Jak pomoci k otěhotnění?

3.3.21 13:44

Jak pomoci k otěhotnění

Ahojky,
chtěla bych se zeptat s přítelem se již přes rok snažíme o miminko bohužel nám to nejde při poslední návštěvě doktora mi bylo doporučeno brát fertipronu kterou tedy beru již 3 měsíce pravidelně sleduji i ovulaci a to domácím testem. S přítelem máme poměrně častý sex ale pořad se nám nedaří. Nevíte třeba někdo ještě nějaké rady na nějaké vitaminy? Třeba i pro přítele. Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.3.21 13:45

Po roce už by to nejspíš chtělo i nějaké vyšetření (hormonální profil, soermiogram, průchodnost…)

• Citovat
  • Nahlásit
744
3.3.21 13:57
@Michaela2108 píše:
Ahojky,
chtěla bych se zeptat s přítelem se již přes rok snažíme o miminko bohužel nám to nejde při poslední návštěvě doktora mi bylo doporučeno brát fertipronu kterou tedy beru již 3 měsíce pravidelně sleduji i ovulaci a to domácím testem. S přítelem máme poměrně častý sex ale pořad se nám nedaří. Nevíte třeba někdo ještě nějaké rady na nějaké vitaminy? Třeba i pro přítele. Děkuji za odpovědi :)

Po roce snazeni bych se na volne prodejne doplnky uplne vykaslala a objednala se v prve rade do centra asist. reprodukce. U vas na hormonalni profil. U partnera na spermiogram.

Oboje byva v hodne centrech zdarma.
Bez tohoto zakladu se nikam nepohnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
3.3.21 15:08

Jak už tu bylo zmíněno, po roce snažení běžte do CARu. Odeberou ti krev na hormonální profil a chlapovi udělají spermiogram, podle výsledků další případná vyšetření. Já se taky „cpala vším možným“, nakonec jsme navštívili CAR a zjistili, že je problém ve spermiogramu. Takže všechny investice do drahých doplňků apod. byly naprosto zbytečné. Doporučí ti tam řešení a určitě miminko jednoho dne přijde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat