Jak pouzivat tuto odsavacku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
5.7.22 22:24

Jak pouzivat tuto odsavacku?

https://www.benu.cz/…ka-odsavacka?…

Nikde jsme nenasli jaka je optimalni doba odsavani, na co jsou dobre programy stimulace a masaz. Zda muzeme odsavat znovu do lahvicky, kterou jsme treba predtim pouzili, dali do lednice, abychom ziskali vetsi mnozstvi…V manualu jsou jen obecne rady a doporuceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
532
5.7.22 22:49

Mam tu stejnou, nebo jen starsi typ, podedila jsem ji. V porodnici nas ucili, ze 2 minuty stimulace a pak max 15 minut odsavani. Ta moje odsavacka ma nastaveny program, ze projede ty 2 minuty stimulace na silu 1-9 a pak odsava na 6, coz je na me moc, tak si to snizuju na 2-3. Odsavam nejdyl 10 minut i se stimulaci, pak uz stejne nic netece. Masaz vubec nepouzivam. Za me je super, odsava dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
5.7.22 22:52

Taky ji mám, odsávám podle toho jak potřebuji. Jinak ne, nemůžeš vytáhnout lahvičku z lednice a znovu do ni odsát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
5.7.22 22:54

Lahvicky jsem si nakoupila v lekarne a prelivam si to do nich. Odstate mleko s cerstvym nemicham, pokud mam mleka moc, davam do mrazaku. V lednicce nechavam jen do dalsiho kojeni, ale muze se nechat az 24 hodin. Po pouziti omyt teplou vodou a sterilizovat v sacku od medely taky z lekarny, da se to do mikrovlnky. I ty casti odsavacky, ktere prijdou do styku s mlekem. Ne teda po kazdem kojeni, jednou za 2-3, aspon 2× za den. Takto to delam od porodnice a dobry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat