Jak poznám, jestli umím zpívat?

Anonymní
22.11.20 21:29

Jak poznám, jestli umím zpívat?

Dobrý den, existuje nějaká stránka, kam bych poslala nahrávku a zjistila jestli umím zpívat nebo ne? Pár lidí mi řeklo, že krásně zpívám, ale když jsem se nahrála na diktafon tak je to hrůza, podle hlasu se ani nepoznávám, falešné to není ale můj hlas se mi vůbec nelíbí tak bych chtěla vědět na čem jsem. Mám možnost nahrávat písně, bylo mi to nabídnuto, ale sama nevím, jestli na to mám, a nechtěla bych se před lidmi ztrapnit. Poradíte prosím? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4305
22.11.20 21:30

Nahrávku hoď sem…menší ostuda než se cpat do Superstar :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28403
22.11.20 21:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, existuje nějaká stránka, kam bych poslala nahrávku a zjistila jestli umím zpívat nebo ne? Pár lidí mi řeklo, že krásně zpívám, ale když jsem se nahrála na diktafon tak je to hrůza, podle hlasu se ani nepoznávám, falešné to není ale můj hlas se mi vůbec nelíbí tak bych chtěla vědět na čem jsem. Mám možnost nahrávat písně, bylo mi to nabídnuto, ale sama nevím, jestli na to mám, a nechtěla bych se před lidmi ztrapnit. Poradíte prosím? :)

Jestli ti to bylo nabídnuto, tak asi hlas máš. Já sebe sama taky na videu po hlase nepoznávám. Slyším se jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
22.11.20 21:56

Kazdy svuj vlastni hlas slysime trochu jinak, nez ostatni kolem. To je normální. Ja bych vyhledala nejakyho ucitele zpěvu, aby muj zpěv posoudil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
22.11.20 22:06

Ono těch aspektů je více - prvotní je intonace, to je základ, který musí být vrozený. Samozřejmě se dá cvičit, ostatně je to předmět i na konzervatoři, nicméně člověk musí mít ten základ vrozený. A další věcí pak je barva hlasu - to už je věc subjektivní, každému se líbí něco jiného. Diktafon neposlouchej, technika, která k tomu není přímo určená, zkresluje. A hlavně, třeba to, zda intonuješ, musí vyhodnotit někdo jiný - když budeš, jak se říká, falešná, no tak to sama tak snadno nerozpoznáš právě proto, že nemáš to ucho a proto špatně intonuješ, trochu začarovaný kruh :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
22.11.20 22:07

A jinak bych kontaktovala nějakého učitele/profesora zpěvu - z nejbližší ZUŠ nebo konzervatoře. Spousta z nich vyučují i soukromě :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14602
22.11.20 22:36

Nikam nic neposílej, jestli chceš pracovat se svým hlasem, tak najdi někoho příčetného a choď na hodiny zpěvu. Jinak to že se nepoznáváš na záznamovém médiu je úplně normální, zejména pokud si to nahrála na nějaké chrastítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama