Jaké pocity jste měli po oplodnění?

80
13.7.21 00:19

Jak pocity jste cítili po oplodnění?

Milé ženy,
dlouho jsem tu nebyla a naposledy bohužel kvůli nepovedenému těhotenství…
Teď se ale něco stalo a já mám pocit, že se asi zadařilo…anebo jsem si to děsně vsugerovala?? Tak by mě zajímalo, jestli vás po oplodnění trochu bolel podbřišek? Cítím ho střídavě už od minulého pondělí, kdy jsem se ráno vzbudila s nevolností a nateklýma prsama a citlivýma bradavkama…u prvního syna se mi tohle vůbec nestalo a tentokrát se asi nějak víc pozoruju a říkám si, že by??? V pátek jsem pak byla na preventivce u gyn a řekla mi, že tam něco jako dutinku vidí, ale to se v čase před menstruací může dít a domluvily jsme se dle okolností po očekávané menstruaci… samozřejmě jsem to nevydržela a udělala si dnes i test, jenže je tam čistá jedna čárka…
Poslední ms jsem měla 23.6. a následující by měla nebo neměla příjít příští týden…
Je nějaká naděje?…já vím, že je nejlepší řešení si ten týden počkat…ale! :zed: :mrgreen:

Děkuji a těším se na vaše sdílení :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
572
13.7.21 03:41

Já tohle sledování se a hledání příznaků hned po oplodnění, nejlépe ještě ten den, moc nechápu. :mrgreen: I když na jednu stranu chápu, když se někomu nedaří tak se sleduje, přemýšlí atd…musí to být hrozný nápor na nervy. Já jsem tohle naštěstí nikdy nemusela řešit. Ale upřímně na takové příznaky po oplodnění jako bolest břicha, nateklá prsa moc nevěřím. :nevim: Těhotenství se přeci ukáže až později a takové “příznaky” oplodnění může být třeba zácpa nebo cokoli jiného. :mrgreen:

Nejlepší je teda fakt počkat. :mrgreen: Pokud máš delší cykly tak se ani 1 den po zpoždění nemusí čárka ukázat, objeví se třeba až za 5 dní po vynechání MS, ale to asi víš. Tak držím pěsti ať to vyjde! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10888
13.7.21 05:19

Pokud máš sněhobílý test, nemůžeš mít ani příznaky. Ty totiž způsobuje stoupající Hcg v krvi. A popravdě, nevěřím ani těm, které ty příznaky po oplodnění měly, podle mě je to čistá sugesce. A to, co popisuješ, můžou taky být příznaky přicházející menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10203
13.7.21 06:24

Jestli ti doktor řekl, že týden před menstruaci vidí v děloze dutinku a mohlo by to znamenat těhotenství, tak ho rychle změň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2600
13.7.21 07:08

Ne neměla jsem žádný zvláštní pocit a určitě ne příznaky citlivých bradavek… To sis spíš vsugerovala… Až ti nepřijde ms tak to řeš, zbytečně si něco lames do hlavy.. A změn doktora 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
13.7.21 07:16

Priznaky normálně způsobuje hcg, pokud je test bílý, příznaky sis vytvořila v hlavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
13.7.21 07:26

Každý měsíc jsem měla všelijaké příznaky a když jsem další měsíc žádné příznaky nepozorovala a říkala si, že zas nic, tak byl najednou pozitivní tt. Nezbývá ti než čekat do termínu ms. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9875
13.7.21 07:56

Neměla jsem žádný pocity ani příznaky ani dlouho po vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
13.7.21 08:42

@Le_lenaz nojooo :mrgreen:

Já nejsem typická snažilka. Prostě jsme vynechali jakoukoli formu antikoncepce a nechávám to na “vyšší prozřetelnosti” x))
No a teď se to nějak odehrálo, přítel pak odjel na víkend pryč a v pondělí mě donutilo přemýšlet nad tím až tenhle pocit v břiše…je jak před menstruací, ale v prostřed cyklu mě to překvapilo :nevim:
Jinak mám cyklus jak hodinky, tak uvidím…
Ale asi jsem si to vsugerovala :roll: :zed:

Díky i všem ostatním :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
13.7.21 08:44

@karkarka
Proč myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.7.21 08:45

Z toho, co popisuješ, je opravdu ještě brzy na testování, ačkoliv to člověku samozřejmě nedá a ty dny se straaašně táhnou. :D Nicméně na rozpoznání takhle brzo věřím – zažila jsem dvě těhotenství (jedno skončilo v 7. tt) a u obou pnutí v podbřišku, vždycky to trvalo od druhého dne po styku cca tři dny po styku. Myslela jsem, že se o mně pokouší zánět močáku nebo že to dostanu, zkrátka v podbřišku se něco divoce dělo, nějaká aktivita… no zvláštní. ;) Co se týče příznaků těhotenství jako únava, tvrdá prsa a nevolnosti, ty se objevily až od toho 7. týdne u druhého těhotenství. Držím palce, ať to dopadne, jak si přeješ, dej pak vědět! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10203
13.7.21 08:57
@siili píše:
@karkarka
Proč myslíš? [/citace
Nastuduj si, jak celý proces oplodnění funguje. A kdy může být něco vidět v děloze.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
13.7.21 09:17

Necitila jsem nic. Byla jsem si temer jista ze to nevyslo. Samozrejme, jsem si test udelala o dva dny driv nez jsem mela a nic tam nebylo. Další den jsem se silene opila, no a den na to vyšel test pozitivní (muz mi rekl at si ho udelam, jinak bych se na to vykaslala). Nějaké poradnejsi priznaky zacaly az 7tt. Z tech uplne nejčerstvějších bylo to pnuti v podbrisku a bolest beder, ale az nekdy 12dpo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1020
13.7.21 09:26

@siili jaké pocity jsem měla po oplodnění?? Vůbec žádné a doslova :mrgreen: :mrgreen: možná to na sobě někdo pozná, ale nebýt toho, že jsem zhruba od 7 TT do 12 TT měla problémy se žaludkem, tak bych ani nevěděla, že jsem těhotná… :mrgreen:
Test jsem si dělala cca 5 dnů po vynechané MS, ale spíše kvůli tomu, že mě čekal u lékaře rengen :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
13.7.21 09:38

Skoro 2 roky jsem mela kazdy mesic asi 39 jistych priznaku- at uz po oplodneni, po takrka jisty porod… :lol: :lol: pak 2 mesice totalne bez priznaku a dokonce jsem si byla na dovoleny stazovat na zkazeny brambory, neb jsem se po nic pozvracela 😂 😂 no brambory oslavily letos tri roky 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat