Jak a kdy pít kontryhel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trzkhrbbska
Nováček 10 příspěvků 02.10.18 10:22
jak pít kontryhel? funguje?

Ahoj ženy, už půl roku se snažíme o miminko a furt se nám nedaří, vím, že půl rok není žádná dlouhá doba, ale i tak, ještě než půjdeme na testy chci zkusit kontryhelový čaj, je opravdu tak zázračný, jak se o něm říká? které z vás pomohl otěhotnět? popřípadě budu ráda za vaše zkušenosti s ním.. akorát na sobě nepoznám ovulku, jak ho teda pít a kdy? pije se i v průběhu ms? moc díky… :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 02.10.18 10:24

Začni dělat ovulacni testy ;) pije se od prvního dne cyklu do ovulace. Pak pauza a znovu od prvního dne cyklu. Na mne neměl vliv ale žádný, někomu muze způsobit silnější ms, protože podporuje růst sliznice

růžový achát
Závislačka 4990 příspěvků 02.10.18 10:26

S tímto zkušenost nemám, jen bych chtěla podotknout, že bylinky mají lhůtu použitelnosti rok, nejlepší je tedy zjistit nějakého aktivního bylinkáře a bylinu koupit od něj čerstvě nasušenou. Proto u bylin je nesmyslná záruční doba 2 roky. A to se tomprý leckdy válí ve skladech.Takže pátrej po kvalitní surovině ;)

Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 02.10.18 10:33

Na otehotnění zkušenost nemám, ségra ho naopak pila, aby ji to zeslabilo MS.

terzera
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 02.10.18 11:10

Mně pomohl spravit MS cyklus, který jsem neměla téměř žádný asi rok. Takže mně to pomohlo, ale nevím zda to pomáhá i na podporu větší plodnosti a spravení ovulace. Pravděpodobně asi jo :) mělo to by to upravit pravidelnost jak MS tak i ovulace. Ale jinak ovulaci bych testovala testama na ovulaci, když jí nepoznáš (každá to máme jinak).

lampicka11
Závislačka 3427 příspěvků 5 inzerátů 02.10.18 11:11

Ovulační testy jsou nespolehlivé. Já poprvé otěhotněla ihned a podruhé po 2mes nepravidelného pití a teď mám 2mes synka :palec: . Ano kontryhel doopravdy funguje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >