Jak poznám falešné poslíčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pupík22
Nováček 7 příspěvků 30.05.19 12:29
Jak poznám falešné poslíčky?

Ahoj děvčata, Jsem prvorodička a prosím o radu zkušené maminky.Jak poznám, že se jedná o falešné poslíčky? Jsem ve 30 TT a poslední týden mě občas přez den pobolivat břicho. Ale nevím jestli to třeba nejsou falešné poslíčci nebo jestli mám plašit, protože to vždycky zničeho nic naběhne a pak přestane.

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:
Lucinka08
Kecalka 102 příspěvků 30.05.19 13:00

Ahoj v tvém týdnu jsou poslicci normální, tělo se připravuje na porod. Pozdeji muzou byt i častější a pravidelnejsi, ale jestli chceš mit jistotu tak si zkus dát horkou vanu měla by je rozehnat. Když i po vane zůstanou tak by to meli byt kontrakce.

ctenarkaaa
Povídálka 20 příspěvků 30.05.19 13:13

Porodní asistentka v kurzu nám sdělovala, že poslíčči se objevují až cca 14 dní před porodem a tyto doporučuje „rozhánět sprchou“, v dřívějších týdnech nedoporučuje horkou sprchu, protože se nemusí o poslíčky jednat a mohl by se rozjet předčasný porod. Podle ní jakékoli bolesti v dřívější době nejsou poslíčci, ale prostě bolesti z jiného důvodu (další roztahování vazů, atd.).

Uživatel je onlinehadraplanka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.05.19 15:06

Heleď, já mám takové pseudomenstruační pnutí snad už od třetího měsíce. Nikdy mi na žádný problém nepřišli a pobolívá to jednou za týden až čtrnáct dnů doteď. Takže si spíš říkám, jestli děloha nenadává kvůli růstu a že se malá někdy celkem dost mele. Takže co čekat od poslíčků taky moc nevím. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama