Jak oznámit těhotenství druhému partnerovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 12:58
Jak oznamit tehotenstvi druhemu partnerovi

Damy, potrebuji se s vami poradit jak vyresit komplikovanou situaci. Pred 10lety jsem poznala sveho partnera A, byl o dost starsi, zacali jsme spolu podnikat a dost jsme spolecne vybudovali. on mel vzdy nekolik partnerek, nezili jsme nikdy ve spolecne domacnosti, ale 10let se pravidelne potkavame, nyni cca 4× do mesice. Pred 6lety jsem potkala jsem parnera B, okamzite jsme spolu zacali zit a partnersky existovat. vztah neni bez problemu, zatimco partner A je extremne vzdelany schopny a podporuje me ve vzdelani i podnikani, partner B je hodny, ale trochu neumi fungovat v realnem zivote. partner A o partnerovi B nevi, ten druhy ano. nutno rict, ze s partnerem A nemame spolecny sexualni zivot ani finance, nicmene diky spolecne mnohalete praci jsem financne svobodna, takze mu mnoho dluzim, alespon eticky.

situace- jsem tehotna s partnerem B, dite jsme si prali - nyni zacinam 4mesic,
nevim jak to oznamit partnerovi A.
nedokazu to osobne, nevim jak. bojim se reakce, jak to prijme, nechci ho zranit, zaroven mam narok na vlastni zivot.

mate podobnou zkusenost?
budu rada za konstruktivni prispevky, dekuji. :srdce:

Přečtěte si článek: Jak oznámit těhotenství

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 13:02

Já to vůbec nechápu. Tak s tím prvním jste partneři, nebo je to tvůj kamarád?

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 29.04.19 13:02

Vždyť s partnerem A nezijes a nežijete a to jak společně dohromady tak ani sexuálně - on s tenou žít a bydlet chtěl?? Asi kdyby ano tak by asi bydlel ne… :nevim:
Vždyť jste vpodstatě s A kamaradi

1mila2
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 29.04.19 13:03

Ja to nechapu. Ten A s tebou uz jen podnika? Nespite spolu? Pak nechapu, proc mu 6let tajis, ze zijes s B?

andelka83
Generální žvanilka 20829 příspěvků 29.04.19 13:03

Zkušenost nemám, chválabohu. Ale prostě bych zůstala u jednoho partnera, toho se kterým žiješ a čekáš dítě. A partnerovi A to prostě sdělila. Když spolu nežijete, nespite, tak jste spíš kolegové, přátelé..což může zůstat. Když pochopí že skutečný vztah, a už i rodinu, budeš mít jinde. Když to nepochopí, tak bohužel. Stále s ním podnikas? Až budeš na mateřské tak to plánuješ jak?

Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 29.04.19 13:04

Navíc měl A partnerky neustále, nechápu kde je problém

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 29.04.19 13:07

Partner A je tedy tvůj obchodní partner? Nebo jste spolu v minulosti něco měli a už nemáte? :nevim:

karkarka
Závislačka 3673 příspěvků 29.04.19 13:09

Tak A neni partner ale znamy nebo kamarad? Nechapu proc by mu melo tve těhotenství vadit. A zaroven nechapu proc A nevi ze mas 6 let oficialniho partnera.

wants
Povídálka 41 příspěvků 29.04.19 13:09
@Kotatko03 píše:
Partner A je tedy tvůj obchodní partner? Nebo jste spolu v minulosti něco měli a už nemáte? :nevim:

v minulosti, asi prvni dva roky ano.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 29.04.19 13:09

No upřímně mi trvalo se v tom dostatečně zorientovat který je A a B :D :D Ale k věci.. Pokud s ním nemáš žádné závazky a ani spolu sexuálně nežijete tak určitě chápe, že kvůli němu nebudeš držet sex. půst apod.. ne? Normálně bych mu řekla že jsi potkala muže nynějšího přítele a čekáte přírůstek do rodiny.. Nic víc nic míň.. To že jsi mu vděčná za podporu apod se dá vyjádřit i jinak než že budeš sama jen aby se mu to náhoou nelíbilo, že by sis někoho našla.. 8) Normálně bych to zkusila :)Dlouho to tajit nepůjde. Jestli ej dobrý „kamarád“ tak ti to bude přát

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16216 příspěvků 29.04.19 13:11

Aneb jak udělat problém tam, kde není.

vedma007
Kecalka 121 příspěvků 29.04.19 13:11

Jak to oznámit partnerovi A? Třeba „ahoj, za 5 měsíců z tebe bude strejda, máš radost?“ :lol: :lol: Ne nějak taky nechápu, co by partnerovi A (je to vubec partner, když píšeš, že spolu nežijete, nespíte…) mělo vadit na tom, že sis našla muže a s ním čekáš dítě?

Ukecaná baba ;) 2473 příspěvků 29.04.19 13:13

Já myslím ze tobě jde k to ze on je taková tvoje podpora/opora, zadní vrátka co jsou otevřená a vždy pomůžou. Svým způsobem jistota ze nejsi sama. A nechceš si to pokazit nebo s nim rozhazet. On ti děla takovyho náhradního tátu - pro tebe blízká osoba co ti pomůže a podpoří…

wants
Povídálka 41 příspěvků 29.04.19 13:14

Partner A si mysli, ze je muj partner on, prestoze je vsechno tak, jak jsem popsala.
nikdy mu nelzu, jenom mu proste urcitou cast zivota nerikam. ja vim, je to divne.

Nikolka1122
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 13:16

Hustý 8o 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama