Jak oznámit vztah se starším mužem tátovi?

Anonymní
25.11.19 13:32

Jak oznámit vztah se starším mužem tátovi?

Dobrý den. Už skoro rok chodím se svým bývalým třídním ze střední. Dali jsme se dohromady na srazu. Je mi 25 a přítel je o 20 let starší. Už jsem měla takhle staršího přítele a táta ho nikdy nevzal. Chtěla bych aby to tentokrát bylo jiné. Jenže je zásadně proti tomu, abych chodila s někým starším. Jak s ním promluvit a seznámit je spolu. Myslím si, že teď to bude o to horší, že to byl můj třídní, ikdyž je to už šest let od maturity.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9269
25.11.19 13:54
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už skoro rok chodím se svým bývalým třídním ze střední. Dali jsme se dohromady na srazu. Je mi 25 a přítel je o 20 let starší. Už jsem měla takhle staršího přítele a táta ho nikdy nevzal. Chtěla bych aby to tentokrát bylo jiné. Jenže je zásadně proti tomu, abych chodila s někým starším. Jak s ním promluvit a seznámit je spolu. Myslím si, že teď to bude o to horší, že to byl můj třídní, ikdyž je to už šest let od maturity.

No a kolik je tátovi? Tím že by ten bývalý třídní mohl být tvůj otec, jestli ten tvůj táta není třeba stejně starý, pak se to snáší hůř. Má už nějaké děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4845
25.11.19 13:54

Citlivě. Vždycky to může být horší: o dvacet let starší přítelkyně, patnáctiletý přítel, feťák… je třeba to brát z té lepší strany. Otec se s tím buď vyrovná nebo ne, ale je to především tvoje věc. To píšu jako otec dcery o trošku starší. Odvázaný bych z toho nebyl, ale dokázal bych s tím žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
25.11.19 13:55

Myslím, že normální muž toto u své dcery nikdy nepobere. U nás v rodině něco podobného proběhlo (sestra) a táta to nedával. Prostě normální to asi není. Pokud se nad tím zamyslíš do hloubky, tak je to fakt hodně divný když máš chlapa, který by mohl být tvůj fotr. Chápu, že mě asi nebudeš mít ráda za tento názor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
25.11.19 13:56

Ja jako rodič bych asi zkousla líp věk než to že byl tvůj učitel, ale oznámila bych to asi prvně sama bez přítele a pak až je představit (v nové roli)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 13:59
@Kelen píše:
Myslím, že normální muž toto u své dcery nikdy nepobere. U nás v rodině něco podobného proběhlo (sestra) a táta to nedával. Prostě normální to asi není. Pokud se nad tím zamyslíš do hloubky, tak je to fakt hodně divný když máš chlapa, který by mohl být tvůj fotr. Chápu, že mě asi nebudeš mít ráda za tento názor…

V pohodě. Mně to normální přijde. Já měla vždycky staršího partnera. Asi jsem prostě na starší, u někoho stejně starého nebo dokonce mladšího než já se mi nikdy nestalo, že bych si řekla „Jo s tím bych ráda chodila, s tím mám hodně společného“.

• Citovat
  • Nahlásit
5950
25.11.19 14:00

Nechapu, ze nekdo se chce vmesovat do zalezitosti dospelych a samostatnych deti.
Ma byt rad, ze dite je stastne, zije sporadane a ze si vybralo starsiho partnera, no a co? Je to ciste jeho zivot!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 14:00
@meduzza píše:
No a kolik je tátovi? Tím že by ten bývalý třídní mohl být tvůj otec, jestli ten tvůj táta není třeba stejně starý, pak se to snáší hůř. Má už nějaké děti?

Tátovi je padesát. A přítel má dceru.

• Citovat
  • Nahlásit
10632
25.11.19 14:01

Hele já nevím. Chápu to že strany rodiče, ale na druhou stranu je to tvůj život a ty musíš být šťastná. Mám sama manžela o 16 let staršího, ale táta to vzal v pohodě, nic jiného mu nezbylo, sám měl svého času přítelkyni mladší o 25 let :D Já si myslím, že když uvidí, že je to vážné, tak se s tím časem smíří. Asi bych po něm nechtěla, aby se kamarádíčkoval, ale poprosila bych ho, aby se choval slušně. Přece jen jsi dospělá žena a víš, co děláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 14:02
@4-1.cz píše:
Ja jako rodič bych asi zkousla líp věk než to že byl tvůj učitel, ale oznámila bych to asi prvně sama bez přítele a pak až je představit (v nové roli)

Ale v době kdy byl můj učitel mezi námi nic nebylo, nedovolil si ani nic naznačit, ikdyž mi nedávno říkal, že jsem se mu líbila už na střední.

• Citovat
  • Nahlásit
5950
25.11.19 14:03
@Kelen píše:
Myslím, že normální muž toto u své dcery nikdy nepobere. U nás v rodině něco podobného proběhlo (sestra) a táta to nedával. Prostě normální to asi není. Pokud se nad tím zamyslíš do hloubky, tak je to fakt hodně divný když máš chlapa, který by mohl být tvůj fotr. Chápu, že mě asi nebudeš mít ráda za tento názor…

Proc by to mei byt divny? Tak se do sebe zamilovali a rozumeji si, ne? Je to jejich zivot a nikdo nema pravo jim do toho zasahovat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
25.11.19 14:05
@Anonymní píše:
V pohodě. Mně to normální přijde. Já měla vždycky staršího partnera. Asi jsem prostě na starší, u někoho stejně starého nebo dokonce mladšího než já se mi nikdy nestalo, že bych si řekla „Jo s tím bych ráda chodila, s tím mám hodně společného“.

Já třeba i chápu rozdíl o 7 let, vlastně chápu i rozdíl 14 let, ale 20 let ne. To už je jedna generace. Myslím si, že se unudíš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4842
25.11.19 14:06
@Anonymní píše:

Mně by šlehlo, ale já mám obecně fobii na starší chlapy tz. starší o 4roky a více než jsem sama co se týká vztahu. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10632
25.11.19 14:07

@Kelen tak nudit se můžeš s partnerem stejně starým. Že bych se se svým manželem nudila tedy říct nemůžu a to mu padesátka klepe na dveře. Je daleko akčnější, než já. To je o povaze, ne o věku. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 14:10
@Kelen píše:
Já třeba i chápu rozdíl o 7 let, vlastně chápu i rozdíl 14 let, ale 20 let ne. To už je jedna generace. Myslím si, že se unudíš. ;)

Měla jsem přítele, který byl starší než táta teď a dost akčně jsme spolu procestovali Asii. Občas dával mnohem líp to, co já nedávala 😀

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat