Jak použít odstříkané mléko venku?

1364
4.10.07 10:53

jak použít odstříkané mléko venku

Prosím o radu zkušenějších - mám 4měsíční mimčo, kojení se nám moc nedařilo a tak odstříkávám mlíčko a dávám do flašky. Poradíte někdo, jak to udělat, když chci malou nakrmit venku? S UM by to šlo - vezmu horkou vodu do termoobalu a před krmením smíchám s UM - to je v pohodě, ale proč jí cpát UM, když je MM dost? Ale jak na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2263
4.10.07 12:31

Ahojky,
moje kamarádka, taky dávala MM jen přes flašku. Většinou jsme si šly někam sednout na čaj a tam si nechala napustit horkou vodu a v té MM ohřála. Jinak se vyrábí ty termoobaly, ale jestli teplotu mléka udrží to nevím, ale pokud už jsi horkou vodu sebou nosila, tak ji nos nadále, jen nebudeš dělat UM, ale ohřeješ MM. Já normálně kojím, takže s tímto problém nemáme.

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
4.10.07 13:26

Já jsem taky krmila MM jenom z flašky. Když jsem někam šla, ohřála jsem MM ve vodní lázni trošku víc, pak láhev dala do termoobalu a v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1965
4.10.07 17:58

No já jsem nosila v termosce vařící vodu, mlíko jsem vzala třeba i zmražené a pak ho v hrníčku s tou vřelou vodou rozmrazila (pokud nerozmrzlo cestou) a ohřála, šlo to docela dobře a rychle. Sice jsem normálně kojila, ale když jsme byli v cizím prostředí, kde bylo plno nových podětů, malý z prsa pít nechtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1443
9.10.07 16:21

já takto krmím malou už 9 měsíců. Když někam jdeme, tak si dám do termoobalu Avent studené mlíčko z lednice a vedle toho skleničku s horkou vodou. Pak to ještě jistím termoskou s horkou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama