Jak pomáhá pojišťovna při hledání lékařů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčkoi
Kecalka 265 příspěvků 10.08.19 06:26
Jak pomáhá pojišťovna při hledání lékařů?

Dobrý den maminky, přestehovala jsem se. A hledám lékaře nechce se mi vše obvolat a tak na internetu jsem zahlidla že pomaha pacientum pojišťovna, chci se zeptat jak to funguje,? Dělal to někdo pomohla mu a byl pak lékař na vás aspoň trochu hodny? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pajka89
Závislačka 2507 příspěvků 10.08.19 06:43

Pojistovna ti da maximalne seznam lekaru, kteri prijimaji nove pacienty. Jak muze pojistovna zajistit, aby byl lekar na pacienty hodny? :lol: To si zjisti na recenzích, jaci jsou..

sagina
Echt Kelišová 8081 příspěvků 10.08.19 07:03

@sluníčkoi osobní zkušnost nemám, ale prý dostaneš od pojišťovny výpis lékařů (a pojišťovna ani neřeší, jestli přijímají nebo nepřijímají nové pacienty). ty si pak musíš sama obvolat, jestli tě vezmou nebo nevezmou.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15322 příspěvků 10.08.19 07:45

Vyjde to na stejnou, jestli si najdete seznam na netu a obvolate, nebo si ten seznam seženete od pojišťovny.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 10.08.19 07:48

:mrgreen: psychiatra myslíš doufám

sluníčkoi
Kecalka 265 příspěvků 10.08.19 07:52
@sagina píše:
@sluníčkoi osobní zkušnost nemám, ale prý dostaneš od pojišťovny výpis lékařů (a pojišťovna ani neřeší, jestli přijímají nebo nepřijímají nové pacienty). ty si pak musíš sama obvolat, jestli tě vezmou nebo nevezmou.

No právě zatím volala nějak bez pojišťovny a každý mi řek že nepřímá a nebo že přijme ale akorad vytáhne zub jinak se u něj vše platí

sluníčkoi
Kecalka 265 příspěvků 10.08.19 07:56
@sluníčkoi píše:
No právě zatím volala nějak bez pojišťovny a každý mi řek že nepřímá a nebo že přijme ale akorad vytáhne zub jinak se u něj vše platí

Já vím že třeba plombu zaplatím ale podle slov zubaře zaplatím i Dobrý den hledám nějaké v Brně a okolí už jsem i brečela když mě odmítl a co jsem toho obvolala ale na pojišťovnu Vam neudělame nic já si zaplatím ale i úplně vše mi přijde moc

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67462 příspěvků 10.08.19 07:57
@sluníčkoi píše:
No právě zatím volala nějak bez pojišťovny a každý mi řek že nepřímá a nebo že přijme ale akorad vytáhne zub jinak se u něj vše platí

No, tak porad mas moznost jezdit k tomu puvodnimu.

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 10.08.19 08:49
@sluníčkoi píše:
Já vím že třeba plombu zaplatím ale podle slov zubaře zaplatím i Dobrý den hledám nějaké v Brně a okolí už jsem i brečela když mě odmítl a co jsem toho obvolala ale na pojišťovnu Vam neudělame nic já si zaplatím ale i úplně vše mi přijde moc

A neuděláš nic. Mně na rovinu řekli, že minimálně plombu zaplatím všude. Pokud mě tedy nevezme nějaký starší doktor nebo důchodce. A pojišťovna ti pošle seznam lékařů, ale nedá to kontakt jen na ty, co berou Ani se nedivím. Museli by přiznat, že prostě volní doktoři nejsou. Resp. většinou nabírají jednorázově třeba 50 pacientů a to je vše.

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 10.08.19 08:54
@j.a.n.i1 píše:
No, tak porad mas moznost jezdit k tomu puvodnimu.

Tak to má zakladatelka fajn. Manželova doktorka skončila ze dne na den a nikdo nebere a vypadlé plomby, které bolí, mu nikdo ani neosetri. A když tak provizorně s tím, že si má dojít ke svému lékaři. Vtipné co? 8o A pojišťovna dělá mrtvého brouka.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 10.08.19 09:11

@sluníčkoi pojišťovna nijak. Nanejvýš ti pošle jejich seznam smluvních lékařů. Obvolat si to musíš sama. A že tě nikdo z nich nevezme nijak neřeší. Aspoň VZP. Osobní nedávná zkušenost.

zaludova
Kecalka 224 příspěvků 10.08.19 10:30

Na webu stomatologicke komory je seznam lekaru, kteri prijimaji nove pacienty. A o zuby se to chce starat, chodit pravidelne na prevence a k placenym zakrokum pak dojit ani nemusi.

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 10.08.19 12:27

@zaludova škoda že takový seznam není na očaře. Já bych si to klidně i zaplatila, ale bohužel. Nejvíc mě dostalo, že ani dceru. Nakonec jsme museli do nemocnice. A přitom šlo jen o naměření dioptrií. Na preventivce zjistili, že hůř vidí.

sluníčkoi
Kecalka 265 příspěvků 10.08.19 13:12
@P4ja píše:
Tak to má zakladatelka fajn. Manželova doktorka skončila ze dne na den a nikdo nebere a vypadlé plomby, které bolí, mu nikdo ani neosetri. A když tak provizorně s tím, že si má dojít ke svému lékaři. Vtipné co? 8o A pojišťovna dělá mrtvého brouka.

My jsme se teda přestěhovali ale můj zubař původní zakončil stejně zavřel a už tam nrbyl

P4ja
Extra třída :D 10637 příspěvků 10.08.19 13:14
@sluníčkoi píše:
My jsme se teda přestěhovali ale můj zubař původní zakončil stejně zavřel a už tam nrbyl

Tak to nezávidím. :( Stejně jako můj manžel, taky hledá a nikdo mu nepomůže. Už jsem obvolala asi 30 doktorů a nic :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama