoj. Tak mě napadlo. Přestaň uklízet, vařit a starat se a třeba si všimne ;) . Nebo uvař skvělou véču a sedni si ke stolu jen ve spodním prádélku. :lol: No netvrdím, že starým nevypadnou oči z důlků :P :P :P :mavam:

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:25

@Russet Je nás tu 5. Přítele máma a její přítel, bratr mého přítele a já s přítelem. Máme velký rodinný baracek a máme své patro s koupelnou a WC.

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:26

@Lioness34
Ano takový pocit jsem měla taky, snažila jsem se neřešit… Jen mě to mrzí protože tenhle “stav” máme už delší dobu, jen jsme začátkem července byli na dovolené sami a tam vse bylo ok, ale predtim i po dovolené zase vše na prt

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 09.08.18 22:26

No to je super! Tak už kupuj to prádlo. :pankac:

Russet
Extra třída :D 10892 příspěvků 09.08.18 22:27

Radši zůstaň ještě chvíli u těch morčátek…

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:27

@Ebbi77

Haha skvělý nápad :palec:
Starý snad budou v pohodě. Bohužel se obavám toho že ho to nijak neoslní a vse zůstane při starém 8o

rozand
Závislačka 2860 příspěvků 09.08.18 22:28

@Andy181802 Ehm. Jedtli musíš oživovat vztah po roce, co chceš dělat za 30 let?

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:29

@Russet jsem nováček zajímá mě reakce tak vse musím přidat hned :P

LaraA
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 09.08.18 22:29

Jsi mladičká, měla by ses bavit, ne vařit a uklízet a starat se, aby měl přítel všechno, co potřebuje… :lol: navíc lidské potřeby jsou nekonečné :lol:
Chceš oživovat vztah, co dělá partner? Stará se, váží si tě, podporuje, obdivuje, skládá kompliment, miluje…? Tak ny to po roce stále mělo být…
Nebo si jen užívá full service…?

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:30

@LaraA
Většinou mi přijde že ta druhá možnost, nepamatuji kdy by on udělal něco pro mě :zed:

Andy181802
Povídálka 29 příspěvků 09.08.18 22:30

@rozand

To je taky pravda…

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 09.08.18 22:30
@Andy181802 píše:
@Lioness34
Ano takový pocit jsem měla taky, snažila jsem se neřešit… Jen mě to mrzí protože tenhle “stav” máme už delší dobu, jen jsme začátkem července byli na dovolené sami a tam vse bylo ok, ale predtim i po dovolené zase vše na prt

A víš proč? Protože přijde z práce a vidí hele televize hele lednice hele moje drahá polovička hele gauč…atd. Prostě se mu váš společný život slil do stereotypu. Musíš něco změnit. Choďte ven, sportujte co já vím :roll: . Hlavně se pohni. Bude líp :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >