Jak používat odsávačku u 14 m. dítěte?

1077
15.5.06 08:07

Jak používat odsávačku u 14 m. dítěte?

Ahojky,

tak nejenom, že máme průjem, ale ještě nám k tomu lezou zoubky a máme rýmu. A to je právě ten problém. Vždycky, když jsme měli rýmu, tak jsem ji ty hleníky odsála. Ale teď je to velký problém. Má hodně síly a sama si s ní neporadím. Jak to řešíte vy?

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

563
15.5.06 08:16

Ahojky,

u nás jediná metoda, která jakž takž jde použít je dítě „zakleknout“. Prostě si klekneš nad dítě tak, že máš kolena u jeho ramínek, samo že opatrně, abys ho nerozplácla, nicméně pevně, aby s sebou nemohl moc mlít, a odsávat. Jinak bych ho vůbec neudržela. Navíc odsáváme přes vysavač, takže to jde naštěstí rychle. Andrýsek dokonce občas zkouší odsávat svým plyšákům, což je docela legrační podívaná. Ovšem jen tak nanečisto, když mě vidí, jak beru odsávačku k luxu, tak se snaží klidit z cesty.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
15.5.06 08:46

Ahojky,
my máme podobnou metodu. Malýho - má 15 měsíců a síly má taky dost - položím na přebalovák a prostě ho zalehnu (dokáže mě pěkně kopnout), tělem na nožkách a rukama vlastně pažema mu ležím na rukách, takže ruce mám volný. Jednou rukou držím hlavičku a druhou odsávám.
Dovedu si představit, jak to u vás vypadá - malej taky začal průjmem, přešel do rýmy a pak se rýma vrátila. Takže u nás je to momentálně aktuální.
Přeju hodně síly na zdolání divochů!
Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama