Jak porozumět mužům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:09
jak porozumet muzum?

Ahoj, prosim o nazor, co si myslite o teto situaci.
Nehezky jsme se pohadali s pritelem, uz driv jsme meli problemy. Zili jsme spolu, ja uz jsem momentalne od nej odstehovana, vrta mi ale hlavou jedna vec. Po hadce jsem mu po par dnech psala zpravu, ze si myslim, ze mame posledni moznost zachranit nas vztah a jeste si o nas promluvit. Odepsal, ze jej zahodit nechce. Za par dnu jsme si dali sraz, rekl, ze uz nic zachranovat nechce. Myslim, ze jsme se jinak meli radi. Ale nevyznam se v tom, kdyz jeden den tvrdi to a dalsi den neco jineho. Jak porozumet muzum?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11713 příspěvků 02.01.19 20:14

Asi si to měl čas promyslet. Řekl si všechny pro a proti a asi proti vyhrály :nevim: těžko říct nepíšeš proč ste se rozešli, kdo za to mohl, kdo to ukončil, co ste měli za problémy :think:

růžový achát
Echt Kelišová 8647 příspěvků 02.01.19 20:18

Nechce to lepit, řekl to jasně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:19

Jak porozumět mužům? Být neustále mezi nimi, sledovat jak reagují, vystřídat jich co nejvíc doma :palec:

kapitanpejsek
Povídálka 24 příspěvků 02.01.19 20:24

Tím, že jsi se odstěhovala jsi jen vše zjednodušila. Vzdala jsi to. Možná potkal převoznici. Kdo ví. Pozdě bycha honiti.

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 02.01.19 20:25

Mužům ?
dělám mezi nimi 26let
není to tak těžké :mrgreen:
ale každý jsme jiní, samozřejmě..

Hele, pokud nemáte Dítě a on je fuč a nemá zájem, tak se nevnucuj
to je moje léty osvědčená rada
dobrou :kytka:

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 02.01.19 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o nazor, co si myslite o teto situaci.
Nehezky jsme se pohadali s pritelem, uz driv jsme meli problemy. Zili jsme spolu, ja uz jsem momentalne od nej odstehovana, vrta mi ale hlavou jedna vec. Po hadce jsem mu po par dnech psala zpravu, ze si myslim, ze mame posledni moznost zachranit nas vztah a jeste si o nas promluvit. Odepsal, ze jej zahodit nechce. Za par dnu jsme si dali sraz, rekl, ze uz nic zachranovat nechce. Myslim, ze jsme se jinak meli radi. Ale nevyznam se v tom, kdyz jeden den tvrdi to a dalsi den neco jineho. Jak porozumet muzum?
…asi jako ženám…taky si kolikrát říkám že „odcházím“ a vždy si to pak rozmyslím :-) tak zřejmě během těch 3 dnu třeba někoho potkal nebo mu někde svitla aspon naděje anebo za ty 3 dny zjistil že mu vlastně nechybíš.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:34

Vite, prijde mi tohle vse zvlastni a pomatene, jelikoz jsme pred 2 tydny (pred nasim rozchodem) byli naprosto stastny a spokojeny par, proto mi to nejde do hlavy. Pravdou je, ze jsem to ukoncila prvni ja - v hadce, za coz jsem se omluvila a snazila to napravit. Odepsal, ze se rozchazet nechce, za 3 dny je vsak vse jinak. Proto tomu nerozumim

růžový achát
Echt Kelišová 8647 příspěvků 02.01.19 20:37

:roll: …píšou ti to tady nahoře, řekl ti to i on, najdi si lepšího.

mary.27
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 02.01.19 20:46

zjistil, že je spokojenější když je single…
zřejmě si vzpomněl na vše co by ho v partnerství zase čekalo a po dvou dnech si to rozmyslel..to se stává.
Změna na poslední chvílu, je jedno či muž či žena… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 20:47

Na me to trochu působí tak, že potkal ještě jinou. Pokud ne, tak šance na návrat možná je. Muže se mu to ještě rozlezet v hlavě. Chlapům takové věci trvají déle, než ženám. Možná zabere bezkontaktní období. Muži prej můžeš začít chybět 21 dní po přerušení kontaktu a když s ním přerušiš kontakt na 3× 21 dní, tak by se to mělo ještě znásobit a měl by se ti ozvat So té doby sám, pokud nikoho nemá. Bezkontaktní období je to nejlepší, co můžeš udělat, pokud ho chceš zpátky. Vy máte čerstvě po hádce a on jedna ještě v emocích. Musíš počkat, až ho ty negativní emoce z hádky přejdou a pak by se mu mělo zase začít stýskat.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 03.01.19 02:00

Porozumet muzum je ta nejjednodussi vec na svete. Proto je to pro zeny tak obtizne.

yarenka777
Kecalka 243 příspěvků 03.01.19 16:49
@Anonymní píše:
Jak porozumět mužům? Být neustále mezi nimi, sledovat jak reagují, vystřídat jich co nejvíc doma :palec:

Přečíst si knihu „Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše“. Tam najdeš mnoho odpovědí na tvé otázky. Velmi poučné a napsaná i s humorem. Vřele doporučuji. :kytka:

John Gray: Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše - Praktický návod, jak zlepšit vztahy. Stojí kolem 210,–Kč, ale je k nezaplacení. Stačí zadat do vyhledavače strýčka Googlíčka. :potlesk:

Kdysi za pradávných časů se Marťané a Venušanky setkali, zamilovali se do sebe a navázali šťastné vztahy, protože uznávali a respektovali vzájemné rozdíly. Potom však přišli na Zem a stihla je ztráta paměti. Zapomněli, že pocházejí z různých planet. Touto metaforou vysvětluje Dr. John Gray běžné konflikty mezi muži a ženami a ukazuje, jak se odlišnost mezi pohlavími může projevovat a bránit navázání uspokojivých milostných a vzájemných vztahů. Na základě své mnohaleté zkušenosti úspěšného poradce párů i jednotlivců radí, jak neutralizovat rozdíly ve stylu komunikace, citových potřebách a způsobech chování a dosáhnout tak většího porozumění mezi partnery.
(Praktický návod, jak zlepšit vzájemné porozumění a dosáhnout v partnerských vztazích toho, co od nich očekáváme). Opravdu vřele doporučuji.

Mart81
Kelišová 5816 příspěvků 03.01.19 17:36
@Anonymní píše:
Vite, prijde mi tohle vse zvlastni a pomatene, jelikoz jsme pred 2 tydny (pred nasim rozchodem) byli naprosto stastny a spokojeny par, proto mi to nejde do hlavy. Pravdou je, ze jsem to ukoncila prvni ja - v hadce, za coz jsem se omluvila a snazila to napravit. Odepsal, ze se rozchazet nechce, za 3 dny je vsak vse jinak. Proto tomu nerozumim

Pokud jste byli naprosto šťastný a spokojený pár, co vás to napadlo se rozcházet?

Černá vdova
Extra třída :D 10997 příspěvků 03.01.19 17:46
@Anonymní píše:

A on možná čekal na příležitost a tohle se mu hodilo.

Váš příspěvek
Reklama