Jak pečete husu, aby byla sťavnatá a krásně měkká?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Anička1
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 13:50
Jak pecete husu, aby byla stavnata a krasně měkká

Prosím o recept a postup ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 27.12.18 14:04

Peču přes noc na málo stupňů, postup najdeš na internetu

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20263 příspěvků 27.12.18 14:06

Já husu peču minimálně, spíš kachnu. Ale tak postup pečení bych řekla, že je hodně podobnej.
Za prvé to chce den dopředu řádně prosolit a uložit do pekáče prsama dolů. Maso zkřehne, pustí šťávu a tu pak zase nacucá do těch prsou, kterýma to leží dolu (chce to spíš menší pekáč, než nějakej obr). Druhej den pořádně opláchnout, zevnitř, zvenku, propíchat kůži vidličkou (pokud to půjde, tak jen kůži, nezajet až do masa), běžně osolit, okmínovat, dovnitř vrazit cibuli a jablko (vcelku) a dát do trouby, zakryté, podlité vodou. Opět prsama dolu! A takhle péct napřed zprudka, třeba 20 minut na 240 klidně, a pak to stáhnout na 170 (přibližně, já to nehlídám na stupně) a nechat to péct pěkně pomalu. Po nějakých dvou hodinách to zkouknout, jak je maso měkké, otočit prsama nahoru a znovu zakrýt, dát tomu ještě hodinku a zkouknout, jak to jde od kosti (kachna se pak začne až rozpadat). Pak to péct odkryté, co 15 minut podlít, dokud se neudělá křupka.
Husa bude chtít víc času, ale záleží na velikosti. My míváme kachny o velikosti menší husy a tam to trvá čtyři hodiny určitě.
Péct pomalu a dlouho a zakryté, to je to nejdůležitější pro šťavnatou dobrotu ;)

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 27.12.18 14:06

@1Anička1 Já jí jen osolím, okmínuju a šoupnu jí do trouby na 120 °C a nechám jí tam cca pět hodin.

zrcadlo
Kelišová 7118 příspěvků 27.12.18 14:08

Přesně tak, pomalu a dlouho. Šťavnatá bude, protože se koupe ve vlastním sádle. Já peču cca na 80 stupňů přes noc, jen solím a kmínuju.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30153 příspěvků 27.12.18 14:10

husu nedělám..jen kachnu, ale bude to stejné..
hodně hodně osolit, kmín, ( já to teda peču rovnou na zelí, )…a dát na málo stupnů, péct dlouho..netřeba hlídat, tudíž ani otevírat..

amylon
Kecalka 291 příspěvků 27.12.18 14:51

Mně se zdá 80 stupňů málo,jsem nějak jistější,když je to malinko přes stovku.Mám velký litinový pekáč ,asi Staub.Přikryté peču přes noc,ale jednou sleju vypečené sádlo,asi polovinu.Druhý den dopoledne naporcuji,nechám v pekáči a před podáváním dám na chvilku do hodně horké trouby,udělá to křupavou kůži.Fakt dobrota :D

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 14:58

Dobre osolit, pokminovat a pak pecu 8h na 80 prsama dolu, pote obratim a pecu zakryte 2h na 120, nakonec 2h odkryte take na 120, po odkryti jeste potru mlekem

cecetka
Echt Kelišová 7663 příspěvků 27.12.18 15:00

Ja pecu v remosce. Kachnu i husu si den dopredu hodne nasolim. Druhy den rano od soli oplachnu a dam do remosky. Za 3 hodky je hotovo. Nevyhodou je, ze se do ni husa nevejde vcelku, ale jen naporcovana. Ale nam to nevadi :)

Mrs.bloud
Kecalka 244 příspěvků 27.12.18 15:19

@1Anička1 Ja na 120C v troube cca 5-6 hodin, nekdy je tam hodne stavy, tak cca kolem treti hodiny otevrit a zkontrolovat stav, ev. polovinu odlit, jinak vubec uz neotvirat - pokud ji mas zmrazenou, nechat rozmrznout cca den a pul v lednici (jednak kvuli kazeni a jednak, ze se ji hezky uvolni svaly]. Nasledne odebrat vetsinu stavy a pul hodinku a hodinku na 200 - 220C odklopenou. Stavu muzes pak zahustit, sadlo odebrat do sklenicky a dal pouzivat na smazeni.

HSY
Kecalka 145 příspěvků 27.12.18 15:23

Na málo stupňů přes noc. Klidně 80 až 100 stupňů, na poslední půlhodinu prohnat na vyšší teplotu s otevřeným pekáčem, aby se vypekla kůže. Ať se dělá jakkoliv, je nutné počkat, dokud nejde maso pěkně od kosti. Pak je hotová.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 27.12.18 16:01

Horkej vzduch na 120-140 a 3h pod alobalem, polevam sosem. Pak to na posledni pul hodinu vohulim na 200 a polevam aby byla kurka.

Michalka80
Kelišová 6464 příspěvků 27.12.18 16:31

My pekli letos husu poprve, na sv.Martina a byla vynikajici!!! Meli jsme husu 4,5 kg, lepsi by teda byla mensi. Dali jsme ji do velkeho pekace, osolili, okminovali, dovnitr 3 vetsi jablka, kolem husy 4 velke
cibule vcelku. Trochu podlili vodou a prikryli. Dali ji do trouby ve 21:30, na horkovzduch 80°C. Po pulnoci se trouba vypnula, diky bezpecnostni pojistce. Nastesti manzel jeste nespal, tak to zase zapl. Rano jsem to otevrela, polila husu vypekem a nechala pect dalsi hodku a pak nezakrytou pri 180 asi 40 minut aby se udelala kurka. Maso se uplne rozpadalo a byla krasne stavnata…

1Anička1
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 1 inzerát 27.12.18 18:06

Děkuji holky :-) vyzkouším, asi na těch 80 přes noc :blush:

lucynka25
Echt Kelišová 8322 příspěvků 27.12.18 18:48

Pect na malo stupnu a dlouho a nejlepe podlejvat ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >