Jak pečovat o pleť s akné a atopickým ekzémem zároveň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

purplee
Stálice 79 příspěvků 09.01.18 20:42
Jak pečovat o plet s akné a atopickým ekzémem zároven

Ahoj všem,

prosím Vás, našel by se tu někdo se stejným problémem? :think:
Někdo, kdo by mi doporučil nějaký způsob, krém, nebo něco, aby má plet nevypadala přes zimu jak struhadlo :D

Když mám ekzém na obličeji, polečim - plet je zamaštěná - to se líbí akné.
Poléčím akné přípravky od kožařky - akné je pryč a z těch přípravků dostanu ekzém :D :zed:

Celkově jsem vystřídala už dost přípravků přímo na ekzemy, akné… bez parfemace, i pěkně drahé. Vše zkouším střídmě, nepřeháním to…
Příjde mi ale, že je to furt stejné.

Reklama

Reakce:

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 09.01.18 21:20

S olbičejem nemám zkušenosti, ale super věc na ekzémy je Eucerin - Atopi control. Jinak když máš ekzémy v obličeji, vyvaruj se parfemovaných krémů. Ted ještě čtu, že jsi zkoušela krémy bez parfemace i. Ono je to boj s ekzémy jsem si užila své, jakmile mám stres začnou se mi dělat zase, takže já vidím souvislost i s psychikou

smajlik345
Kecalka 315 příspěvků 09.01.18 22:07

@purplee naprosto stejný problém. Řešení nemám krom toho že se oplachuju ty místa horkou vodou. :-D A ted budu zkoušet rakytníkový olej prý pomáhá tak uvidím

VeruBorůvka
Závislačka 3604 příspěvků 09.01.18 22:12

Ahoj, zkus tyto preparáty, opravdu mi to pomohlo.

https://www.originalatok.cz/index.php?…

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 17.01.18 10:01

Mám stejný problém a opravdu nepomůže nic, zkoušela jsem i opravdu drahou kosmetiku a žádná změna. Používám teď levné krémy a vyjde to nastejno. Dermatoložka nepomohla. Jsem smířená s tím, že nic nepomůže :mavam:

purplee
Stálice 79 příspěvků 20.01.18 09:51

Holky, začala jsem chodit ke kosmetičce, protože jsem vypadala fakt hrozně a paní mi moc poomohla. Nejvíc mi zabral nějaký přístroj - snad ionizér(zahojil ranky a strupy po akné a ten obličej jakoby vzpružil). Plus kyselina hyaluronová.
Ta kyselina mi hydratuje krásně obličej, zároven nemastí nic- kosmetička doporučila, at si pořídím. Dále pak avokádovou masku na hydrataci a krém z mořských řas (pěkně nevoňavý) od jedné značky a zatím zkouším a paráda. Vše dohromady mi „zatím“ dost pomáhá…
Konečně obličej jak normální člověk :D Ale znáte to, hlavně vy s ekzémem, že naši kůži se něco líbí, konečně to i zabírá a pak si na to ta kůže zvykne a je zas „po srandě“ najednou co zabíralo - tak začne vadit a ekzém je zpět :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama