Jak polykat sliny, když vysychá v ústech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 12:24
Jak polykat sliny,kdyz vysycha v ustech

Ahoj, je tady nekdo, komu ze stresu vysycha v puse nebo hrdle? Nebo nekdo po ozarkach? Me to dela ze stresu napr. kolem lidi. Taky mam porad pocity, ze se mi chce polykat, ale nemam co. K psychologovi chodim a lecim se s tim uz dlouho. Jen me zajima, jak sucho v puse a polykani slin resi ostatni. Diky

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 02.02.19 12:27

Žvýkačkou.

mapu
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 02.02.19 14:45

Žvýkačka a když jsem mela zánět priusni zlazy dr.mi rádil cucat/pit kysele, ze se tim zvyšuje tvorba slin.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >