Jak oznámit rozchod rodičům

Anonymní
28.8.21 15:48

Jak oznámit rozchod rodičům

Ahoj.

Po 8letech jsem se rozešla s přítelem se kterým mám 5letou dceru.

Přiznávám, ze jsem se s nim rozesla poslední den dovolené. Myslím, ze na druhou stranu to bylo fajn, ptz jsme v jedné místnosti a mohli si promluvit.

Kdyz přijedeme domů, tak tam nějaký čas budou jeho rodiče. Ma celkem fajn rodiče se kterýma dobre vycházím.

Nevím jak jim tohle říct… Našla jsem si už i byt za dobre penize, kam se jdu v utery podívat.

Nemate nějakou radu?

Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2263
28.8.21 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj.

Přiznávám, ze jsem se s nim rozesla poslední den dovolené. Myslím, ze na druhou stranu to bylo fajn, ptz jsme v jedné místnosti a mohli si promluvit.

Kdyz přijedeme domů, tak tam nějaký čas budou jeho rodiče. Ma celkem fajn rodiče se kterýma dobre vycházím.

Nevím jak jim tohle říct… Našla jsem si už i byt za dobre penize, kam se jdu v utery podívat.

Nemate nějakou radu?

Diky

A neměl by to svým rodičům říct on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6602
28.8.21 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj.

Nemate nějakou radu?

Diky

Důvod? Podle toho, ať jim to řekne ten, kdo má důvod k rozchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 15:52

@Magical-eyes

Tak stejne budeme společně v byte a on řekl, ze když se zeptaji jak bylo tak jim jen oznami, ze jsme se rozešli…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 15:53

@Uslava

Duvod mam ja.

Uz rok nám to neklape, porad se hadame… nemiluju ho.

• Citovat
  • Nahlásit
4291
28.8.21 15:55
@Anonymní píše:
@Magical-eyesTak stejne budeme společně v byte a on řekl, ze když se zeptaji jak bylo tak jim jen oznami, ze jsme se rozešli…

No, tak je vyřešeno, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
28.8.21 15:58
@Anonymní píše:
@Magical-eyesTak stejne budeme společně v byte a on řekl, ze když se zeptaji jak bylo tak jim jen oznami, ze jsme se rozešli…

Tak proč to řešíš? Jak jinak bys to chtěla udělat?
Pro ně to teda bude dost nepříjemná situace. Nejspíš budou stát za synem. Možná se seberou a pojedou domů.
Moc nerozumím tomu, proč jsi to udělala takhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 16:00

@Magical-eyes

A jak jsem to mela udělat?

Vždycky byla a i bude doba kdy se to nehodí…

• Citovat
  • Nahlásit
2263
28.8.21 16:03
@Anonymní píše:
@Magical-eyes

A jak jsem to mela udělat?

Vždycky byla a i bude doba kdy se to nehodí…

No poslední den dovolené s návratem do bytu, kde jsou jeho rodiče a ty navrhovatelka rozchodu s úmyslem se co nejdříve odstěhovat… podle mého to asi šlo načasovat líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
28.8.21 16:03

„Jaká byla dovolená?“
„Celkem fajn, díky za optání. A jen bych vám chtěla říct, že jsme se rozešli.“
A když budou chtít vědět procent, tak že o tom nechceš mluvit. Stejně je to vaše věc a ne jejich. ;) Proč to zbytečně hrotit nebo to nějak zaobalovat, tak jako tak se to dozví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
28.8.21 16:06
@Anonymní píše:
Ahoj.

Nemate nějakou radu?

Diky

No jak, jestli jim to chceš říct ty, tak jim řekni pravdu, co jinýho? Máte spolu dítě, a to asi budou chtít vídat. Tak si normálně promluvte :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 16:10

@arinecka
Asi ano… jsou to Slováci, takže k nám jezdi párkrát do roka. Pro ne se nic nemění. Budeme bydlet ma stejném sídlišti a mohou se vidět kdy budou chtít…

• Citovat
  • Nahlásit
2817
28.8.21 16:18

No, a jak ten ex reagovala, když jsi řekla, že je konec? Nesnažil se to nějak zvrátit, přemluvit tě apod.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2263
28.8.21 16:18
@Anonymní píše:
@arinecka
Asi ano… jsou to Slováci, takže k nám jezdi párkrát do roka. Pro ne se nic nemění. Budeme bydlet ma stejném sídlišti a mohou se vidět kdy budou chtít…

No myslím že i pro ně se něco mění… Jejich synovi nevyšel vztah a jejich vnouče bude vyrůstat v neúplné rodině…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 16:22

@Beckyttine5

No, ze začátku kupodivu dobre. Ale v noci nemohl spát, tak jsem dostala par titulů a ze jsem sobecka a dceri pokazim cely život…

Ted se zda v pohodě…uvidime az budeme doma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat