Jak podpořit ovulaci, zkušenosti s kotvičníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Kelišová 6835 příspěvků 23.01.18 20:56
Jak

.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:39

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reakce:
Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 23.01.18 21:18

@MartinaCV me pomaha nosifol forte v saccich beru jeden denne a hlen i bolesti jsou dobry po nem. Jinak jsem mela asi anovulacni cykly. Sice cykly mam nepravidelne, ale ovulka prijde, povedlo se hned i tehotenstvi jen to uz dvakrat nevyslo a pokazde jiny duvod :zed: tak drzim palce :mavam:

MartinaCV
Kelišová 6835 příspěvků 23.01.18 21:27
@Vicky1 píše:
@MartinaCV me pomaha nosifol forte v saccich beru jeden denne a hlen i bolesti jsou dobry po nem. Jinak jsem mela asi anovulacni cykly. Sice cykly mam nepravidelne, ale ovulka prijde, povedlo se hned i tehotenstvi jen to uz dvakrat nevyslo a pokazde jiny duvod :zed: tak drzim palce :mavam:
.

Kimiska1
Kecalka 170 příspěvků 23.01.18 21:28

Taky mam dobrou zkusenost s Nosifolem, beru 2.mesic, dva sacky denne. A snad ppprve v zivote jsem zpozorovala ovulacni hlen. Ovu test ukazkovy. :)

MartinaCV
Kelišová 6835 příspěvků 23.01.18 21:29
@Kimiska1 píše:
Taky mam dobrou zkusenost s Nosifolem, beru 2.mesic, dva sacky denne. A snad ppprve v zivote jsem zpozorovala ovulacni hlen. Ovu test ukazkovy. :)
.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 24.01.18 07:37

@MartinaCV nereknu ti co ma jinyho, ale kotvicnik braly dve te skupinky a hned ten dalsi mesic otehotnely :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >