Jak počítat menstruaci po zpoždění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikorka
Nováček 2 příspěvky 11.06.19 11:25
jak pocitat menstruaci po zpozdeni

Ahoj

mozna hrozne hloupa otazka, ale jsem trosku zmatena :). Minuly mesic jsem kvuli zkouskam a velkymu stresu mela zpozdeni menstruace o tyden. Kazdopadne me zajima, jak se menstruace pocita na tento mesic? normalne mam cyklus 30 dni pravidelne, tak me zajima, jestli se pocita podle toho jak bych ji mela mit normalne a nebo ji mam pocitat podle posledniho mesice kdy jsem ji mela pet dni zpozdenou.
Jelikoz podle normalniho cyklu uz mam pres tyden zpozdeni a podle cyklu z minuleho mesice dva dny. :nevim:

Dekuju moc :)

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 11.06.19 11:38

Vždycky od prvního dne poslední menstruace.

Judy21L
Stálice 54 příspěvků 11.06.19 15:49
@Nikorka píše:
Ahoj

mozna hrozne hloupa otazka, ale jsem trosku zmatena :). Minuly mesic jsem kvuli zkouskam a velkymu stresu mela zpozdeni menstruace o tyden. Kazdopadne me zajima, jak se menstruace pocita na tento mesic? normalne mam cyklus 30 dni pravidelne, tak me zajima, jestli se pocita podle toho jak bych ji mela mit normalne a nebo ji mam pocitat podle posledniho mesice kdy jsem ji mela pet dni zpozdenou.
Jelikoz podle normalniho cyklu uz mam pres tyden zpozdeni a podle cyklu z minuleho mesice dva dny. :nevim:

Dekuju moc :)

Od prvního dne poslední menstruace..a je jedno kolik dní trvá, zkus si stáhnout nějakou aplikaci a ta ti to bude počítat sama, já třeba používám Flo.

Váš příspěvek
Reklama