Jak poslat peníze na cizí účet, když já účet sama nemám ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 13:17
Jak poslat peníze na cizí účet, když já účet sama nemám ?

Jak se dá prosím bez účtu poslat někomu na účet peníze…poslat to ze svého učtu nemužu a vklad v bance také nejde udělat kvuli vzdálenosti…jde třeba nějak přes složenku na pošte, ale aby jim to přišlo na účet?

nebo přes složenku jde zaslat jen peníze na jméno a adresu?

mám účet společný s manželem a proto to nechci posílat od nás (a proto i anonym pro jistotu)

děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
verrys
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 06.09.19 13:21

Ano, normalne slozenkou pres postu, staci znat jen cislo uctu dotycneho.

Lama Lama
Hvězda diskuse 54851 příspěvků 06.09.19 13:22

Založit si nový, svůj… :think:
JInak myslím, že to jde složenou na poště na účet.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 06.09.19 13:23

Peníze můžeš na účet poslat složenkou na poště a platit budeš v hotovosti :D Je to ta růžová složenka

Uživatel je onlinezu.syk
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 06.09.19 13:23

Jo, na složence jsou i „chlívečky“ na účet :D

Lainaire8
Závislačka 2977 příspěvků 4 inzeráty 06.09.19 13:23

Normálně složenkou typu A, na poště.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35021 příspěvků 06.09.19 13:24

Složenka A - v hotovosti na poště přijde na účet.
Složenka C - v hotovosti dáš a v hotovosti dostane.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 13:31

@verrys @Lainaire8 @Tiger-lily @123Soňa

takže složenka typu A, a stačí jen znát číslo účtu dotyčného…a tedy nemusím zadávat ani pravé své jméno nebo to je na OP…a je za to poplatek když je to cizí účet?

koukám na stránky pošty a nikde tam nic konkrétního nemůžu dohledat

Svistice
Neúnavná pisatelka 17895 příspěvků 06.09.19 13:33

Není jednodužší mít vlastní účet? Ve spoustě bank je vedení zdarma.

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 06.09.19 13:38

Teda, to jsou tajnosti s jednou platbou, co nesmí manžel vědět :mrgreen:
jsou banky, kde lze založit vlastní účet on-line.. na poplatek za složenku bych se pěkně vyprdla… navíc to tak minule chtěla jedna zákaznice a peníze jí složenkou šly tři dny..

Lainaire8
Závislačka 2977 příspěvků 4 inzeráty 06.09.19 13:47
@Anonymní píše:

takže složenka typu A, a stačí jen znát číslo účtu dotyčného…a tedy nemusím zadávat ani pravé své jméno nebo to je na OP…a je za to poplatek když je to cizí účet?

Vyplnujes tam své jméno a adresu a naposled se platilo 33 Kč myslím. Nevím jestli zas nezdrazili.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 06.09.19 13:52
@Anonymní píše:

Muzes tam napsat falesny jmeno atd. Ale pak kdyz by to nedoslo, tak uz nevyhledas a nevyreklamujes vubec nic.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 06.09.19 15:16

Pokud si založí vlastní účet, tak bude mít zase problém si vložit peníze na účet, pokud za to nechce platit poplatky :nevim:

cancerka
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 06.09.19 15:17

Docela by mě zajímalo, co může být tak tajné, že to nesmí vědět ani manžel a ani pošta :think:
pokud bych to nechtěla posílat ze svého účtu zaplatila bych nějakému blízkému člověku v hotovosti, jestli by mi to tam mohl poslat sám…

Uživatel je onlinezu.syk
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 06.09.19 16:02
@cancerka píše:
Docela by mě zajímalo, co může být tak tajné, že to nesmí vědět ani manžel a ani pošta :think:
pokud bych to nechtěla posílat ze svého účtu zaplatila bych nějakému blízkému člověku v hotovosti, jestli by mi to tam mohl poslat sám…

No jo, to by ale nebylo už tak tajný, jako když to pošle složenkou třeba jako Karkulka Červená, že jo :mrgreen:
Ale máš pravdu, taky by mě zajímalo, co to může být, že s tím zakladatelka tolik nadělá :think: Jestli to není nějaká černota… abychom nebyly spolupachatelkami :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama