Jak podpořit miminko při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SLien109
Nováček 3 příspěvky 06.06.19 17:19
Jak podpořit miminko při kojení?

Ahoj maminky, mám 11ti denní dceru a posledních pár dní ji kojím, předtím jsem neměla moc mlíko tak pila z lahvičky i z prsu. Teď je mlíka dost ale stejně máme obrovský problém s kojením. Z lahvičky vypila 60ml s malou pauzou, z prsu dá sotva 40ml a usne, tak ji budím ale už se prostě nechce přisát. Ze začátku saje krásně ale pak jí to prostě uspí. Nebo jen “dudlá” bradavku ve spánku a nesaje, takže je dneska celý den hladová, já ji mám v podstatě celý den u prsu protože jí trvá i hodinu než těch 40ml vypije, a to ani nemluvim o tom že ty bradavky už bych si nejradši ukousla jak jsou bolavý :D jinak něco málo i ubyla na váze po zom co jsme vysadili UM. :( ale jak říkám, mlíko je.. poradíte jak jí v tom sání podpořit? Děkuji :srdce:

Reakce:
lll14
Kecalka 217 příspěvků 06.06.19 18:58

@SLien109 hlavní je se nestresovat a nevážit! Dávat k prsu dle potřeby, prsa namazej třeba purelanem a nechávej často větrat (i když to v začátku moc nejde, když nechceš potopu :D ). Po kojení vždycky potři mateřským mlékem, to také pomáhá. :) Malej mi ze začátku také takhle usínal, byl na hranici žloutenky, takže tím to bylo ještě horší, ale zvládli jsme to a přibíral nadstandardně. :)

suzka1
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 19:36

Zavolej si laktační poradkyni, ať přijde k tobě domů a poradí. Pro mě to byla super zkušenost a moc mě paní i dost psychicky povzbudila. Podle svého bydliště mrkni na netu na laktacni ligu. Dokonce některé pojišťovny to následně proplaceji.

GirlsNick
Kecalka 442 příspěvků 06.06.19 19:39

To je úplně normální :mrgreen:
Ja taky pořad jen kojila a kojila.
Mas 11ti denní miminko :srdce:
Zalez si s ni do klidu a jen si užívejte navzájem.

alialiali
Kecalka 417 příspěvků 06.06.19 20:03

Tak si odstrikej mlíko a až zas bude u kojení usínat tak ji to dej stříkačkou po prstů ať jí to nuti trošku tahat a ne jak u té lahve ji to teče bez námahy. za pár dní, třeba i zítra bude silnější a vydrží pít z prsu dýl a dýl, a dávej ji na světlo, když by to třeba bylo i tou lehkou žloutenkou…

Váš příspěvek
Reklama