Reklama

Jak pokračovat dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 11:50
Jak pokračovat dál?

Hned na úvod na rovinu píšu, že vím, že to není pěkné a nejsem na to pyšná vůbec…
Prosím o radu v manželství nám to moc nefunguje a před cca měsícem jsem neodolala kolegovi v práci ( také zadaný) oba dva jsme ve vztahu nespokojení a řešili jsme i možnosti rozvodů.
Ale teď k přímé věci vždy mi napíše první já mu pouze odepisuji. Píše celkem často max jeden den vydrží nepsat. Už jsem ho i prosila ať nepíše a zapomene, ale na to mi napsal, že to nedokáže a ví, že já také ne.
Když se vidíme tvrdí jak jsem mu chyběla a má mě rád.
Jenže teď poslední týden sice píše, píše mi pěkně zlato, broučku atd. ale když jsem navrhla setkání tak najednou nemůže…vím, že nikdy nebyl problém se sejít až teď.
A teď co s tím já ho ráda mám, rozumíme si naprosto ve všem. Dokážu si i představit s ním začít žít…
Vím jsem b. bá, ale je jak magnet co mě přitahuje a z jeho pohledů zájem vidím také…
Prosím anonym nebo smazat…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 16.04.18 11:58

A měli jste spolu něco, nebo si jen píšete?

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 16.04.18 12:00

A co chces slyset? Bud zapracujte s manzelem na vztahu, nebo od nej odejdi. Nebo ho chces celozivotne podvadet a setrvavat v manzelstvi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 12:00

@pikola ano měli a ne jednou

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 12:02

Kolik Vám je, máte děti?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 12:03

@Verun83 já asi ani nevím…doma už jsem snahu vzdala, ale nevím jestli on za to vše stojí. Prostě jsem teď v háji zamotaná do citu a nikdy bych to nikomu nepřála

karkarka
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 16.04.18 12:03

Zas tak moc tě nežere. na společnou budoucnost nejspiš zapomeň.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 12:04

@SaraB ne oboum přes 30 bohužel :,(

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 16.04.18 12:05
@Anonymní píše:
@Verun83 já asi ani nevím…doma už jsem snahu vzdala, ale nevím jestli on za to vše stojí. Prostě jsem teď v háji zamotaná do citu a nikdy bych to nikomu nepřála

Tak jestli vis, ze doma to smysl nema, tak snad bys mela odejit prede vsim kvuli sobe a ne cekat, ze nejaky chlap te z toho vytahne.

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 12:07

No tak základ je odejít z nefunkčního vztahu nebo se jej pokusit opravit. Jestli jste spolu dlouho, tak je normální, že přijde krize.

Bavíte se s manželem o dětech?

Jako je blbý, že když se z milenky staneš partnerkou, tak tě pravděpodobně v budoucnu nahradí zase jiná…

Nejčistší řešení je vyřešit svůj vztah a pak případně hledat nového partnera, který to ale musí mít taky vyřešený. Nevím, ale jestli tohle chceš zrovna slyšet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 12:07

@karkarka to je právě to co nevím…byl schopný ujet 80km aby mě hodinu viděl, když se vidíme je pozorný, v práci mi nosí svačiny…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 12:10

@SaraB to je to co jsem s ním řešila a nakonec mi odpověděl, že to samé může říct on o mě…oba jsme začli podvádět své partnery poprvé

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 16.04.18 12:11

Pokud. Nemáte děti, nesetrvávala bych ve vztahu, který je dlouho nefunkční

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 16.04.18 12:13
@Anonymní píše:
@karkarka to je právě to co nevím…byl schopný ujet 80km aby mě hodinu viděl, když se vidíme je pozorný, v práci mi nosí svačiny…

Mozna te ma svym zpusobem rad, ale vycitil, ze ty bys mela zajem o neco vice a zacal couvat. Prilezitostne povyrazeni pravdepodobne nehodla povysit na vztah a odejit od partnerky/rodiny.

Příspěvek upraven 16.04.18 v 12:14

SaraB
Povídálka 48 příspěvků 16.04.18 12:13

To samozřejmě může, ale tobě jde o tvoje rizika.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama