Jak oznámit, že jsem měla svátek?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
28.6.22 15:35

Jak oznámit, že jsem měla svátek?

Přítel mi nepopřál k svátku, jelikož ani neví, že jsem ho měla. Na vysvětlenou, jsme spolu teprve pár měsíců. Vím, že v rodině to moc neřeší, ale upozorňovala jsem ho, že my to řešit budeme :D Naštvaná nejsem, ale ráda bych, aby nějak nenápadně přišel na to, že jsem svátek měla a aby to prostě nevyšumělo. Nemáte nějakou radu, jak to udělat?
Napadlo mě, aby mu kamarádka napsala něco v tom smyslu, že na to úplně zapomněla, že ho mám a že doufá, že on ne, ale přijde mi to dost průhledné :D
Děkuji za nápady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13715
28.6.22 15:38

Udělej mu červeným vykřičníkem poznámku do kalendáře. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
28.6.22 15:38
@Andrea009 píše:
Přítel mi nepopřál k svátku, jelikož ani neví, že jsem ho měla. Na vysvětlenou, jsme spolu teprve pár měsíců. Vím, že v rodině to moc neřeší, ale upozorňovala jsem ho, že my to řešit budeme :D Naštvaná nejsem, ale ráda bych, aby nějak nenápadně přišel na to, že jsem svátek měla a aby to prostě nevyšumělo. Nemáte nějakou radu, jak to udělat?
Napadlo mě, aby mu kamarádka napsala něco v tom smyslu, že na to úplně zapomněla, že ho mám a že doufá, že on ne, ale přijde mi to dost průhledné :D
Děkuji za nápady

A k čemu ti to bude? Chceš ho vychovávat, uvést do rozpaků nebo jsi čekala honosné dary, které nepřišly? Vůbec bych to neřešila, mohlo by to nakonec vypadat velmi trapně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
28.6.22 15:39
@Cenarius píše:
Udělej mu červeným vykřičníkem poznámku do kalendáře. ;)

A do úkolníčku černý puntík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
28.6.22 15:40

Tak mě třeba je svátek úplně ukradený, ale tak si kup něco sama, zákusek a jemu taky a řekni že sis udělala radost k svátku… Ale všechna tahle upozornění budou svým způsobem trapná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.6.22 15:41

@greenapple Ano, trochu vychovat si ho chci :D A ano, možná mi trochu jde i nějakou tu kytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
28.6.22 15:41

Šmárja tak mu řekni, žes ho měla, a že bys to ráda slavila. Hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.6.22 15:42

@Cenarius To je dobrý nápad, akorát že kalendář si nevede a navíc teď na týden služebně odjel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5651
28.6.22 15:45

Normálně rekni, zes měla svátek a ze to chceš oslavit :nevim: akorát nevím, kdy jsi ho měla, nicméně čím více dni od tohoto data uplynulo, tím to bude trapnější :lol: měla jsi to říct hned v ten den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
28.6.22 15:46

Bože 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12785
28.6.22 15:48

Rekla byxh mi že chci dárek k svátku nebo ať mi dá svátek se sexem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
28.6.22 15:53

Doporučuju naučit se upozorňovat na důležitá data jasně, zřetelně a s předstihem. Nechápu, proč by to mělo být „hlavně nenápadně“. Prostě - miláčku, ve středu mám svátek, ráda bych, abychom to oslavili. Vymysli, do které restaurace půjdeme a zamluv tam stůl.
Pro letošek teda totéž, ale zpětně - ve středu jsem měla svátek, ráda bych, abychom to oslavili aspoň dodatečně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21566
28.6.22 15:54

Vykašli se na takovéhle hry - je to nedůstojné a jedinné k čemu to povede, že se naštveš, že on to nepochopí.

Pokud chceš slavit svůj svátek, tak se dostatečně předem s partnerem domluv, že máš ten a ten den svátek a že by ses sním ráda viděla a třeba ho pozvala na večeři a podobně.

pokud požaduješ aby ti připravil oslavu sám komplet, tak mu to prostě musíš říct. Když neřekneš že to je pro tebe důležité a že by ti něco takového udělalo radost, tak fakt nemůžeš čekat, že mu to dojde

Ano - samozřejmě - když budeš mluvit napřímo, tak ti hrozí odmíntutí. Daleko pravděpodobnější je, že ale dostaneš to co chceš. A ne - nidko kromě tvého mizerného sebevědomí to nebude považovat za trapné a vlezlé a nebo že „by se to mělo jinak“.
Pokud budeš manipulovat náznakama, tak je celkem jisté že si sama sobě připravíš velkou frustraci z nepochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
28.6.22 15:54
@Andrea009 píše:
@greenapple Ano, trochu vychovat si ho chci :D A ano, možná mi trochu jde i nějakou tu kytku.

Tak třeba ti tímhle chtěl naznačit, že si tě taky hodlá trochu vychovat k ne/zvykům svým ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
28.6.22 15:55

On neví, jak se jmenuješ? Když to potřebuješ řešit, řekni mu to úplně normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat