Jak počítat čas při kontrakci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 07:20
Jak počítat čas při kontrakci?

Dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit jak se počítají itrevraly? Když me to začne bolet tak se hlídá čas až když mi ta bolest přestane dokud to zase nezačne? Jsem prvorodička a jsem z toho už zmatená každý mi říká něco jiného :/

Přečtěte si článek: Kontrakce před porodem. Jak je poznat a zvládnout?

Reakce:
Lnm
Kecalka 476 příspěvků 16.07.19 07:27

Ja pocitala od zacatku bolesti. A taky jak dlouho bolest trva.

Týnka20
Kecalka 408 příspěvků 16.07.19 07:32

Pocitala jsem od doby kdy bolest prestavala do doby nez zase zacala… :nevim: :)

pazitka
Kelišová 6562 příspěvků 16.07.19 07:40

Pocitá se od zacatku a je na to i super appka v mobilu :)

7.straka
Zasloužilá kecalka 983 příspěvků 16.07.19 07:56

Není to exaktní věda, důležitý je vývoj, ne absolutní hodnoty. Nemusíš se bát. Jak píšou holky nahoře, je lepší to počítat od začátku do dalšího začátku, protože to snáz oddělíš, že už to přišlo, než přemýšlet ke konci „ještě to je kontrakce nebo už to jenom doznívá“. Zkus se podívat na tu appku. A neboj, že bys nepoznala, že kontrakce zesilují. Navíc, a to si myslím, že se málo zmiňuje, není vlastně až tak moc důležité, jaký je mezi kontrakcemi interval. Proč? Kvůli odjezdu do porodnice? Nejlepší řadu píše Alžběta Samková, že do porodnice máš vyrazit, když cítíš, že tam tobě a miminku bude lépe a bezpečněji než doma, bez ohledu na kontrakce.

Týnka20
Kecalka 408 příspěvků 17.07.19 10:45

Jediny, z ceho jsem mela cely tehu strach, bylo, ze nepoznam kontrakce od poslicku atak, kdy mam vyjed do porodky.. a ver, ze to fakt rozeznas a uznas za vhodny ze mas vyjed.. taky jsem to tak mela.. jako prvorodicka :kytka:

janka23
Závislačka 3224 příspěvků 17.07.19 10:52
@Anonymní píše:
Dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit jak se počítají itrevraly? Když me to začne bolet tak se hlídá čas až když mi ta bolest přestane dokud to zase nezačne? Jsem prvorodička a jsem z toho už zmatená každý mi říká něco jiného :/

Ja si stahla nejakou appku a jen mackala a ono mi to samo pocitalo cas mezi a i delku

Váš příspěvek
Reklama