Jak poznám kolik toho miminko vypije?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:50
jak poznám kolik toho miminko vypije

Ahoj, existuje nějaký poměr mezi tím kolik toho miminko vypije a kolik váží počůraná plenka? jde mi o to, abych zjistila kolik dcera přibližně vypije (kojím), jestli například vyčůrá polovinu toho co vypije nebo tak nějak

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 17.08.18 20:52

A proč to potřebuješ vědět? Ona snad neprospívá nebo co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:53

nechce mi poslední dobou moc pít a mám pocit že jí to moc neteče tak pro kontrolu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 20:54

@sladke-mameni a nemusíš být hned nepříjemná

pavlina1995
Stálice 55 příspěvků 17.08.18 20:59

Nejlepe se to.odvodi kdyz si budete miminko vazit na detske vaze. V techto teplech toho muze vypit vic ale mene vycurat protoze hodne vypoti

KamisB
Kelišová 6872 příspěvků 17.08.18 20:59

pokud máš kde tak jednou denně zvaž a uvidíš změnu. To by mělo stačit, uvidíš jestli přibírá nebo ne a podle toho bych se řídila.
Nemá cenu vážit častěji. Nebo klidně můžeš i jednou za dva dny.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 17.08.18 21:00
@Anonymní píše:
@sladke-mameni a nemusíš být hned nepříjemná

To já jsem taková normálně, umím být i mnohem horší :mrgreen: Ne vážně, kolik jí je? Mimina mají různá období, je dost možné že se jen naučila efektivněji sát a vypije si co potřebuje rychleji. Nebo co na ní pozoruješ jiného?

stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 17.08.18 21:02

též jsem chtěla napsat, proč to potřebuješ vědět :) ale tak nebudu nepříjemná, přece můžeš dítě převážit před kojením a po kojení, taktéž si zvážit počurané pleny a ten poměr si vypočítat, akorát když tohle všechno uděláš, nevím, k čemu ti to bude :nevim: no pocvičíš si při mateřství hlavu

Hoa Mai
Kelišová 5882 příspěvků 20 inzerátů 17.08.18 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj, existuje nějaký poměr mezi tím kolik toho miminko vypije a kolik váží počůraná plenka? jde mi o to, abych zjistila kolik dcera přibližně vypije (kojím), jestli například vyčůrá polovinu toho co vypije nebo tak nějak

nejlepe zjistis,kolik vypije,kdyz budes vazit pred a po kojeni jako v porodnici.ale z vlastni zkusenosti doporucuji se tim prilis nezabyvat,protoze cim vic se tim clovek zaobira,tim vic se situace horsi.jednoduse proto,ze nervy pracuji a to je pro kojeni nejhorsi.pokud miminko prospiva,nechala nych tomu volny prubeh, ono se to nejspis upravi samo

markyj
Závislačka 4083 příspěvků 17.08.18 21:05

Stačí zvážit miminko před a po kojení

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:09

je jí sedm měsíců, vážit před a po kojení ji moc nechci,protože se na váze strašně hýbe a váha pokaždé naváží jiné výsledky,takže by to nebylo vůbec přesné, spíš mi jde o to,jaký je vztah mezi tím co vypije a vyčůrá,jestli například vyčůrá polovinu toho co vypije nebo tak n ějak

Megane 123
Kecalka 282 příspěvků 17.08.18 21:11

Taky stačí když má.hodne pocuranych plen za den. Opravdu pěkne nasáté…kolik jich tak vyhodis ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 21:12

tak 5,ale hodně nasáklá je jen ráno

TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 17.08.18 21:13

Kvůli takovému dotazu zase anonym? Mezi pitím a vyměšováním není žádný vztah. A na vážení se používá váha.

Megane 123
Kecalka 282 příspěvků 17.08.18 21:21
@Anonymní píše:
tak 5,ale hodně nasáklá je jen ráno

Je i dost horko , může čůrat méně ale myslím že 5 plin je dost . Kdyby pila málo tak necura, víc bych to neřešila

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >