Reklama

Jak podle vás emancipace změnila muže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 24.07.18 09:48
Jak podle vás emancipace změnila muže?

Už jsem se ptala, co přinesla ženám a to je i celkem jasné. Jaký dopad to ale podle vás má na muže? Čtu různé články a komentáře, že muži díky ženské samostatnosti zlenivěli. Dá se říci, že dělají méně, protože mohou a je jim to tolerováno. Už na ně není vyvíjen společenský tlak starat se, a tak se spoustu z nich nestará. Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

stock
Echt Kelišová 7774 příspěvků 24.07.18 10:00
@Svetlana87 píše:
Už jsem se ptala, co přinesla ženám a to je i celkem jasné. Jaký dopad to ale podle vás má na muže? Čtu různé články a komentáře, že muži díky ženské samostatnosti zlenivěli. Dá se říci, že dělají méně, protože mohou a je jim to tolerováno. Už na ně není vyvíjen společenský tlak starat se, a tak se spoustu z nich nestará. Co myslíte?

Ze je to nesmysl. Spousta mladých lidi/muzu/tatu se stará o rodiny a deti daleko víc než „kdysi“/minule stoleti.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 24.07.18 10:00
@Svetlana87 píše:

Myslím, že to je pravda. Nad to si myslím, že i ti muži, kteří by se starali, ženu hýčkali, tak se bojí, že dostanou od ženy sodu, že přeci není žádná chudinka závislá na muži. Tak se muž raději stáhne. Zaplatí si své a jde s kamarády na pivo.

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 24.07.18 10:01

Takove (lenive) ja neznam. Ja sice litam vic po uradech a pravnicich nez moje mamka, manzel zase pecuje o deti, pradlo a uklid vic nez jeho otec. Jestli byly zeny driv prikovane v kuchyni a pradelne a o vic se nestaraly, chlapum se to posunulo zas do tech drive zenskych „demon“.

malá_holka
Závislačka 4986 příspěvků 24.07.18 10:03

ja mám kolem sebe chlapy naprosto neemancipovaný :nevim:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12986 příspěvků 24.07.18 10:04

Já jo. Víc emancipace by neuškodilo. Jo a jsem feministka!

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 24.07.18 10:08
@Svetlana87 píše:

Pokud je chlap opravdu chlap, není lenivý a feministka ho moc nerozhodí :mrgreen:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 24.07.18 10:08

Opět obecné téma, které pro tebe osobně znamená co? Podíváme-li se na tebou založená témata, tak z diskusí se stávají podklady pro nějaké články, nebo tvoje studium, pro tvou práci a nebo proč tohle vlastně děláš? Kdybys alespoň někdy k tomu napsala svůj názor, ale ty jen napíšeš otázku a očekáváš odpovědi. Je to spolupráce s adminy? Kdyby diskutující věděli, že jejich odpovědi budou sloužit pro něčí potřebu dalšího zpracování, přišlo by mi to čestnější.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 24.07.18 10:09

Myslím, že je to pravda. Muži se k nám chovají podle toho, jak se chováme my. Je pravdou, že dnešním standardem je, že se žena o sebe dokáže postarat. Ano… dokázala bych to, ale je vždycky fajn zůstat ženou a dávat muži najevo, že ho žena potřebuje. Muži to mají rádi a podle toho se pak ke mne chovají… většinou jako gentlemani.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47793 příspěvků 24.07.18 10:11

,

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 24.07.18 10:16

@Kobliha51 Jen mě zajímá, co si lidé myslí.

samá práce
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 24.07.18 10:17
@Lama Lama píše: ,

Jo, zatím nejlepší názor co tu kdy byl. :)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 24.07.18 10:18

Podle mě je na ně kladena daleko větší zodpovědnost. Očekává se od nich nadprůměrný výdělek,po příchodu z práce domů starost o děti a domácnost. Mluvím tu o situaci,kdy je žena na rodičáku a muž v zaměstnání. Když oba pracují,je důležité si povinnosti rozdělit,ale to je ve většině případů věc,na které se neshodnou.

Hroznej puberťák
Závislačka 4086 příspěvků 24.07.18 10:19

Mě nijak nezměnila, já jsem furt Hroznej puberťák :jazyk: :mavam:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31621 příspěvků 24.07.18 10:20
@Kobliha51 píše:
Opět obecné téma, které pro tebe osobně znamená co? Podíváme-li se na tebou založená témata, tak z diskusí se stávají podklady pro nějaké články, nebo tvoje studium, pro tvou práci a nebo proč tohle vlastně děláš? Kdybys alespoň někdy k tomu napsala svůj názor, ale ty jen napíšeš otázku a očekáváš odpovědi. Je to spolupráce s adminy? Kdyby diskutující věděli, že jejich odpovědi budou sloužit pro něčí potřebu dalšího zpracování, přišlo by mi to čestnější.
:palec: naprosto soulasím … už podle nadpisu diskuze poznám zakladatelku (stejně jako u diskuzí Kaliopy).
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama