Jak povolit ztuhlý krk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tyna32
Povídálka 13 příspěvků 20.09.18 21:07
Jak povolit ztuhlý krk?

Ahojky. Poslední dobou mě trápí truhlý krk a ztuhlé svaly celkově. Teď mi zase ztuhl krk, ale jenom na pravé straně a bolest vystřeluje mírně až do hlavy k nad ucho :?
Nějaké rady? Už fakt nevím co dělat

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13566 příspěvků 20.09.18 21:10

Mně pomáhá pravidelná masáž.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 20.09.18 21:13

Joga!! Nedam na ni dopustit. Vsechny tyhle obtize temer vymizely.

Tyna32
Povídálka 13 příspěvků 20.09.18 21:14

Zkusím :palec:
Každopádně mě strašně deptá to vystřelování bolesti do hlavy :zed:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 20.09.18 21:19

@Tyna32 chapu, znam moc dobre. Kdyz se naucis par cviku a hlavne u toho dobre dychat, uvidis jak se ti ulevi! Ja mam s tim dejchanim potize kdyz cvicim sama. Potrebuju aby me nekdo rikal jak mam dychat a potom to funguje bezvadne :palec:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49496 příspěvků 5 inzerátů 20.09.18 21:52

Alkohol. :mrgreen:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 20.09.18 21:57

guajacuran.. na ztuhlou šíji pomáhá, ale je to dryák, osobně jsem po něm byla ospalá jak nikdy, naprosto chcíplá, takže používám až když nezabírá nic jiného a nejde to vydržet

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 20.09.18 22:46

SM systém. Zkus se poohlednout u vas po nekom, kdo ho umi a nauci te ho. Je to super, nedam na nej dopustit. Protahne cela zada.. ;)

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 21.09.18 08:00

Lehni na záda na podlahu,rozpaž ruce,dlaně na podlahu,nádech,za­držet,otočit hlavu na jednu stranu,ramena na podalaze a zbytek těla na druhou,vrátit do roviny a výdech.
Jde o pohyb,jako když kroutíš utěrku.
Toto 9×,potom 9× naopak a chce to udělat 7 sérií,to znamená 126 cviků.
Je to celé na 10 minut intenzivního cvičení,které když uděláš alespoň 2× deně,budeš mít krk v pořádku za pár dní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >