Jak poznám koronavirus u dítěte?

Anonymní
2.9.20 18:17

Jak poznám koronavirus u dítěte?

Ahoj, máme s přítelem podezření na koronavirus, na výsledky čekáme. Mam strach o dítě, jak bych poznala příznaky u ročního dítěte? My jsme unavení, zesláblí, špatně se nám dýchá. To mi dítě neřekne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2961
2.9.20 18:19

Dítě bude mít s největší pravděpodobností lehký průběh, nebo bude bezpříznakové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15875
2.9.20 18:21
@Anonymní píše:
Ahoj, máme s přítelem podezření na koronavirus, na výsledky čekáme. Mam strach o dítě, jak bych poznala příznaky u ročního dítěte? My jsme unavení, zesláblí, špatně se nám dýchá. To mi dítě neřekne.

No tak to neřekne, no… a co? :nevim:

Starat se o něj budeš úplně stejně jako při jakékoli jiné nemoci - žádná speciální léčba tohoto viru přece není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12673
2.9.20 18:22

Tak poznala bys, kdyby se mu spatne dychalo, bylo by nespokojene, dychani by znelo jinak atd…ale s nejvetsi pravdepodobnosti mu nebude vubec nic, nebo to probehne jako lehka viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14431
2.9.20 18:26

Nijak extra to poznávat nemusíš - buď onemocní a nebo ne. V karanténě je tak jako tak, je to viroza, takže specifická léčba stejně není, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51107
2.9.20 18:40

Pravděpodobně by ani žádé příznaky nemělo. A pokud byste byli pozitivní, předpokládám, že ho otestují taky?
Ale jinak - mělas někdy nemocné dítě? Teplotu poznáš a pokud ho cokoliv trápí a není ve své kůži, dá to roční dítě najevo velmi zřetelně. Jiné dýchání taky poznáš. Pokud bude OK, tak ti to vlastně může být jedno, karanténu bys držla tak jako tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29298
2.9.20 19:49

80 % je bezpříznakových, navíc není nutno, aby i jiný člen rodiny covid bezpodmínečně dostalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60556
2.9.20 20:00
@Anonymní píše:

Tak to neřeš.. Nic mu není, tak není nutné vědět, zda ho má či ne.. Řešila bych to při zhoršení stavu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama