Jak potěšit zdravotníky

Anonymní
3.12.19 18:10

jak potěšit zdravotníky

Ahojky, jsou tu mezi námi nějací zdravotníci - doktoři, sestřičky,.. nebo někdo, kdo pracuje s lidma? Chodím jednou měsíčně k doktorovi a mám ho hrozně ráda, hrozně mi pomáhá a chtěla bych mu na Vánoce něco dát. Ale nevím co. Vím, že peněz asi vydělává dost, takže jenom nějakou maličkost, která ho ale potěší. Sestra dělá sestřičku a čokolády a bomboniéry už prý nemůže ani vidět, protože jim to tam nosí asi každý a ted před Vánoci toho mají asi hodně :D Tak co mu dát? Dostali jste někdy od klienta něco, co vám udělalo fakt radost? Děkuji moc za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2001
3.12.19 18:13

Něco slaného…TZN košík se slanými dobrotami, oříšky, kvalitní suchý salám, olivy, dobrý tuňák…anebo klidně sestřičce květinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
3.12.19 18:16

Já kdysi dostala košík luxusních marmelád, každou jinou, z českého i exotického ovoce. Moc se mi to líbilo a měla jsem fakt radost, přitom marmeládu moc nejím, ale přesto to bylo krásný:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 18:18

Manžel je doktor a má rád piva z malých pivovarů. Měl pacienta, co mu je párkrát donesl a měl radost.

• Citovat
  • Nahlásit
3598
3.12.19 18:20

Já teda nejsem zdravotník, jsem učitelka, ale s těma bonbonierama je to podobné :-) Mě potěšil třeba domácí med, víno, svazek levandule, sušené bylinky, pečený čaj. Něco s přidanou hodnotou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.12.19 18:24

My jsme jednou dostali všichni poukazy na masáž, paní se placla přes kapsu cca 15 zdravotníků. Bylo to super ale je to drahé. Jinak poradím nějakou dobrou lahvinku vína /koňak, nebo třeba udělat něco domácího-čokolády, bonboniery, kávy nosí každý ale když někdo udělá třeba domácí medovnik tak jsme rádi

• Citovat
  • Nahlásit
6378
3.12.19 18:27

Za me jsou faj ruzne druhy luxusnejsich pastik ve skle, napr. Francouzske.
Nebo jsem darovavala luxusnejsi klobasy, vtipne zabalene jako vanocni salonky na stromecek.
Sestricce darkove baleni kvalitnich caju, vanocni hvezdu (kvetinu), lepsi bio marmelady apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
3.12.19 18:32

Ja som dostala viacero darčekov ktoré veľmi potešili. Pred Vianocami sa mi vždy odvďačia domácimi oplátkami, dostala som už i ozdoby na stromček (anjelikov a snehuliakov). Ale top bola rastlina Mexický eukalyptus, ktorý som si hneď doma zasadila a rastie odvtedy ako divy., už som ho namnožila asi tisíce a všetkým porozdávala tiež. Robím si z neho čaj, krásne prevoniava celú miestnosť, aj dobre vyzerá. Too bolo také top. Ale dobrá slivovica a víno tiež nikdy neurazí. Kytica z mydielok, aviváž ma tiež potešila. Na viac si už nespomínam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24447
3.12.19 18:56

Mne udelalo asi nejvetsi radost dvacet domacich vajec :-). A pred vanoci pytlik vyloupanych domacich vlasaku. Jinak asi cokoli krome cokolady a instantniho kafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
3.12.19 19:00

U nás nedávno dostaly sestřičky od vděčné pacientky tohle - snědlo se to asi za půl hodiny a moc potěšilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
3.12.19 19:10

Před Vánoci určitě nic nezkazíš když přineseš trochu cukroví :) Nebo jak píše @mroe ta vejce. A pytlík vyloupaných ořechů jsem nedávno taky dostala, to je taky skvělá věc, zvláště před Vánoci. Občas někdo přinese třeba pomeranče, nebo banány, z toho máme také vždy radost. Už jsem také dostala čerstvý chléb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
3.12.19 19:11

Já bych nenosila bonboniéru a kafe.
Protože mi je jasný, že to nosí, kde kdo.
Donesla bych nějaký balíček se slanými pochutinami nebo domácí med apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
3.12.19 19:19

Za mě klidně kafe ano. Nějaké z prazirny kvalitní. A k tomu nějakou pěknou krabičku domácího cukroví. Jsem sestřička a kafe není nikdy dost 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
3.12.19 21:08

Když jsem docházela na neuro kliniku na kapačky, tak naposledy jsem chtěla sestřičce poděkovat za úžasnou péči a donesla jí balíček Just. Stejně jako dávám každý rok ( Vánoce, konec šk. roku ) u dcery ve školce. Vždy veliká radost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36777
4.12.19 06:59

Já jsem neposledy dostala ruličku pytlů do odpadkového koše :-) Vlastně mě to potěšilo, protože to všude vykládám a každého tím pobavím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat