Jak poprosit učitele o lepší známku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:25
Jak poprosit učitele o lepší známku

Hrozí mi neklasifikace z jedneho předmětu…k učiteli jsem se zrovna nezachovala hezký…jak mu mám napsat omluvu a dát na jevu že má pravdu? A zároveň ho poprosit o druhou šanci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 20.05.19 17:26

Nijak, dobre Ti tak, kdyz se neumis chovat :zed:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15211 příspěvků 20.05.19 17:28

Tak na férovku do očí se omluv a nech se přezkoušet ale budeš muset umět i po zpátku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:28
@Tazvesnice píše:
Nijak, dobre Ti tak, kdyz se neumis chovat :zed:

Dala jsem mu i zprávy od lékaře, že to není záškoláctví stejně mi nechtěl uznat mou absenci, tak jsem už na něj vyjela

divine woman
Extra třída :D 12011 příspěvků 20.05.19 17:29

To řešíš 20. května? Omluvit se ústně, nikoli písemně, slibovat hory, doly, naučit se daný předmět i pozpátku a modlit se, že ti dá šanci.

vokishka
Extra třída :D 14551 příspěvků 20.05.19 17:34
@Anonymní píše:
Dala jsem mu i zprávy od lékaře, že to není záškoláctví stejně mi nechtěl uznat mou absenci, tak jsem už na něj vyjela

U dcer se neřešilo, jestli je doma kvůli nemoci nebo se fláká. Prostě určité procento absence znamenalo neklasko.

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 20.05.19 17:35
@Anonymní píše:
Hrozí mi neklasifikace z jedneho předmětu…k učiteli jsem se zrovna nezachovala hezký…jak mu mám napsat omluvu a dát na jevu že má pravdu? A zároveň ho poprosit o druhou šanci?

No to záleží o co šlo. Každopádně bych za ním přišla, slušně se omluvila a pak bych viděla, zda mi tu šanci dá nebo ne. Já dávám šanci pokud je student slušný a neprovedl nic zásadního. Pokud se to opakuje, šanci nedostane.

Markéta80
Hvězda diskuse 44674 příspěvků 20.05.19 17:37
@Anonymní píše:
Hrozí mi neklasifikace z jedneho předmětu…k učiteli jsem se zrovna nezachovala hezký…jak mu mám napsat omluvu a dát na jevu že má pravdu? A zároveň ho poprosit o druhou šanci?

to řešíš fakt brzo :potlesk: :potlesk:, tak půjdeš v srpnu k opravkám ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:40

Klasika 8) dneska se mi taky jeden chlapec divil, že propadne. Dvě známky, které ještě bude do konce roku mít, to fakt nezachrání. Chce to dřít a makat po celý rok. Hezké prázdniny :* přeje učitelka

arinecka
Kelišová 6409 příspěvků 20.05.19 17:46
@Anonymní píše:

Nic nepiš a promluv si s ním. Pokud ti hrozí N, tak budeš muset asi dělat v létě reparát, s tím se už teď ale asi nic moc dělat nedá.

vokishka
Extra třída :D 14551 příspěvků 20.05.19 17:48
@arinecka píše:
Nic nepiš a promluv si s ním. Pokud ti hrozí N, tak budeš muset asi dělat v létě reparát, s tím se už teď ale asi nic moc dělat nedá.

nebude dělat reparát, jen prostě souhrnou zkoušku.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 20.05.19 17:52
@Anonymní píše:

Kolik Ti je?

arinecka
Kelišová 6409 příspěvků 20.05.19 17:55
@vokishka píše:
nebude dělat reparát, jen prostě souhrnou zkoušku.

No, každopádně se bude muset učit, bez toho to nepůjde.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 20.05.19 17:55

Moje dcera minuly rok mela ve skole taky vysokou absenci pres 35%, ale dcera ma nastesti moc příjemnou ucitelku, ze di dopadla par testu a invidualne ji prezkousela par dni pred vysvědčením a na vysvedceni mela jednicku a nemusela o prazdninach na souhrnnou zkoušku

Ou
Echt Kelišová 7817 příspěvků 20.05.19 17:56

Zajít za ním osobně a na přezkoušení to fakt umět. Respektive mailem mu napiš prosbu o termín konzultace schůzky a rovnou přidej, že se chceš omluvit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama