Jak podpořit ovulaci, zkušenosti s kotvičníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinaCV
Kelišová 6273 příspěvků 23.01.18 20:56
Jak

.

Příspěvek upraven 05.06.18 v 13:39

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 23.01.18 21:18

@MartinaCV me pomaha nosifol forte v saccich beru jeden denne a hlen i bolesti jsou dobry po nem. Jinak jsem mela asi anovulacni cykly. Sice cykly mam nepravidelne, ale ovulka prijde, povedlo se hned i tehotenstvi jen to uz dvakrat nevyslo a pokazde jiny duvod :zed: tak drzim palce :mavam:

MartinaCV
Kelišová 6273 příspěvků 23.01.18 21:27
@Vicky1 píše:
@MartinaCV me pomaha nosifol forte v saccich beru jeden denne a hlen i bolesti jsou dobry po nem. Jinak jsem mela asi anovulacni cykly. Sice cykly mam nepravidelne, ale ovulka prijde, povedlo se hned i tehotenstvi jen to uz dvakrat nevyslo a pokazde jiny duvod :zed: tak drzim palce :mavam:
.

Kimiska1
Kecalka 152 příspěvků 23.01.18 21:28

Taky mam dobrou zkusenost s Nosifolem, beru 2.mesic, dva sacky denne. A snad ppprve v zivote jsem zpozorovala ovulacni hlen. Ovu test ukazkovy. :)

MartinaCV
Kelišová 6273 příspěvků 23.01.18 21:29
@Kimiska1 píše:
Taky mam dobrou zkusenost s Nosifolem, beru 2.mesic, dva sacky denne. A snad ppprve v zivote jsem zpozorovala ovulacni hlen. Ovu test ukazkovy. :)
.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 24.01.18 07:37

@MartinaCV nereknu ti co ma jinyho, ale kotvicnik braly dve te skupinky a hned ten dalsi mesic otehotnely :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama