Jak posunout termín doručení zásilky u ČP

5354
22.5.18 16:44

Jak posunout termín doručení zásilky u ČP

Ahoj holky, poradíte mi? Dnes jsem odesílala balík pro paní. Přišla jsem před chvilkou z pošty. Paní ale potřebovala, jestli by nešlo, aby balíček došel až čtvrtek, pátek. Mám jejich zákaznickou kartu. Snažím se to online posunout a nejde to :( Vím, že doporučené balíčky chodí do druhého dne. Kdysi jsem si upravovava doručení, když mi někdo balík posílal. Nevíte jak na to, abych to přes net upravila? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1922
22.5.18 16:47

Stačí tam zavolat na jejich dorucovaci poštu a přes podaci číslo odložit doručování na kdy potřebujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5354
22.5.18 16:52
@Ivulka88 píše:
Stačí tam zavolat na jejich dorucovaci poštu a přes podaci číslo odložit doručování na kdy potřebujete.

Paní bydlí v nějaký vesnici :mrgreen: Nevím, jakou poštu kontaktovat. To než najdu, tak budou mít za chvilku zavřeno a zítra jí už balík určitě přijde. :mrgreen: Sice to není nic hrozného, ale myslela jsem, že mohu pohybovat balíčkem online. Vždy mi to šlo, když jsem nějaký očekávala. Opačně to nejspíš nepůjde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
22.5.18 17:00

Aha tak to nevím, ja jsem posunovala termín doručení po telefonu a nebyl v tom problém. I jako příjemce a taky jako odesílatel stačí znát podaci číslo. S online poštou nemám zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2343
22.5.18 17:01

No tak paní najde oznámení o uložení zásilky, na poštu si zavolá, požádá si o znovudoručení v ten a ten den (služba je zdarma) a bude to vyřešeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
22.5.18 17:03

A to je takový problém, aby si pro něj pak na poštu došla?
Jinak když má ona číslo balíčku, tak si to má změnit ona, nebo po telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
22.5.18 17:37

Posílám často balíky a pokud zákazník nemůže převzít balík volám na příslušnou poštu a požádám o prodloužení uložení zásilky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
22.5.18 17:38

Ty jsi optimista, balíček do druhýho dne :lol: Domluvila bych se s paní, ať si na svou poštu zavolá sama, ať jí to doručují (nabo podruhý doručují) až další den. Jestli je z nějaké vesnice, tak že tam má pošta do pěti, mi taky přijde celkem optimistické :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
22.5.18 17:42
@ugluk píše:
Ty jsi optimista, balíček do druhýho dne :lol: Domluvila bych se s paní, ať si na svou poštu zavolá sama, ať jí to doručují (nabo podruhý doručují) až další den. Jestli je z nějaké vesnice, tak že tam má pošta do pěti, mi taky přijde celkem optimistické :)

Optimista urcite není. Me osobne chodí z 99%balíčky do druhého dne. Záleží kde člověk bydlí. My bydlíme na vesnici a spademe pod cca desetitisícové město. Takže bych se spíš divila u nás kdyby balíček na druhej den nepřišel. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
22.5.18 17:43

Ja vzdycky na postu zavolam, bydlim v malem mestecku, kde me uz znaji, tak mi vzdycky vyhovi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51106
22.5.18 17:45

@Ivulka88 no asi jo, mně tak z 80 % chodí do několika dnů, momentálně mám jeden na cestě týden. A to jsem se několikrát stěhovala. Teď zrovna Praha, předtím sedmitisícové město. Do druhého dne to byla fakt velká klika, to už to častěji nedorazilo vůbec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5354
22.5.18 17:51

Mě všechny balíky přijdou do druhého pracovního dne. Taky bydlím na vesnici. Já bych to neřešila, ale paní mi to minulý týden před platbou psala a prosila mě o to a mě to úplně vypadlo. Sama to občas tak dělám, jelikož nechci pak lítat na poštu, kterou máme docela daleko. Přinejhorším jí řeknu, ať si to změní sama. Na online mi píšou, že to momentálně změnit nejde, ať to zkusím později. Tak je to možná tím, že je to čerstvé. Uvidím ráno :think:

Příspěvek upraven 22.05.18 v 17:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
22.5.18 17:52
@ugluk píše:
@Ivulka88 no asi jo, mně tak z 80 % chodí do několika dnů, momentálně mám jeden na cestě týden. A to jsem se několikrát stěhovala. Teď zrovna Praha, předtím sedmitisícové město. Do druhého dne to byla fakt velká klika, to už to častěji nedorazilo vůbec :mrgreen:

No ja si právě říkámze máme asi štěstí protože většinou si na CP všichni stěžují. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5354
22.5.18 17:55
@Ivulka88 píše:
No ja si právě říkámze máme asi štěstí protože většinou si na CP všichni stěžují. :think:

Já si nemůžu taky stěžovat na ČP, to už jsem s nimi i dost věcí řešila a vždy v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama