Jak poznají ženy, že se někomu líbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 14:44
Jak poznají ženy, že se někomu líbí?

Ahoj holky, otázka je jasná. Poznáte to už po chvilce, nebo vám to také trvá déle. Jak se chovají chlapi, když se jim některá žena líbí? Já jsem v rozpacích z jednoho muže. Já jsem třeba stydlivá, takže se nedokážu koukat dlouze do očí svému „idolovi“. Myslím, že se mu líbím, ale k ničemu ae zatím neodhodlal, pouze si zjistil na mě kontakt. Ale, když spolu mluvíme, začne kolikrát plácat blbosti, uhýbá očima, cítím, že se na mě dívá, ale jakmile se na něj podívám, uhne pohledem. Problém je, že to trvá 2měsíce bez dalšího posunutí. Takže mě napadá, že nejspíš to tak žhavé nebude. Jak poznám ma chlapovi, že se mu líbím, jak to bezpečně poznáte vy? Nějaké další tipy chování u muže?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 09.11.18 14:47

Podle toho, jestli má bouli v kalhotech.

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 09.11.18 14:50

Kolik vám je? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 15:01

@Emimin7 :lol: :lol: @Popokatepetla Jsem ostuda, nejsem žádná puberťačka, ale prostě mám problém to poznat. :(

Uživatel je onlineannelisa
Povídálka 11 příspěvků 09.11.18 15:06

To by mě taky zajímalo, jak se to pozná. Já třeba nepoznám, jestli se chlapovi líbím. :D

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 09.11.18 15:07

Já to teda poznám, ono taky záleží zda to ten muž umí skrýt

Mango_Lassi
Extra třída :D 13961 příspěvků 09.11.18 15:10

Tak žhavé to u vás nebude

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 15:11
@annelisa píše:
To by mě taky zajímalo, jak se to pozná. Já třeba nepoznám, jestli se chlapovi líbím. :D

Děkuji, že nejsem jediná a nebudu za blbku :mrgreen: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 15:18

No, většinou se usmívá… :lol:

BaraRed
Kecalka 401 příspěvků 09.11.18 15:33

Ja si myslim, ze to poznam. Kdyz se nekomu libim, tak se na me diva jinak, nez na ostatni. Hodne se usmiva a vyhledava mou spolecnost. Kdyz nepocitam ty typy, kteri ti to daji najevo recmi typu „kote, zajdem na kafe?“. :lol: Kdyz tvuj idol uhyba ocima, nejspis bude taky stydlivy a boji se udelat prvni krok. Tak mu trosku pomoz. :)

warita
Echt Kelišová 8244 příspěvků 09.11.18 15:52

Ja to taky napoznam. Ale jako vubec.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 09.11.18 15:56

Já osobně jen hážu očko. :)

Mango_Lassi
Extra třída :D 13961 příspěvků 09.11.18 15:57

Nepoznám, protože se nikomu nelíbím

Lenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 09.11.18 15:59

Tak podle zpetnych informaci, ktere se ke mne treba donesly, tak jsem naznala, ze to nepoznam vubec. Pritom to nekdy videt jde. Ale ja asi potrebuju uplne ocividne signaly, jak pro bl..a. :lol: Tak treba za mnou chodiva na pokec jeden profesor z vedlejsi katedry a je to udajne proto, ze ma predky z CR…pak byl jednou pobliz manzel a jak odesel, manzel jen: fiiha, ten te uplne miluje… 8o ja jen co, jak jsi to poznal…no proste jsem tomhle ztraceny pripad.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 09.11.18 16:09
@Mango_Lassi píše:
Nepoznám, protože se nikomu nelíbím
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hug:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >