Jak posunout menstruaci pomocí antikoncepce?

75
24.8.17 10:53

Jak posunout menstruaci pomocí antikoncepce?

Ahoj holky!
Chystám se příští týden na dovolenou k moři a bohužel mi to vychází na mé dny. Proto bych se ráda poptala, jestli nemá některá z vás zkušenosti s posunutím pomocí antikoncepce. Beru antikoncepci Ebelya a pokud to správně chápu z příbalového letáku, když vynechám týden bez pilulek a hned přejdu k dalšímu platu prášků, menstruace se mi posune, chápu to správně? :lol:

Budu ráda za každou radu! ;) :mavam: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74232
24.8.17 10:55

@Natuls Spíše se vynechá, ale jo chápeš to správně… jen můžeš špinit, někdo to tk má, někdo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
24.8.17 10:56
@Natuls píše:
Ahoj holky!
Chystám se příští týden na dovolenou k moři a bohužel mi to vychází na mé dny. Proto bych se ráda poptala, jestli nemá některá z vás zkušenosti s posunutím pomocí antikoncepce. Beru antikoncepci Ebelya a pokud to správně chápu z příbalového letáku, když vynechám týden bez pilulek a hned přejdu k dalšímu platu prášků, menstruace se mi posune, chápu to správně? :lol:Budu ráda za každou radu! ;) :mavam: :hug:

Ahoj, ano je to tak. Mě to tedy funguje :) ale dělám to pouze v případě nutnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
24.8.17 10:57

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 23:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
24.8.17 10:59

Super, děkuji moc, holky! :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
24.8.17 11:27

@Natuls jak píšou holky výše, nedělat pauzu, ale může se stát, že budeš špinit. Nebo mě pak když jsem si neudělala pauzu nebylo dobře, byla jsem hrozně nafouklá atd. Od té doby jsem se snažila to posunutí udělat s předstihem, když jsem o té dovče věděla dopředu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
24.8.17 11:44
@Jitul.kaaa9 píše:
@Natuls jak píšou holky výše, nedělat pauzu, ale může se stát, že budeš špinit. Nebo mě pak když jsem si neudělala pauzu nebylo dobře, byla jsem hrozně nafouklá atd. Od té doby jsem se snažila to posunutí udělat s předstihem, když jsem o té dovče věděla dopředu :-)

Taky když už to musí být, tak to udělám s předstihem, mám stejné potíže,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
24.8.17 11:45

@Jitul.kaaa9 My jsme právě sehnali last minute do Bulharska, takže je to takové plánování na poslední chvíli. :D S přítelem jsme letos byli v Benátkách, a taky mi to vycházelo, ale protože většinou menstruaci nemám tak silnou, tak jsem to zvládla, přeci jenom Benátky jsou více o chození a o jejich atmosféře, ale v Bulharsku bych se i ráda vyrochnila v moři, a někdy je to už obtěžující chodit neustále na toaletu. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
24.8.17 11:58

@Natuls Ještě pomáhají nějaké prášky, nevím jak se jmenujou, ale na gyndě by Ti je určitě napsaly. Ale ta antikoncepce by měla v poho fungovat, hezkou dovolenou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
24.8.17 12:57

@Natuls jasný, tomu rozumím :-) jen prostě když je to plánovaný, tak je lepší si to radši posunout s předstihem ;) užijte si dovču!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
22.3.18 19:26

Ahoj, mam dotaz. Je možné posunout pobírání antikoncepce cca o 2 dny? Dobírám platíčko vždy v úterý. Jenže pak dostávám ms tak pátek, nebo sobota. S přítelem máme víkendový vztah, tudíž je to docela na ho… :oops: :lol: potřebovala bych to posunout tak o 2 dny, dobírat platíčko cca ve čtvrtek, abych ms dostala až v neděli, popřípadě v pondělí. Můžu si při ms prodloužit pauzu o dva dny? Že bych po ms nezačala brát antiko ve středu, ale až v pátek? Nevíte, jak moc to může ovlivnit případnou ochranu proti početí? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16078
22.3.18 19:29

Jestli máš jednofázovou, tak to jde v pohodě, prostě si vezmeš o 2 prášky navíc. Ochranu proti početí to neovlivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22866
22.3.18 19:34
@Monchichik píše:
Jestli máš jednofázovou, tak to jde v pohodě, prostě si vezmeš o 2 prášky navíc. Ochranu proti početí to neovlivní.

Ale čekej, že se ti to může rozhodit. Já to udělala jednou a měla jsem pak další 3 cykly rozhozené.
@ Pájinka25

Příspěvek upraven 22.03.18 v 19:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
22.3.18 19:34

@Monchichik Mám dvoufázovou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22866
22.3.18 19:35
@Pájinka25 píše:
@Monchichik Mám dvoufázovou

A projela sis příbalový leták, není to tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat