Jak poznám nesedící UM

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 16:02

Jak poznám nesedící UM

Dobrý den, jak poznám u miminka které trápí kolika že mu nesedí UM? Dá se to zjistit ze stolice?
Kojím, občas dokrmuji když mám pocit že mu MM nestačí (to je málokdy) jenže teď cca 5dní nazpět mi plakal po kojení, tak jsem dala UM, máme od nutrilonu antialergenní, a teď již dva dny má hlenovitou stolici a vykakal se pomocí rourky. Myslíte že je na vině UM i když je to to antialergenní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
11.11.21 17:41

U nás se nesedící UM projevilo přesně tak, jak popisujete. Byla to reakce na bílkovinu kravského mléka. Na radu pediatra jsme přešli na Nutrilon HA.. pár dní se to ještě srovnávalo, ale nakonec změna pomohla. Určitě bych se poradila s pediatrem :) UM je více druhů.. některá řeší alergii na bílkovinu kravského mléka a některá jsou určena pro celkovou intoleranci laktózy. Mohla by to být i reakce na nějakou složku v MM.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 22:39

@MiKarisa no je to zvláštní, v kojení mléčné výrobky nevadí a v UM by laktoza vadila? 😏

• Citovat
  • Nahlásit
24
12.11.21 01:10

@Anonymní kdyby to byla alergie a nebo intolerance, pak by vadila bílkovina i v MM. Ale pokud má takové problémy jen po UM, pak to může být reakce tělíčka na to, že není zvyklé… jak píšete, UM má jen občas a ono chvilku trvá, než si tělíčko navykne :) No a nebo nesedí celkově značka UM. Značek je několik a každému miminku vyhovuje jiná :) hlen ve stolici bývá také, když miminko méně pije..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat