Jak podpořit růst děložní sliznice?

Anonymní
15.2.21 07:52

Jak podpořit růst děložní sliznice

Mám dotaz vysadila jsem HA a poslední MS byla v prosinci, byla jsem na dvou vyvolávačkách a nic. Na ultrazvuku mi doktor řekl že se mi netvoří děložní sliznice, tak ani nemůžu menstruovat. Jak podpořit růst sliznice, aby se to dalo zase do pořádku bez braní hormonů. Dělali mi testy na hormony, výsledek ještě nevím. U prvního těhotenství jsem vysadila HA a do měsíce jsem byla těhotná. Nějaké bylinky nebo tak něco. Máte zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7458
15.2.21 08:34

Muzes zkusit caj z kontryhele, ten tohle podporuje. Pripadne treba Gynex - ja uzivala po ZT oboji a za 3 mesice (1. mesic, co jsme se nechranili) byla tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 08:46

@Kukacka123 Tak Gynex jsem teď začala brát, kontryhel si dnes koupím a budu popíjet, děkuji a snad to pomůže :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
7458
15.2.21 08:56
@Anonymní píše:
@Kukacka123 Tak Gynex jsem teď začala brát, kontryhel si dnes koupím a budu popíjet, děkuji a snad to pomůže :wink:

Tak drzim palce :) jinak nekomu ten Gynex nesedne, ale ja byla spokojena, cykly presne 28 dni cely 3 mesice. A ten kontryhel…a brala jsem teda jeste listovku (nejlepe stepenou), to kvuli tehotenstvi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17387
15.2.21 09:44

Bylinky není dobré kombinovat. Zkus buď Gynex nebo ten kontryhel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
15.2.21 10:18
@Bobby píše:
Bylinky není dobré kombinovat. Zkus buď Gynex nebo ten kontryhel

Ale on i ten samotny kontryhel v Gynexu je castecne obsazeny, takze co kombinuje navic? Max bude toho kontryhelu kapku vic. Ale ja pila jeden hrnicek denne a nic spatneho to nedelalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17387
15.2.21 11:03

@Kukacka123 je to zbytečné kombinovat…lepší pro tělo je jedno nebo druhé…osobně bych první zkusila kontryhel a kdyby nic tak pak Gynex…taky záleží jak tělo na bylinky reaguje. Někdo vůbec, někdo průměrně a někomu stačí jen troška a už to dělá divy… Navíc Gynex užíváš jinak než se má užívat kontryhel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
15.2.21 11:12
@Bobby píše:
@Kukacka123 je to zbytečné kombinovat…lepší pro tělo je jedno nebo druhé…osobně bych první zkusila kontryhel a kdyby nic tak pak Gynex…taky záleží jak tělo na bylinky reaguje. Někdo vůbec, někdo průměrně a někomu stačí jen troška a už to dělá divy… Navíc Gynex užíváš jinak než se má užívat kontryhel…

Kazdy dle sebe, mne to zbytecne neprijde. Mne to dalo cyklus krasne po ZT dokupy. A sama vim, ze ne kazdemu sedne, neboj. Ale kdyz to nevyzkousi, asi to nezjisti ze ;) nehodlam se hadat, uz tu asi nebudu ani radit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17387
15.2.21 12:11

@Kukacka123 však já se nechci hádat.. taky píšu svoji zkušenost :palec: já jsem z těch, které víc hrnků heřmánkového čaje vyvolá menzes, takže proto radím opatrně a nekombinovat…v závěru si to stejně udělá podle sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
15.2.21 14:16

Jen dodam, že kontryhelovy cas se ma pit od 1dc do ovulace, pak ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 16:58

@suzka1 A jak poznám že mám ovulaci, když momentálně nemám ani MS??? 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
362
16.2.21 00:30

Já teď začala chodit na akupunkturu doktor říkal, že v první polovině cyklu se dá akupunkturou podpořit růst sliznice. Těhotná ještě nejsem (byla jsem tam zatím jednou minuly týden). Bolelo mě ale za krkem a přestalo to ihned po píchnutí jehličky do nohy… tak si říkám, že když jsou nervy za krkem napojené na nohu, tak proč by to nefungovalo na vnitřní orgány :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat