Jak podle vás vypadá milenecký vztah?

Anonymní
2.7.21 20:48

Jak podle bas vypada milenecky vztah

Zdravim. Celkem by me zajimalo, jak podle vas vypada milenecky vztah. Mate? Nemate? Dnes jsem mela zvlastni diskuzi s kamaradkou, udrzuje milenecky vztah s kamaradem, on je sam, ona ma pritele a jedno dite. Jsou spolu 3,5 roku. Jemu to prej nevadí ze ona ma rodinu. Ona nespokojena v sexu, ale absolutne nespokojena, vubec ho nemaji a kdyz uz tak trva par minut a konec. Rika, ze to je stereotyp. Nasla si milence, s kterym chodej na obedy nebo vecere, schazeji se, uzivaj si spolu hromadu sexu, obcas jedou spolu na vylet, kdyz je moznost coz vetsinou neni ale zustanou spolu pres noc. Premyslim tak nad tim, a prijde mi to spis jako druhy vztah a ne milenecky. Zajima me vas nazor. Diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15677
2.7.21 20:56

Milenecký vztah, je taky vztah :nevim: a jak bude vypadat, to záleží jen na těch dvou, co konkrétně jim chybí…nejsou žádné mantinely, či konkrétní poučky…to jak to má tvá kamarádka, považuji za milenecký vztah na úrovni, pač je to i s těmi city.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
2.7.21 21:00
@Anonymní píše:
Zdravim. Celkem by me zajimalo, jak podle vas vypada milenecky vztah. Mate? Nemate? Dnes jsem mela zvlastni diskuzi s kamaradkou, udrzuje milenecky vztah s kamaradem, on je sam, ona ma pritele a jedno dite. Jsou spolu 3,5 roku. Jemu to prej nevadí ze ona ma rodinu. Ona nespokojena v sexu, ale absolutne nespokojena, vubec ho nemaji a kdyz uz tak trva par minut a konec. Rika, ze to je stereotyp. Nasla si milence, s kterym chodej na obedy nebo vecere, schazeji se, uzivaj si spolu hromadu sexu, obcas jedou spolu na vylet, kdyz je moznost coz vetsinou neni ale zustanou spolu pres noc. Premyslim tak nad tim, a prijde mi to spis jako druhy vztah a ne milenecky. Zajima me vas nazor. Diky :)

Nevím, neměla jsem a neplánuju mít. Ale teď jsem čerstvě sama, ve věku, kdy se partner blbě hledá. Bez sexu žít nechci, tak třeba si milence najdu. Chtěla bych ale svobodného, se kterým právě bude i ten oběd, večeře i výlet. Prostě aby mi suploval vztah. Jen sex bych asi nedala, jsem vztahový člověk. Ale kdo ví, jak budu mluvit za rok, kdy o nikoho nezakopnu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4429
2.7.21 21:02

Měla jsem a stalo to za pytel, nakonec jsem se zamilovala a on se na mě akorát vykašlal a já skončila s bublinou u nosu. Jsem trubka, bez těch citu to neumím, i když to nebyl žádný můj vysněný chlap. Už se do takových akci nehodlám pouštět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 21:13

@Sonarka ona by ho za partnera nechtela a on ji taky ne, v tomhle pry maji jasno, ani on nechce rozbít rodinu, je to prave zvlastni no :think: city tam zadny nejsou, jen jim je spolu dobre a v sexu si rozumej jako nikdy s nikym. Neumim si to predstavit, ona i on se pripadne nebrani dalsimu jedinci kdyby se nekdo ukazal ale to uz by spolu asi nebyli. Nevim, nejak mi to hlava nebere a je to takovy nevim,.neobvykly, milenci se maj podle me jen spolu vyspat a nic vic :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
15677
2.7.21 21:19
@Anonymní píše:
@Sonarka ona by ho za partnera nechtela a on ji taky ne, v tomhle pry maji jasno, ani on nechce rozbít rodinu, je to prave zvlastni no :think: city tam zadny nejsou, jen jim je spolu dobre a v sexu si rozumej jako nikdy s nikym. Neumim si to predstavit, ona i on se pripadne nebrani dalsimu jedinci kdyby se nekdo ukazal ale to uz by spolu asi nebyli. Nevim, nejak mi to hlava nebere a je to takovy nevim,.neobvykly, milenci se maj podle me jen spolu vyspat a nic vic :lol:

Tak milenec nemusí být jen na sex…spoustě lidí chybí doma víc, než jen sex, třeba pozornost, komunikace, takže i tohle pak hledají u milence, milenky…já tomu rozumím.
A city v tom podle mě mají oba, jen si to nechtějí přiznat, nebo o tom nemluví…já nikdy nic takového svému milenci taky neřekla, ač ho miluju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 21:30

@Sonarka vazne? A jak dlouho takovy vztah udrzujes? Neni to pro tebe tezky mu nic nepriznat? Ona furt tvrdi jak by ho nechtela a co mi rikala jakej je, tak se ani nedivim ze je sam bez zensky a ani mu pak zadnej vztah nevydrzi. Stojej oba pri zemi a vice neplanujou, jediny co maji domluveno, ze to potrva dlouhodobe…myslim ze az on si nekoho najde navazno ze to skonci, nikdy jsem milence nemela ale toto mi přijde zajimave :think:

• Citovat
  • Nahlásit
33003
2.7.21 21:34
@Anonymní píše:
Zdravim. Celkem by me zajimalo, jak podle vas vypada milenecky vztah. Mate? Nemate? Dnes jsem mela zvlastni diskuzi s kamaradkou, udrzuje milenecky vztah s kamaradem, on je sam, ona ma pritele a jedno dite. Jsou spolu 3,5 roku. Jemu to prej nevadí ze ona ma rodinu. Ona nespokojena v sexu, ale absolutne nespokojena, vubec ho nemaji a kdyz uz tak trva par minut a konec. Rika, ze to je stereotyp. Nasla si milence, s kterym chodej na obedy nebo vecere, schazeji se, uzivaj si spolu hromadu sexu, obcas jedou spolu na vylet, kdyz je moznost coz vetsinou neni ale zustanou spolu pres noc. Premyslim tak nad tim, a prijde mi to spis jako druhy vztah a ne milenecky. Zajima me vas nazor. Diky :)

My se občas sejdeme i s partery kamarádek a já bych asi nedokázala, když vím o jejím románku, se tvářit před jejím manželem jako by nic. Ne že bych byla ta, která mu to řekne, ale tak nějak by se mi zprotivila i ta kamarádka. A je jedno, jak milenecký vztah vypadá, je to vždycky podvod a neurvalost. Jak můžou mít pocit štěstí, když zároveň ubližují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28811
2.7.21 21:43
@Anonymní píše:

A to dítě má kolik let? Je to dítě přítele?

Nevím, jaký mám na to názor. Je tam moc proměnných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15677
2.7.21 21:44
@Anonymní píše:
@Sonarka vazne? A jak dlouho takovy vztah udrzujes? Neni to pro tebe tezky mu nic nepriznat? Ona furt tvrdi jak by ho nechtela a co mi rikala jakej je, tak se ani nedivim ze je sam bez zensky a ani mu pak zadnej vztah nevydrzi. Stojej oba pri zemi a vice neplanujou, jediny co maji domluveno, ze to potrva dlouhodobe…myslim ze az on si nekoho najde navazno ze to skonci, nikdy jsem milence nemela ale toto mi přijde zajimave :think:

Skoro 2 roky…ne ani ne, já celkově nejsem, co se citů týče, moc sdílná :mrgreen: Napíšu mu max, že na něj myslím, to je vše… :) On teda taky tak…ani bych nestála o to, aby mi každý den psal, jak mě miluje, to jsou podle mě jen slova…a chlapi to beztak říkají jen proto, aby dotyčnou dostali do postele, či si jí udrželi, nebo namotali…zvlášť, když je to milenecký vztah…

Jinak měla jsem předtím taky svobodného milence a to skončilo, když si on našel vážný vztah…ale ten mi zdaleka tolik nepsal, jako ten současný, to mi vadilo, já potřebuji tu komunikaci a nějaké ty city, být pro něj důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081

Podle mě vypadá vždycky tak, jak se zainteresované osoby dohodnou. Tabulky na to nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28811

Každopádně je zvláštní, že má kamarádka na milence tolik času. Závidím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 22:03

V obdobném vztahu, ale na pozici milenky, jsem byla 5 let, akorát my v tom teda city postupně měli, i když bylo od začátku jasno, že dotyčný partnerku neopustí a zpočátku šlo taky jen o sex. Postupně z toho byly i společné dovolené a řekla bych, že jsme spolu trávili víc času než on s ofiko partnerkou. Ale prostě pořád je to „milenecký“ vztah, pokud to dotyční tají a není veřejná polyamorie nebo jak se tomu dnes moderně říká. Já si to docela odskákala, páč jsem tím zabila značnou část plodného života a po těch letech bylo těžké se z toho vymanit, takže svobodným bezdětným holkám za sebe takové povyražení důrazně nedoporučuju. Chlap si to jako milenec může užít s menším rizikem a rodinu založit, až ho tohle přestane bavit :?
Na druhé straně z pohledu kamarádky tazatelky mi to přijde jako rozumnější varianta než si hledat kvůli sexu náhodné známosti a buď domů něco přitáhnout nebo se pak do takové bokovky zamilovat a rodinu rozbít.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 22:05

Mám milence 5 let. Spousta lidí mě za to odsuzuje, ale nám to třeba takhle klape..

Je o 15 let starší. Poznali jsme se, když mě bylo 18, on už ženatý s dětmi. Nebyla jsem ta naivní osmnáctka, takže mi bylo jasné o co mu jde.. ale líbil se mi, tak jsem s ním tu hru začala hrát.. postupně to přerůstalo v něco víc. Po dvou letech těchto her jsme to posunuli na vyšší úroveň a tak už to zůstalo do dnes.

Přesto, že mám taky manžela a děti, kterého miluju, tak s milencem je to prostě jiné.

Jezdíme společně na dovolené, výlety atd..
Je mezi námi něco zvláštního.. když se nevidíme, máme blbou naladu, jakmile se vidíme, všechny trable jsou hned pryč.. no o sexu ani nemluvím.. potřebujeme se, ale zároveň spolu být nemůžeme.

• Citovat
  • Nahlásit
1522
2.7.21 22:19
@Anonymní píše:
Mám milence 5 let. Spousta lidí mě za to odsuzuje, ale nám to třeba takhle klape..

Je o 15 let starší. Poznali jsme se, když mě bylo 18, on už ženatý s dětmi. Nebyla jsem ta naivní osmnáctka, takže mi bylo jasné o co mu jde.. ale líbil se mi, tak jsem s ním tu hru začala hrát.. postupně to přerůstalo v něco víc. Po dvou letech těchto her jsme to posunuli na vyšší úroveň a tak už to zůstalo do dnes.

Přesto, že mám taky manžela a děti, kterého miluju, tak s milencem je to prostě jiné.

Jezdíme společně na dovolené, výlety atd..
Je mezi námi něco zvláštního.. když se nevidíme, máme blbou naladu, jakmile se vidíme, všechny trable jsou hned pryč.. no o sexu ani nemluvím.. potřebujeme se, ale zároveň spolu být nemůžeme.

Pockej, to ses stihla vdat, mit deti a po celou tu dobu mit milence? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat