Reklama

Jak poslat pohled ze zahraničí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 06.04.18 09:02
jak poslat pohled ze zahranici

Ahok,
jak poslat pohled ze zahranici?
pani na trafice neumi aj a posta tu neni.
Znamka mistni asi nestaci, ze? Musi byt vic znamek na ten pohled, jedna se o rakousko. nevite za jakou cenu musi byt hodnota znamky?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 06.04.18 09:05

Všude říkáme, že chceme známku do Evropy.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 06.04.18 09:07

https://www.austria.info/…ta-a-telefon

0.7€

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 06.04.18 09:11

Známka do EU a pak někde mají i jednu schránku do EU a druhou místní. A nebo nejlíp na poštu. A nezapomeň pod adresu napsat Czech republic.

astoret
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 06.04.18 09:13

Diky, dle toho odkazu by to melo byt ok. mam znamku za 0,8€

circus
Extra třída :D 11513 příspěvků 06.04.18 09:21

@P4ja pise se Česká republika a ne Czech republic.

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 06.04.18 09:21

@circus Já všude psala Czech republic a došlo to vždycky.

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29413 příspěvků 06.04.18 09:36
@circus píše:

to bych se divila aby někde v zahraničí na poště věděli co je Česká republika..me­zinárodní kod je Czech republic a to by se mělo uvádět..
taky když posílám do zahraničí nepíšu Británie, ale united kingdom…

lucenka
Vesmírná mluvilka 31657 příspěvků 06.04.18 09:39
@circus píše:
:mrgreen: :mrgreen: a kolik takových pohledu ti došlo? Píše se mezinárodní název země

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 06.04.18 09:40

Nebo doporučuju aplikaci jako pohlednice online - můžeš poslat z dovolené svojí vlastní fotku, nějak upravit, doplnit textem, tady ti to vytisknou a pošlou… krom toho, že je to osobitější, tak to myslím vyjde i levněji ;-)

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 06.04.18 09:40

Stačí do dát do schránky kterou najdeš kdekoliv v městě v obci pověšenou a ono to dojde ale jak píšou napsat czech republic taky jsem takhle posílali. Znamku do eu, vhodili jsme pohled do schránky a pohled došel

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 06.04.18 09:41

@lucenka No hele, mně to taky nikdy nenapadlo, že bych v Anglii psala Česká republika a nebo třeba v Indii.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 06.04.18 09:43
@circus píše:

a na to si prisla jak? Myslis, ze třeba Brazilec s portugalstinou, Balijec apod. bude vedet co je to Česká Republika? :mrgreen: V cizine pisu jmeno státu bud mistnim jazykem nebo anglicky Czech Republic

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 06.04.18 09:43
@Lara Farseer píše:
Nebo doporučuju aplikaci jako pohlednice online - můžeš poslat z dovolené svojí vlastní fotku, nějak upravit, doplnit textem, tady ti to vytisknou a pošlou… krom toho, že je to osobitější, tak to myslím vyjde i levněji ;-)

Taky tak pohledy posíláme už několik let. Je to rychlé, pohodlné a nemusíme řešit shánění známek :dance:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 06.04.18 10:05

Posilala jsem pohledy z Recka a stacila mi jedna jejich znamka, pohled vzdycky prisel.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama