Jak pijí vaše miminka v těchto vedrech

463
7.8.15 09:21

Jak pijí vaše miminka v těchto vedrech

Holky chci se zeptat jak vam pijí miminka UM v těchto hicech? Kolik vam toho vypijí za celý den? Moje holčička má přes 3 měsíce a s těží vypije 550ml + k tomu vodu tak 150ml, ale je to hrozně málo měla by vypít už těch 850ml, odmítá prostě mlíčko a chce vodu.
Bojím se aby jí těch 550ml +- stačilo :-/ Začalo to těmi vedry předtím pila tak 750ml za 24h…Nechci zase jít k doktorce, chodíme tam často :-D a hlavně pije ale málo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.8.15 09:36

Máme to uplně stejně 17.8 nám budou ukončené 4 měsíce a v techto vedrech prostě odmítá plné dávky mléka a o to víc mi ale pije vodu čaj nebo štávu dokud sse mi zdá v pohodě tak to neřeším kdyby ji něco bylo tak hned k dr ale dokud vypadá spokojeně tak at si klidně pije vodu já v tech vedrech taky méně jím a víc piju. Včera jsme byli na prvním očkování tak jsem zvědavá jak to celé přežijeme. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
7.8.15 09:44

Každej v tomhle teple míň jí a více pije. Neodměřuj to. Dej jí mlíčko, pokud nechce dej jí vodu a dávej častěji. Sama se napije kolik chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
7.8.15 09:58

Tak naše malá má pět měsíců a kojím. Ve vedru nechce jíst=odmítá prso, ale flašku ani stříkačku do pusy nevezme, takže do ní ani tu vodu nedostanu :-( Takže pokud pije vodu, byla bych spokojená, dokud nebude mít suché rty, propadlou fontanelu nebo kruhy pod očima, k doktorce bych nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama