Jak pojmenovat Majdu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 18:42
Jak pojmenovat Majdu?

Co si myslíte o jméně Malena? Jmenovala by se Malena Polášková. (Anonym - jméno) Dříve jsem chtěla Magdalénu, ale za svobodna jsem měla krátké jméno, takhle mi to přijde moc dlouhé. Magdu nechceme, protože nám to přijde jako domácí tvar. Magdala je zase moc divočina na naše příjmení. Co byste daly vy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 6291 příspěvků 09.04.19 18:44

Magda

Tichošlápek
Extra třída :D 14224 příspěvků 09.04.19 18:45

Magdalena. Malena je za mne fakt bída

stinga
Kelišová 6355 příspěvků 2 inzeráty 09.04.19 18:45

Malena zní jako nadávka, Zloběna, Blběna. Buď Magdu, nebo úplně jiné jméno.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 09.04.19 18:46

Majda, to je jak hov.no srajda…
Malena je zajímavé ještě jsem to neslyšela, teď jsem četla někde i Malia…
Ale Majda je spíše Marie, nebo Mariana ne?

Alušáček
Závislačka 3666 příspěvků 09.04.19 18:47

Ty nutně chceš svoji dceru oslovovat Majdo? Proč? Ja osobně bych jméno Malena nepoužila, nelíbí se mi ani bych nechtěla svoji dceři říkat Majdo, připadá mi to takové vesnické.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 18:49
@Anonymní píše:
Co si myslíte o jméně Malena? Jmenovala by se Malena Polášková. (Anonym - jméno) Dříve jsem chtěla Magdalénu, ale za svobodna jsem měla krátké jméno, takhle mi to přijde moc dlouhé. Magdu nechceme, protože nám to přijde jako domácí tvar. Magdala je zase moc divočina na naše příjmení. Co byste daly vy?

A příjmení je cajk. :roll:

Malena jako Milena. Magdalénka je hezčí než Malenko.

Paola21
Závislačka 4054 příspěvků 09.04.19 18:53
@Anonymní píše:
Co si myslíte o jméně Malena? Jmenovala by se Malena Polášková. (Anonym - jméno) Dříve jsem chtěla Magdalénu, ale za svobodna jsem měla krátké jméno, takhle mi to přijde moc dlouhé. Magdu nechceme, protože nám to přijde jako domácí tvar. Magdala je zase moc divočina na naše příjmení. Co byste daly vy?

A co Maya třeba? Jinak bych Magdalenu klidně dala, zase tak dlouhý mi to nepřijde. Malena se mi nelíbí.

ugluk
Hvězda diskuse 46205 příspěvků 09.04.19 18:53

Magda nebo Marie.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 09.04.19 18:56

Já bych dala Magdalena, ta mi jde i k příjmení, že je delší nevadí. Magdala je děsný a Malena zní jak nějaká nadávka.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34417 příspěvků 1 inzerát 09.04.19 18:56
@stinga píše:
Malena zní jako nadávka, Zloběna, Blběna. Buď Magdu, nebo úplně jiné jméno.
:mrgreen:

Magda i Magdalena se mi líbí, místo Malena můžeš dát i Milena nebo Alena. Majda mi přijde jako hanlivý název pro omáčku, my tak kdysi říkali Marušce, nevím proč 8o. A když nedáš jinak než Majda, šla by i Mariana nebo Maya.

Reflex
Závislačka 3835 příspěvků 09.04.19 19:01

Majda může být Magdaléna nebo Marie (Maria, Mari, Mary, možná při troše fantazie i Marika). Kdyby byla Magda, budou jí říkat Magdo, tam už je ta zkrácenina daná. Dobrý nápad byla ta Maya nebo Maja.
Malena i Magdala jsou šílené a to já vydržím leccos :lol:

Reflex
Závislačka 3835 příspěvků 09.04.19 19:04
@Tiger-lily píše: :mrgreen:Magda i Magdalena se mi líbí, místo Malena můžeš dát i Milena nebo Alena. Majda mi přijde jako hanlivý název pro omáčku, my tak kdysi říkali Marušce, nevím proč 8o. A když nedáš jinak než Majda, šla by i Mariana nebo Maya.

Maruškám se říká Mája, Majda i Madla - normálně.

Tichošlápek
Extra třída :D 14224 příspěvků 09.04.19 19:05

Btw mi říkali Majdo i Markétě a to je moc hezké jméno

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:14

Markétka je hezké.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama