Reklama

Jak a kdy pít kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trzkhrbbska
Nováček 10 příspěvků 02.10.18 10:22
jak pít kontryhel? funguje?

Ahoj ženy, už půl roku se snažíme o miminko a furt se nám nedaří, vím, že půl rok není žádná dlouhá doba, ale i tak, ještě než půjdeme na testy chci zkusit kontryhelový čaj, je opravdu tak zázračný, jak se o něm říká? které z vás pomohl otěhotnět? popřípadě budu ráda za vaše zkušenosti s ním.. akorát na sobě nepoznám ovulku, jak ho teda pít a kdy? pije se i v průběhu ms? moc díky… :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10019 příspěvků 02.10.18 10:24

Začni dělat ovulacni testy ;) pije se od prvního dne cyklu do ovulace. Pak pauza a znovu od prvního dne cyklu. Na mne neměl vliv ale žádný, někomu muze způsobit silnější ms, protože podporuje růst sliznice

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 02.10.18 10:26

S tímto zkušenost nemám, jen bych chtěla podotknout, že bylinky mají lhůtu použitelnosti rok, nejlepší je tedy zjistit nějakého aktivního bylinkáře a bylinu koupit od něj čerstvě nasušenou. Proto u bylin je nesmyslná záruční doba 2 roky. A to se tomprý leckdy válí ve skladech.Takže pátrej po kvalitní surovině ;)

Kriss Tina
Závislačka 4935 příspěvků 02.10.18 10:33

Na otehotnění zkušenost nemám, ségra ho naopak pila, aby ji to zeslabilo MS.

terzera
Kecalka 407 příspěvků 02.10.18 11:10

Mně pomohl spravit MS cyklus, který jsem neměla téměř žádný asi rok. Takže mně to pomohlo, ale nevím zda to pomáhá i na podporu větší plodnosti a spravení ovulace. Pravděpodobně asi jo :) mělo to by to upravit pravidelnost jak MS tak i ovulace. Ale jinak ovulaci bych testovala testama na ovulaci, když jí nepoznáš (každá to máme jinak).

lampicka11
Závislačka 3394 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 11:11

Ovulační testy jsou nespolehlivé. Já poprvé otěhotněla ihned a podruhé po 2mes nepravidelného pití a teď mám 2mes synka :palec: . Ano kontryhel doopravdy funguje

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >