Jak podat homeopatika kojenci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 22.11.17 18:49
Jak podat homeopatika kojenci

Holky nevite jak podat trimesicnimu miminku homeopatika Thuya occidentalis? Chci dat pri ockovani hexou, koupila jsem 9ch a 15ch, mate zkusenost kolik kulicek podat? To se maji rozpustit? A pred nebo po ockovani? Diky

Reklama

Reakce:

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 22.11.17 18:53

Ahoj. Já jsem dávala 3 dny před ockovanim, 3× denně, 3 kuličky. Rozpustila jsem je v kojenecké vodě, podala jsem je na lžičce :-)

Helileli
Závislačka 2652 příspěvků 22.11.17 18:56

Rozpustit ve vodě, podat plastovou lžičkou (kov se nesmí homeopatik dotknout).

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 22.11.17 19:02
@Marketam3 píše:
Ahoj. Já jsem dávala 3 dny před ockovanim, 3× denně, 3 kuličky. Rozpustila jsem je v kojenecké vodě, podala jsem je na lžičce :-)

Diky a jak stare to bylo miminko? A pomohlo to na zmirneni vedlejsich ucinku? A davalas i po ockovani? A ktery typ, 9ch nebo 15 ch? :)

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 22.11.17 19:03
@Helileli píše:
Rozpustit ve vodě, podat plastovou lžičkou (kov se nesmí homeopatik dotknout).

Aha dobry vedet :)

Jedna babička
Závislačka 3057 příspěvků 22.11.17 19:38

@zudina Ředění 9 CH. Naše pediatrička u vnuka doporučila aplikaci den před očkováním, den očkování a poté 3 dny po očkování. Homeopatika rozpouštíme v kojenecké vodě v malé injekční stříkačce a pak šoupneme do pusinky. Na různé neduhy (zuby, neklid po očkování, apod.) máme ještě homeo čípky Vibrucol a n ám fungují :palec:. Homeopatika nesmí přijít do styku s ničím kovovým a nesmí se na ně sahat rukou.

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 22.11.17 20:40

@zudina
Dávala jsem 9 ch. Dávala jsem dceři před každým očkováním, tzn poprvé ve 4 měsících, pak v 5, v 6 měsících. A dám ji to i až půjde na přeočkování. To je nevím kdy, v roce? A vedlejší účinky ťuk ťuk, jen klepu ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 22.11.17 21:14

@Jedna babička diky a davali jste take 3 kulicky trikrat denne?

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 22.11.17 21:15

@Marketam3 super tak ja to takhle udelam, diky, doufam ze taky budem bez reakce :)

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 22.11.17 21:37

@zudina
Držím palce :mavam:

Jedna babička
Závislačka 3057 příspěvků 22.11.17 22:07

@zudina stačí jedna kulička 3× denně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama