Jak pokračovat v rozchodu?

29
20.11.15 20:40

Jak pokracovat v rozchodu??

Zdravim zeny, jdu si zase pro radu ci nazor. Nedavno jsem tu resila, ze jsem v dlohodobem vztahu a nevedela jsem jestli se s pritelem mam rozejit. Pred rokem jsem mu prisla na neveru, snazila jsem se mu odpustit, a doufala jsem ze se neco zmeni. Ale zadna odezva. Navic jsem nekoho potkala a je mi s nim krasne. Vcera jsem hledala a dozvedela jsem se, ze me podvadi dal. Dneska jsem to na nej vysypala, ze to vim. A ze se chci s nim rozejit. Priznal to, ale rozejit se nechce. A rikal ze to beze me nezvladne, ze nechce beze me zit apod. Mam strach, ze kdyz ho vykopnu, neco si udela. Nyni je v praci, tak s nim budu mluvit az zitra. Jak se k tomu postavit??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

70085
20.11.15 20:45

Jak pokračování, vždyť si s žádným rozchodem ještě ani nezačala… A jak se k tomu stavět, podváděl tě před rokem, podvádí tě teď, ať táhne, jeho problém, že se rozcházet nechce, to si měl uvědomit dřív. A vydírat bych se nenechala, to totiž nic jiného není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
20.11.15 20:46

@77hanca vykašlat se na takového šaška, jen hraje divadlo.. twl, neskutečný tohle. To není chlap ale bábovka. Jestli si něco udělá? Jeho problém. Jsi snad jeho matka, abys o něj pečovala nebo tak? Vztah stojí za nic, ukonči to a neřeš to dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa

Pokud jsi rozhodnutá, tak bych se s ním rozešla a na to jeho vydírání se vykašlala, řekla bych mu, že pokud si něco udělá a já budu u toho, že zavolám záchranku, ale tím to pro mě končí. On ti ublížil, ty jemu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
8936

Vykopnout, jenom Tě citově vydírá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
20.11.15 20:49

Takze mam jit tvrde za svym…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5889
20.11.15 21:02
@77hanca píše:

jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70085
20.11.15 21:06
@77hanca píše:

Co jiného. BUdeš se snad přizpůsobovat rozmarům někoho, kdo tě už rok podvádí a je mu jedno, žes to už 2× zjistila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
20.11.15 21:15
@j.a.n.i1 píše:
Co jiného. BUdeš se snad přizpůsobovat rozmarům někoho, kdo tě už rok podvádí a je mu jedno, žes to už 2× zjistila

Je to blb..porad si zahrava s mymi city… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
20.11.15 21:27

Nejsi zodpovědná za jeho život.!!!

A cítím z toho, že jsi tohle využila, páč jsi někoho našla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
20.11.15 21:29
@pannda píše:
Nejsi zodpovědná za jeho život.!!!A cítím z toho, že jsi tohle využila, páč jsi někoho našla…

Mas pravdu..vyuzila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
20.11.15 21:38
@77hanca píše:
Mas pravdu..vyuzila…

Nemá cenu chodit kolem horké kaše, říct si vše narovinu je řešení… Našla jsi mu opět nevěru, a navíc jsi někoho potkala, Váš život se rozchází, protože důvěra není…
Jak každý z vás unese rozchod je jen na Vás! Vydírání, prosby a nátlak není na místě..On sám si tě dostatečně nevážil, když našel chvilkové opojení jinde… Já osobně bych takovému člověku už nedůvěřovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
20.11.15 21:41
@pannda píše:
Nemá cenu chodit kolem horké kaše, říct si vše narovinu je řešení… Našla jsi mu opět nevěru, a navíc jsi někoho potkala, Váš život se rozchází, protože důvěra není…
Jak každý z vás unese rozchod je jen na Vás! Vydírání, prosby a nátlak není na místě..On sám si tě dostatečně nevážil, když našel chvilkové opojení jinde… Já osobně bych takovému člověku už nedůvěřovala.

Moznost to napravit jsem mu dala. Nevyuzil toho. Uz mu to nedokazu odpustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
20.11.15 21:47
@pannda píše:
Moznost to napravit jsem mu dala. Nevyuzil toho. Uz mu to nedokazu odpustit.
@pannda píše:

Mam mu rict o tom novem??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
20.11.15 21:52
@77hanca píše:
Zdravim zeny, jdu si zase pro radu ci nazor. Nedavno jsem tu resila, ze jsem v dlohodobem vztahu a nevedela jsem jestli se s pritelem mam rozejit. Pred rokem jsem mu prisla na neveru, snazila jsem se mu odpustit, a doufala jsem ze se neco zmeni. Ale zadna odezva. Navic jsem nekoho potkala a je mi s nim krasne. Vcera jsem hledala a dozvedela jsem se, ze me podvadi dal. Dneska jsem to na nej vysypala, ze to vim. A ze se chci s nim rozejit. Priznal to, ale rozejit se nechce. A rikal ze to beze me nezvladne, ze nechce beze me zit apod. Mam strach, ze kdyz ho vykopnu, neco si udela. Nyni je v praci, tak s nim budu mluvit az zitra. Jak se k tomu postavit??

Bla bla bla, to jsou jenom jeho nějaké kecy, chce si Vás k sobě připoutat a v klidu si chodit vy*ukávat jinam. Jestli jste potkala někoho s kým je vám dobře, tak asi nemáte moc co řešit ne? V klidu mu oznamte, že je konec a předem si rozmyslete, co bydlení, stěhování, atd. Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama