Jak poznám které jméno je to prave?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 21:34
Jak poznám které jméno je to prave?

Čekáme vytouzenou holcicku a já porad nevím, jaké zvolit jméno. Vybíráme ze jmen Adéla, Beáta, Matylda a Nikola. Vždy se pro nějaké rozhodnu, chvíli tak brisku rikam a pak začnu pochybovat. Rika se ze miminko si jméno vybere samo, ze to maminka cítí, měl to nekdo opravdu tak? A kdy a jak jste to poznali? :)

Můžete i napsat jaké jméno z našeho vyberu byste zvolili vy, příjmení bude mít klasické české - Mikulcová.

Prosím o anonym, tajime pohlaví i jméno miminka :) Děkuji všem za příspěvky!

Přečtěte si článek: Výběr jména pro miminko

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 13.01.19 21:36

Nejvíc se mi hodí Adéla ;) jinak já neměla pocit že by si malá vybrala jméno sama :lol: prostě se mi líbí delší jména, tak sem prošla kalendář vypsala si je a vybrala :D

Hobitka
Závislačka 4101 příspěvků 13.01.19 21:36

K prijmeni mi jde nejlip Beata, pripadne Adela.

Příspěvek upraven 13.01.19 v 21:37

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 9110 příspěvků 13.01.19 21:37

Poznala jsem to tak, že jsem neměla žádné pochybnosti. Z tvého výběru se mi nejvíc líbí Adéla, popř. Beata. Matylda je příšerná a Nikola se mi nelíbí k příjmení.

zrezlá plechovka
Kecalka 383 příspěvků 13.01.19 21:38

Adéla mi k vám sedí nejvíc. :)

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 13.01.19 21:38
@Anonymní píše: Čekáme vytouzenou holcicku a já porad nevím, jaké zvolit jméno. Vybíráme ze jmen Adéla, Beáta, Matylda a Nikola. Vždy se pro nějaké rozhodnu, chvíli tak brisku rikam a pak začnu pochybovat. Rika se ze miminko si jméno vybere samo, ze to maminka cítí, měl to nekdo opravdu tak? A kdy a jak jste to poznali? :)

Můžete i napsat jaké jméno z našeho vyberu byste zvolili vy, příjmení bude mít klasické české - Mikulcová.

jména jsou všechna hezká, ale k příjmení buď ta Beata nebo Adéla. Ty druhé dvě se s vaším příjmením trochu těžko vyslovují
a též jsem dlouho vybírala a měla 4 favority, později jen dvě, ale radila jsem se i s kolegyněmi, protože jsem pořád a pořád nevěděla, které jméno je to pravé

Helca83
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 13.01.19 21:39

Já dávala podle jména kmotra a zároveň podle významu, krásně se nám to protlo s tím, že byl syn nečekaný a „vymodlený“ :-D Ve Vašem příapdě byhc zavrhla Nikoli, těch je strašně moc, a dál přemýšlela už jen o těch třech :dance:

chaela
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 21:39

Z vašich bych vybrala Beatu, moc se mi líbí. Matylda a Nikola se mi nelíbí, Adéla je v pohodě.
U nás si děti asi fakt vybraly samy. U obou jsme měli vybrané jméno, už jsme na něm byli dohodnuti. A změnilo se to ve stejně situaci u obou děti :) večer v posteli před usnutím, už dlouho bylo ticho a najednou jeden z nás (u prvního muž, u druhého ja) zvolal: " a co třeba xxx". Ten druhý odpověděl, že je to super a děti se tak nakonec opravdu jmenují.

ugluk
Hvězda diskuse 44250 příspěvků 13.01.19 21:39

Já nevím, u nás si jméno pro první nevybralo dítě, ale jeho tatínek :) U druhého já, vybrané roky předtím, než bylo vůbec počato. K příjmení vám jdou všechna. Jinak můžete jít i stylem - pojmenuju, až ji poprvé uvidím, ale já na tohle moc nejsem, prostě jsme vybírali jména, co se nám líbí.

divine woman
Echt Kelišová 9765 příspěvků 13.01.19 21:41

Adéla. :mavam:

zrcadlo
Kelišová 7118 příspěvků 13.01.19 21:41

Já jsem to poznala tak, že ho vyslovil manžel s takovou jiskrou v oku, že bylo jasné, že přesně takhle chci vídat tátu dítěte, aby ho oslovoval. Takže v podstatě jména obou dětí vybral on, prostě jedno jméno u syna i dcery vyslovil jinak a mě to dostalo do kolen.

Jana206
Nadpozemská drbna 26781 příspěvků 13.01.19 21:44

Me se líbí Matylda a narozdíl od těch ostatních jich není hodně ;)

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 13.01.19 21:45

Ano, já to tak měla. Když jsem čekala druhé dítě, vybrali jsme s manželem určité jméno a nikdy jsem si nemyslela, že se to změní. Ale asi dva měsíc, možná dva, před porodem jsem se jednoho rána vzbudila a měla jsem silné nutkání mimčo pojmenovat jinak. Jménem, které nás nikdy nijak zvlášť nezaujalo, v kalendáři jsem kolem něj procházela bez povšimnutí. Ale ten pocit byl hrozně silný a až do porodu jsem s tím bojovala. Manžel se chytal za hlavu, proč, na základě jakéhosi pnutí, chci najednou měnit jméno a k porodu jsem odjížděla s tím, že nevím. Syn se jmenuje tím jménem, které „si sám vybral“ a je pravda, že to námi vybrané, nám k němu vůbec nejde.

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 13.01.19 21:47

My to věděli hned :) aspoň u toho druhého, nejdriv sme přemýšleli o jménech po dědečkach apod ale to mi vůbec nešlo přes pusu a pak přítel jen tak prohodil, že se mu líbí jméno Toník a já hned věděla že už dál hledat nemusíme, okamžitě sme se shodli :) u prvního syna jsem si udělala menší seznam a chlap vybral co se nejvíc líbilo jemu.

ladai
Závislačka 3669 příspěvků 13.01.19 21:53
@Anonymní píše: Čekáme vytouzenou holcicku a já porad nevím, jaké zvolit jméno. Vybíráme ze jmen Adéla, Beáta, Matylda a Nikola. Vždy se pro nějaké rozhodnu, chvíli tak brisku rikam a pak začnu pochybovat. Rika se ze miminko si jméno vybere samo, ze to maminka cítí, měl to nekdo opravdu tak? A kdy a jak jste to poznali? :)

Možná jen to Adéla
K vašemu promění se hodí více jmen :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >